wasze ulubione kosmetyki:)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: cup »

dirtyang3el pisze:a uzywal ktos sleeka?
używałam cieni i podkładu. Lepsze niż (wg mnie przereklamowane) kosmetyki z L'oreala. Pozdrawiam:)
ewakowal8
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 13:04

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: ewakowal8 »

ja chcialabym wam polecic firme ivostin ostatnio ja odkrlam przez przypadek bo byla promocja w SuperPharm. Kupilam zel do twarzy i jest rewelacyjny.
gogolinka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 19:41

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: gogolinka89 »

Witam
Moich ulubionych i dobrych kosmetykow jest sporo. Zaczynając od podkładu Revlon Color Stay lub Estee Lauder Double Wear srednio kryjący niestety nie dostępny w Jaśle ;( ten drugi . Cienie Sleek super napigmentowane cienie polecam !!! Art Deco super cienie i Pupa też polecam tak szczerze jeżeli macie baze z Art Deco pod cienie to kazde będą sie trzymać Jeżli chodzi o puder w kompakcie to Max Factor lub MAC miałam i są super MAC lepszy ale droższy Co jeszcze acha tusze Max Factor 2000 Calorii super !!! Lancome tez spoko i Estee Lauder tez superowy był jako gratis do podkładu ale się sprawdził Gosh ma fajne cienie i błyszczyki i Art Deco trwałe i nie kleją się Duzo by wymieniac bo jest jeszcze kilkadziesiąt firm które też maja fajne rzeczy ale duzo pisania ihiihihhihi :)
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: marley »

a jaki krem pod oczy polecacie po 25 roku zycia?
kozzzica
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 listopada 2013, 16:00

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: kozzzica »

Dopisuję się pod postem Izki88 w 100% (VICHY Dermablend) - ja również polecam ;)
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Marta25 »

Ile kosztuje?
Nevka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 18 listopada 2013, 01:34

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Nevka »

Muszę się zgodzić z Izki88 i kozzzica. Potwierdzam że kosmetyki VICHY są świetne. Minus to zapewne cena. Mimo to polecam.
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: km_1981 »

ogółowi społeczeństwa moge polecić MYDŁO i dezodorant bo chyba nie znają tego wynalazku, zwlaszcza w lecie w autobusie albo sklepie
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: landri101 »

Podkład wg najlepszy- Revlon Color Stay, Deborah matujący, Bourjois HEALTHY MIX SERUM, Astor, Mattitude HD, tańsza wersja Ingrid ok 5zł, dobrze kryje, ale trzeba używać z transparentnym, dobra jest np na impr jeszcze baza z Ingrid matująca silikonowa, trzyma się makijaż całą noc.
Cienie dla mnie tylko nasycenie kolorów ma znaczenie, każda firma ma jeden lepszy i jeden gorszy kolor, odcień, najważniejsza jest dobra baza a cień może być za 2zł nawet i się będzie trzymał. Polecam baze kryloan, artdeco, paese, ingrid-(ok 10zł) cienie fajne zestaw Nude od Catrice ok 20zł
Różto tylko róż, jakość dla mnie tego produktu nie ma znaczenia, uzywam kulek brązujących z avonu, miałam też ze sklepu po 2,5 i dla mnie jakosc ta sama
Tusz- jestem fanką Rimela Rimmel, Scandaleyes Extreme Black Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) cena ok 20zł, lubie też loreal- każdy dobry jednak nie tani
Kredka miyo, wibo, rimel, cena ok 4-18zł KAJAH <3
usta na codzien pomadka ochronna
puder paese ryżowy, paese jedwabny, kryolan antishine, tańszy odpowiednik essence

Mam nadzieje, że pomogłam. Teraz zaczną się hejty ile to się nie maluje, heh a co dzień pracuje na Inglocie, Kryolanie i Glazelu. Fajne, ale kosmetyki ww dają radę ;) nie zawsze tanie jest złe ;)
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: ananasek »

landri101 pisze:Podkład wg najlepszy- Revlon Color Stay, Deborah matujący, Bourjois HEALTHY MIX SERUM, Astor, Mattitude HD, tańsza wersja Ingrid ok 5zł, dobrze kryje, ale trzeba używać z transparentnym, dobra jest np na impr jeszcze baza z Ingrid matująca silikonowa, trzyma się makijaż całą noc.
Cienie dla mnie tylko nasycenie kolorów ma znaczenie, każda firma ma jeden lepszy i jeden gorszy kolor, odcień, najważniejsza jest dobra baza a cień może być za 2zł nawet i się będzie trzymał. Polecam baze kryloan, artdeco, paese, ingrid-(ok 10zł) cienie fajne zestaw Nude od Catrice ok 20zł
Różto tylko róż, jakość dla mnie tego produktu nie ma znaczenia, uzywam kulek brązujących z avonu, miałam też ze sklepu po 2,5 i dla mnie jakosc ta sama
Tusz- jestem fanką Rimela Rimmel, Scandaleyes Extreme Black Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) cena ok 20zł, lubie też loreal- każdy dobry jednak nie tani
Kredka miyo, wibo, rimel, cena ok 4-18zł KAJAH <3
usta na codzien pomadka ochronna
puder paese ryżowy, paese jedwabny, kryolan antishine, tańszy odpowiednik essence

Mam nadzieje, że pomogłam. Teraz zaczną się hejty ile to się nie maluje, heh a co dzień pracuje na Inglocie, Kryolanie i Glazelu. Fajne, ale kosmetyki ww dają radę ;) nie zawsze tanie jest złe ;)
Większość kosmetyków, które tu koleżanka wymianiła są bardzo dobre. Podkłady, pudry jedne z lepszych. O cieniach mam takie same zdanie. A do ust najlepsza pomadka ochronna-carmex.
zuzaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 14 lutego 2011, 12:34

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: zuzaa »

Ja mogę polecić tusz Loreal volume million Lashesh - jest świetny, z podkładów to Max Factor Lasting Performance - świetnie kryje, dobry też jest Revlon ColorStay. Cieni używam różnych, ostatnio paleta Sleek - bardzo fajne. Eyeliner hmm tu szukam ideału, stosowałam już różnych, aktualnie mam Maybelline w żelu, oraz Loreal SyperLiner Ultra Precision - jest fajny, choć może pędzelek jest za bardzo elastyczny. Puder - polecam Revlon ColorStay Mineral Foundation. Róż - swego czasu miałam z Loreala, i był genialny ale nie pamietam nazwy :( był w małym złotym kwadraciku. Co do ust to balsam z aloesem firmy Forever - od niego jestem uzależniona :) a błyszczyki to nie ma dla mnie większego znaczenia, obecnie mam z Astora i jest bardzo fajny.

Obecnie poszukuję dobrego podkładu, który będzie fajnie nawilżał i jednocześnie krył ( robią mi się na policzkach suche placki i nie wiem jak temu zapobiec :( ). Zastanawiam się nad MAx Factor Color Adapt - konsystencje ma bardzo fajną, ale proszę o porady jeśli znacie jakieś lepsze podkłady.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: paulo06 »

zuzaa pisze:Ja mogę polecić tusz Loreal volume million Lashesh - jest świetny, z podkładów to Max Factor Lasting Performance - świetnie kryje, dobry też jest Revlon ColorStay. Cieni używam różnych, ostatnio paleta Sleek - bardzo fajne. Eyeliner hmm tu szukam ideału, stosowałam już różnych, aktualnie mam Maybelline w żelu, oraz Loreal SyperLiner Ultra Precision - jest fajny, choć może pędzelek jest za bardzo elastyczny. Puder - polecam Revlon ColorStay Mineral Foundation. Róż - swego czasu miałam z Loreala, i był genialny ale nie pamietam nazwy :( był w małym złotym kwadraciku. Co do ust to balsam z aloesem firmy Forever - od niego jestem uzależniona :) a błyszczyki to nie ma dla mnie większego znaczenia, obecnie mam z Astora i jest bardzo fajny.

Obecnie poszukuję dobrego podkładu, który będzie fajnie nawilżał i jednocześnie krył ( robią mi się na policzkach suche placki i nie wiem jak temu zapobiec :( ). Zastanawiam się nad MAx Factor Color Adapt - konsystencje ma bardzo fajną, ale proszę o porady jeśli znacie jakieś lepsze podkłady.

pozdrawiam


spróbuj eyelinera zelowego z manhattanu. dostaniesz go tylko na allegro , podkład z catrice photofinish jest fajny, rimmel lasting finish tez niczego sobie
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Marta25 »

Ja mam teraz Loreal , co jakiś czas wracam do tej firmy:)
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Mysia84 »

A ja z tuszy polecam tusz Eastee Lauder :padam:
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: lady in red »

Z podkładów to swojego czasu bardzo byłam zadowolona z Catrice Infinity Matt, głównie ze względu na kolor i to jak fajnie wyglądał na twarzy. Obecnie bardzo sobie chwalę Bourjois Healthy Mix (wersja nowsza). Jak dla mnie trzyma się na buzi ładnie, fajnie rozświetla i nawet bez przypudrowania daje radę.
Z pudrów to jestem wierna już drugi rok Astor Anti-Shine Mattitude. Bardzo fajny puder, wydajny i całkiem ładnie matuje minusem może być opakowanie, bez lusterka i puszka, ale ja w sumie na dobrą sprawę i tak korzystam z pędzla.
Jeśli chodzi o tusz to tylko Maybelline Colosal , wersja czarna najbardziej podstawowa, bez żadnych udziwnianych szczoteczek, zamiennie z Max Factor 2000 Calories.
Cienie- bardzo polecam Sleek'a , ja do dziennych makijaży używam paletki Au Naturell i jestem na prawdę zadowolona , cienie ładnie się trzymają i można nimi ładny makijaż wykonać.
Ostatnio zakupiłam też paletkę z Lovely dostępną w rossmanie za niecałe 12 zł i szczerze mówiąc jak za taką cenę wielkie WOW:)
A jakie bronzery polecacie? Bo ja wciąż szukam tego mojego i jakoś nie mogę trafić na taki co by mnie zadowolił :)
ODPOWIEDZ