Problemy z kręgosłupem

Faceci zakaz wstępu :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Re: Problemy z kręgosłupem

Postprzez jjaa18+ » 3 listopada 2012, 12:26

o rany okropnie brzmi..moj maz tez mial dyskopaie tylko miedxykregowa to niewiem czy to samo inaczej przepuklina uciskalo to na nerwy i chodzic nie mogl wogole bez operacji sie nie obeszlo....zycze zdrowia jeszcze raz i informuj na biezaco jak bedziesz po wizycie u lekarza
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez margareta8 » 8 listopada 2012, 23:08

o kurcze brzmi poważnie...trzymaj się tam! i daj znać jak się czujesz?
margareta8
Debiutant
Debiutant

Postprzez Janik » 27 listopada 2012, 14:00

Współczuję, ja z moją mamą jeździłem swego czasu do Rzeszowa na rehabilitację do Bogusława Mazura. Ciężko się do niego dostać, ale udało się umówić. Nie powiem pomógł mojej mamie, a za dobrze z jej kręgosłupem nie było. Jakbyście byli zainteresowani podaję tel. do jego gabinetu: 660-776-007 Warto szukać pomocy, bo zdrowie jest najważniejsze.
Janik
Początkujący
Początkujący

Postprzez M-1960 » 27 listopada 2012, 16:40

Mój mąż jest już po 3 operacjach kręgosłupa lędzwiowego. Miał te operacje w RRzeszowie i operował go Dr.Flakiewicz ordynator i wspaniały neurochirurg.
M-1960
Początkujący
Początkujący

Postprzez orka1 » 27 listopada 2012, 18:57

Mnie pomógł Opiela z Gorlic,jestem rok po wizytach i funkcjonuję prawie bez bólu.Na nic zdały się rehabilitacje zapisane przez dr.Sliwowska, dr.Mularczyka .Gdyby nie Opiela to masakra.
orka1
Debiutant
Debiutant

Postprzez krolik » 28 listopada 2012, 15:00

Mozna prosic o telefon do doktora w Gorlicach?
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez ewakowal8 » 5 grudnia 2012, 01:08

Ja chciałam wnieść tu nutkę optymizmu, że może być dobrze tylko trzeba mieć dużo samozaparcia i wytrwałości. Mojej babci w życiu dysk wypadł trzy razy głównie dlatego, że zaniedbywała, dźwigała itd. Jednak po trzecim razie wzięła się za siebie. Najpierw rehabilitacja, później zaczęła dużo ćwiczyć. Już mineło 5 lat od tamtego czasu i babcia nie ma żadnych problemów z kręgosłupem.
ewakowal8
Debiutant
Debiutant

Postprzez ptasznik » 5 grudnia 2012, 10:07

Co do pana a nie "DOKTORA" Opieli....Moja kolezanka rok temu pojechała do wyżej wymienionego pana z Gorlic.Po wizycie i jakis zabiegach na kręgosłupie,jej stan tak tragicznie sie pogorszył,ze wylądowała w szpitalu z niedowładem nóg !!!!!!! Po bardzo długiej rehabilitacji sprawnośc w nogach wróciła ale jest o wiele gorzej niż przed wizytą u Pana Opieli...Po drugie-na swojej stronce pan Opiela umieścił napis-------> Dr Kazimierz Opiela...Tymczasem okazuje sie,że w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP pan Opiela nie figuruje !!!!!!!!!! Nie wierzycie ? Sprawdźcie sami ( http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/rejlek/hurtd)...Może komuś pomógł,napewno zaszkodził więc zastanówcie się,czy chcecie swój kręgosłup powierzać temu panu....to tyle :)
ptasznik
Początkujący
Początkujący

Postprzez bejs91 » 11 grudnia 2012, 00:10

Niestety, tu żaden specjalista od kręgosłupa już nie pomoże... Dziękuje za odpowiedzi.
bejs91
Początkujący
Początkujący

Postprzez kotka » 7 maja 2017, 15:16

U mnie ból kręgosłupa spowodowany jest zesztywniającym zapalaniem stawów kręgosłupa dlatego bardzo ważną role odgrywa w leczeniu rehabilitacja. Podjęłam decyzje leczenia w domu tak więc co drugi dzień przyjeżdża do mnie fizjoterapeuta z medikar home, który prowadzi moją rehabilitację. Poprawa jest znaczna, od razu lepiej człowiek funkcjonuje tym bardziej, że wcześniej ból przeszkadzał mi w nawet najprostszych czynnościach.
kotka
Debiutant
Debiutant

Postprzez Maniutek » 9 sierpnia 2017, 11:10

Ja z plecami mam problem odkąd zacząłem trenować na siłownia - za bardzo je przeciążam. Udałem się do fizjoterapeuty do katowickiego rehamedu i tam raz w tygodniu mam oklejane plecy taśmami. Metoda nazywa się kinesiotaping i bardzo pomaga mi w pozbyciu się dolegliwości bólowych.
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Poprzednia strona

Powrót do Planeta kobiet