wasze ulubione kosmetyki:)

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Tish »

Z tą ceną to i ja tak na początku myślałam. Ale jak sobie przekalkulowałam, że na przestrzeni pół roku kupuję średnio 2-3 kremy na dzień, osobno na noc, osobno do szyi, a Phenome wystarcza mi spokojnie na ten czas i to jeden krem, to cenowo wychodzi na to samo o ile nie taniej. Kremy ze średniej półki cenowej można już kupić za 30-40 zł. Przemnóż sobie i porównaj z ceną Phenome. Zaskoczenie, co? :) Myślę, że przy takiej wydajności i jakości, jest to warta grzechu inwestycja.
Awatar użytkownika
Stopka
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 11:57

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Stopka »

Ja uwielbiam kosmetyki marki Essence - są tanie ale naprawdę doskonałej jakości. :)
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Aganieszka »

makatka pisze:A mogłaby mi polecić jakaś koleżanka dobry krem nawilżający do cery trądzikowej? Bo niby mam skłonności do wyprysków ale moja twarz jest sucha jak wiór a nie tłusta.
Z góry dziękuje :)
Z moimi czasowymi problemami radzą sobie kosmetyki Mary Kay - jak już dziewczyny wspomniały z kosmetykami na twarz raczej nie należy eksperymentować. Miałam wypryski, zaczerwienienia i podrażnienia po kilku kremach z innych firm, a MK poradziło sobie świetnie. Cena - subiektywna, wysoka, ale za jakość i efekty należy płacić. Poza tym pomogły mi maskować niedoskonałości podkład i korektor tej firmy.
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: km_1981 »

moim zdaniem ulubionym kosmetykiem społeczeństwa powinno być mydło i dezodorant, czyli zestaw za ok 15 zł. bo jak chodze po mieście czy sklepach w ciepłe dni to czuć tylko pot i to taki kilkudniowy. myjcie sie ludzie.
Awatar użytkownika
Orimanago
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 31 maja 2013, 17:22

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Orimanago »

z ORIFLAME

Woda toaletowa Voyager Woman
Obrazek

Woda perumowana Lady Avebury
Obrazek
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Tish »

Ostatnio bardzo sobie chwalę krem pod oczy Vichy Idealia. Bardzo poprawia kondycję skóry i koryguje drobne niedoskonałości. Jeśli któraś z Was szuka czegoś fajnego do tych okolic twarzy, to polecam. Naprawdę świetny. :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Tish »

Ostatnio kupiłam sobie taką serię z Phenome - Smoothing (Silhouette Dream). Składają się na nią serum, balsam i peeling. Jeśli szukacie czegoś na cellulit dziewczyny, to polecam. Bardzo fajna, skuteczna seria i bardzo wydajna. A wygląda tak:

Obrazek
Awatar użytkownika
Dorota31
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 10 października 2014, 12:26

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Dorota31 »

Uwielbiam kosmetyki z biodermy - sa genialne, minus tylko taki że cholernie drogie
nailsgania
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 11 listopada 2014, 20:34

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: nailsgania »

podklad bourjois healthy mix a puder rimmel stay matte ;)
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Tenshi »

Resibo,cudowne :)
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: lusio »

Moim ostatnim odkryciem, z kosmetyków do makijażu jest matujący podkład Infallible od L'Oreal. Na jesień i zimę zawsze wybieram kryjące podkłady, które jednocześnie będą ładnie matowiły i długo utrzymywały się na skórze i jakoś zawsze coś było nie tak. Tego używam już jakiś czas i muszę powiedzieć, że bardzo się polubiliśmy. Właściwie niepotrzebne są mi już bibułki matujące, które nosiłam zawsze przy sobie ;)
introo22
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 23 listopada 2015, 14:48

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: introo22 »

Kremy do twarzy-uwielbiam!
pati13
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 grudnia 2015, 12:26
Lokalizacja: Jasło

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: pati13 »

Ja bardzo lubię naturalne kosmetyki :)
ziamka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 8 stycznia 2016, 09:56

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: ziamka »

BEBeouty z biedronki xD
Anna78
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwietnia 2014, 17:36

Re: wasze ulubione kosmetyki:)

Post autor: Anna78 »

Moim zdaniem najlepsze podklady ma firma kryolan a tusze max factor , ostatnio przekonuje sie tez do firmy sleek ale niestety nie jest dostepna stacjonarnie tylko online.
ODPOWIEDZ