Wójt Gminy Jasło

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

W związku z tym, iż w gminie Jasło wójta wyłoni dopiero druga tura, chciałbym aby państwo przedstawili swoje opinie o kandydatach, by mieć lepszą orientację w czasie głosowania ;)
kriszna27
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 7 grudnia 2012, 21:55

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: kriszna27 »

Ja swoj glos odddam na S.Pankiewicza bo po co zmieniac na kogoś co i tak nic nie zmieni.
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Nie obraź się, ale to trochę głupia logika, to tak jak pomyśleć: po co jeść, jak i tak będę głodny. Nadzieje zawsze trzeba mieć ;)

Po za tym Podkarpacie to jest najbardziej "zaniedbywane" województwo, o tym chyba pisać nie trzeba, dlatego też wydaje mi się że jeżeli by Pis wygrało wybory to ogólnie lepiej by było żeby w Jaśle wygrał pan Pabian oraz Pan Gorgosz, bo do sejmiku również wygrało Pis, a o ile mi wiadomo to stamtąd przychodzą fundusze, ale mogę się mylić..., a jeszcze w najbliższych latach mają przyjść duże dotacje z unii, dlatego też chciałem poznać Państwa zdanie m.in na ten temat.
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

Ja uważam, że trzeba zmienić władzę w Naszej Gminie... Pan Pankiewicz już miał swoje pole do popisu i co? I nic. Domy ludowe stoją puste, kluby piłkarskie są polikwidowane, remontów brak, inwestycji brak, strona internetowa gminu porażka, młodzież nie ma co robić... i wy chcecie dalej tego samego? Ale nie chcę wytykać błędów, bo nie o to chodzi ale dajmy szanse człowiekowi, który od wielu lat rzetelnie prowadzi swoją firmę jak i od wielu lat działa jako radny powiatu jasielskiego (przyczynił się przede wszystkim do rozbudowy szpitala, która już w przyszłym roku ma ruszyć). Powinniśmy dać szansę innemu człowiekowi... Nich się wykaże!!! A myślenie, że po co zmieniać jak i tak będzie źle jest błędne... Skąd taka pewność?... dajmy mu szanse wtedy go rozliczymy...Pan Gorgosz obiecał przekazywać po 1000 zł z każdej swej pensji bezpośrednio do danej wioski, obiecał. Gość dla kasy tego nie robi, bo ma jej dużo. Proste...
No i właśnie jeśli wszędzie wygrywa PIS to na wójta też powinien być przedstawiciel z tego ugrupowania. Prosta sprawa - swój ze swoim zawsze się dogada . Na logikę...
Takie jest moje zdanie... Zmieńmy tą szarą rzeczywistość tej gminy!
kriszna27
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 7 grudnia 2012, 21:55

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: kriszna27 »

obiecac nic nie kosztuje a 1000 zl dla kazdej wioski to tyle co kromka chleba dla 10 osobowej rodziny czyli nic
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

Wiadomo :) społeczeństwo polskie :zalamany: lepiej nie dostać nic niż dostać 1000 zl ;)
kriszna27
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 7 grudnia 2012, 21:55

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: kriszna27 »

za 4 lata co innego bd pisal jesli nie wyjedziesz z kraju
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

Masz racje, że mogę wyjechać z kraju ale wiesz tylko dlatego, że władza nic nie robi...Logika mi podpowiada, że trzeba to zmienić a nie pchać się w to co nie funkcjonuje dobrze... Takie moje skromne zdania :)
kriszna27
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 7 grudnia 2012, 21:55

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: kriszna27 »

a jaki ma plany p.Gorgosz?
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

zgadzam sie z polako w calosci ;)
dajmy sie nowym wykazac :)
swoja drogo obecny Wojt juz zapowiedzial ze nie bedzie kandydowal, hmm ciekawe dlaczego zmienil zdanie...
halszka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 marca 2013, 16:49

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: halszka »

Także jestem za zmianami.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: kapustajestpusta »

Słyszałem opinie że niezły gbur z niego, a żony dzieci które uczy w szkole nie specjalnie lubią, że wielka dama itp.
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Kapustajestpusta: Czy możesz uściślić o kogo chodzi?

Kriszna27: Przede wszystkim P. Gorgosz nie obiecuje cudów, po prostu mówi (od wielu lat wspiera gminną społeczność)szczerze co trzeba zrobić.
Co najważniejsze nie planuje ograniczyć się do jednej wsi, tylko obdarzyć wszystkie wsie tak samo, tak aby każda coś zyskała.

Myślę, że warto wspomnieć iż kandydat na wójta ma również poparcie od jednego z aktualnych posłów RP.
Na pewno będzie chciał odbudować to co zostało zaniedbywane przez ostatnie lata tj: udostępnienie domów ludowych młodzieży, zorganizowanie Kół Gospodyń Wiejskich(a obecnie nie w każdej wsi mają do tego możliwości),reaktywacja klubów sportowych i ich wspieranie, popiera politykę prorodzinną (tzn. pragnie zdobyć dofinansowanie dla rodzin wielodzietnych, po to by dzieci miały zniżki m. in na autobusy). Planuje remonty dróg oraz powstanie wodociągów, bo z wodą w każdej wsi jest nie za wesoło.Słyszałem, że chce jeszcze uruchomić Centrum Kultury w Osobnicy,oraz stworzyć nowe miejsca pracy poprzez działaność gminna (np działania remontowo-budowlane ) itd...

Jak widać nie są to żądne cuda, bajk, wszystko to jest do zrobienia. Trzeba dać mu szansę, rozliczymy go w odpowiednim czasie, jak będzie trzeba to się go wywiezie na taczkach :rotfl:
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

Nie ma co gadac :-) zrobmy cos nowego w tej gminie, nie popadajmy w stangnacje :-) a noz widelec bedzie lepiej :P
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

ja oddam glos za nowym kandydatem z prostego powodu, obecny wojt dba tylko o wlasna miejscowosc, Szebnie sa w bledzie jezeli mysla inaczej, Osobnica to samo, ich zastepca nie wiele bedzie mial do gadania.
ODPOWIEDZ