Problemy z kręgosłupem

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: jjaa18+ »

o rany okropnie brzmi..moj maz tez mial dyskopaie tylko miedxykregowa to niewiem czy to samo inaczej przepuklina uciskalo to na nerwy i chodzic nie mogl wogole bez operacji sie nie obeszlo....zycze zdrowia jeszcze raz i informuj na biezaco jak bedziesz po wizycie u lekarza
Awatar użytkownika
margareta8
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 listopada 2012, 22:02

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: margareta8 »

o kurcze brzmi poważnie...trzymaj się tam! i daj znać jak się czujesz?
Janik
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2011, 17:03

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: Janik »

Współczuję, ja z moją mamą jeździłem swego czasu do Rzeszowa na rehabilitację do Bogusława Mazura. Ciężko się do niego dostać, ale udało się umówić. Nie powiem pomógł mojej mamie, a za dobrze z jej kręgosłupem nie było. Jakbyście byli zainteresowani podaję tel. do jego gabinetu: 660-776-007 Warto szukać pomocy, bo zdrowie jest najważniejsze.
M-1960
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 listopada 2012, 09:32

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: M-1960 »

Mój mąż jest już po 3 operacjach kręgosłupa lędzwiowego. Miał te operacje w RRzeszowie i operował go Dr.Flakiewicz ordynator i wspaniały neurochirurg.
orka1
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 listopada 2012, 18:17

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: orka1 »

Mnie pomógł Opiela z Gorlic,jestem rok po wizytach i funkcjonuję prawie bez bólu.Na nic zdały się rehabilitacje zapisane przez dr.Sliwowska, dr.Mularczyka .Gdyby nie Opiela to masakra.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: krolik »

Mozna prosic o telefon do doktora w Gorlicach?
ewakowal8
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 13:04

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: ewakowal8 »

Ja chciałam wnieść tu nutkę optymizmu, że może być dobrze tylko trzeba mieć dużo samozaparcia i wytrwałości. Mojej babci w życiu dysk wypadł trzy razy głównie dlatego, że zaniedbywała, dźwigała itd. Jednak po trzecim razie wzięła się za siebie. Najpierw rehabilitacja, później zaczęła dużo ćwiczyć. Już mineło 5 lat od tamtego czasu i babcia nie ma żadnych problemów z kręgosłupem.
ptasznik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:20

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: ptasznik »

Co do pana a nie "DOKTORA" Opieli....Moja kolezanka rok temu pojechała do wyżej wymienionego pana z Gorlic.Po wizycie i jakis zabiegach na kręgosłupie,jej stan tak tragicznie sie pogorszył,ze wylądowała w szpitalu z niedowładem nóg !!!!!!! Po bardzo długiej rehabilitacji sprawnośc w nogach wróciła ale jest o wiele gorzej niż przed wizytą u Pana Opieli...Po drugie-na swojej stronce pan Opiela umieścił napis-------> Dr Kazimierz Opiela...Tymczasem okazuje sie,że w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP pan Opiela nie figuruje !!!!!!!!!! Nie wierzycie ? Sprawdźcie sami ( http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/rejlek/hurtd)...Może komuś pomógł,napewno zaszkodził więc zastanówcie się,czy chcecie swój kręgosłup powierzać temu panu....to tyle :)
bejs91
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 22 października 2012, 18:24

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: bejs91 »

Niestety, tu żaden specjalista od kręgosłupa już nie pomoże... Dziękuje za odpowiedzi.
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 13 lutego 2016, 23:52

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: Maniutek »

Ja z plecami mam problem odkąd zacząłem trenować na siłownia - za bardzo je przeciążam. Udałem się do fizjoterapeuty do katowickiego rehamedu i tam raz w tygodniu mam oklejane plecy taśmami. Metoda nazywa się kinesiotaping i bardzo pomaga mi w pozbyciu się dolegliwości bólowych.
AnaGos
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2019, 13:43

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: AnaGos »

Na problemy z kręgosłupem jest w Rzeszowie świetny specjalista. Pan Bogusław Mazur. Polecam z całego serca, jego terapia osteopatyczna działa cuda.
MartaKr
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2019, 21:46

Re: Problemy z kręgosłupem

Post autor: MartaKr »

No niestety, wiele osób krzywi się przy biurku i takie są efekty. Dlatego dobrze jest wykonywać choć raz w tygodniu jakieś ćwiczenia na zdrowy kręgosłup.
ODPOWIEDZ