Sponsoring

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Merior
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 listopada 2007, 20:35
Lokalizacja: Jasło

Sponsoring

Post autor: Merior »

Większość chłopców narzeka na brak sponsora: a bo dziewczyny mają buty, bo mają dresy, bo mają koszulki, bo miały wigilię... :zdegustowany:
Długo mógłbym tak pisać, tylko po co? Dlaczego my nie mamy sponsora? I bardzo proszę nie zwalać winy na Mikasę (pana Bajorka). ;)
Skoro nam aż tak zależy na tym sponsorze, to dlaczego jeszcze nikt nie napisał prośby o sponsoring, nie poszedł podbić do MOSiR-u, może nawet po podpis do trenera i nie zaniósł do jakiejkolwiek firmy? :suchy: Może warto byłoby nad tym pomyśleć co? :hyhy:
Awatar użytkownika
$Glutek$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lipca 2006, 18:42
Lokalizacja: Jasło_City

Re: Sponsoring

Post autor: $Glutek$ »

Skoro takie latwe to zjamij sie tym ;] napewno firma zajmie stanowsko do negocjajci z niepelnoletnim chlopakiem;]
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Sponsoring

Post autor: jaselko »

Myślę ,że szukaniem sponsora powinien zająć się któryś z działaczy.Niewiem może Prezes lub kierownik,a może rodzic.Ale żeby dostać coś od sponsora trzeba go zarelamować w jakiś sposób,czyli grać w lepszej lidze albo mieć aspiracje by do niej awansować.Życzę powodzenia i sukcesów. Pozdrawiam.
Merior
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 listopada 2007, 20:35
Lokalizacja: Jasło

Re: Sponsoring

Post autor: Merior »

Ta... lepszej lidze... UKS Orkan Nisko gra w lepszej?
matias
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 28 marca 2006, 16:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Sponsoring

Post autor: matias »

Hmmm... w lepszej to może i nie ale oświeć mnie Merior... Może i masz rację tylko ja nie zwróciłem uwagi. Co miało takiego Nisko na meczu ligowym, że tak piszesz? Mają sponsora, który kupuje im buty itp?
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Mufasa
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 22 września 2007, 15:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Sponsoring

Post autor: Mufasa »

Bredzicie wszyscy bezsensu zamiast cos robic Merior z prostowanie w tamtym roku Kadeci mam na mysli Bandziora Janasa Glutka i Mafie wysylali meile z prosba o sponsoring i bbylo ich w ciul jednak nioe dostali ani jednej pozytywnej odpowiedzi wiec myslisz ze wypisujac i zalac sie na forum cos zmienimy trzeba zajac sie gra a byc moze czas nam cos przyniesie :D Dajmy na to mlodzicy jestem przekonany ze jezeli bysmy weszli w tym roku do 1/4 MP latwiej bylo by znalesc Sponsora narzekasz ze Dziewczyny maja a my nei ale wejc sobioe w osiagniecia i porownaj rich osiagneicia a nasze rok rocznie conajmniej 1 rocznik jest w Mistrzostwach Polski ej sorry ale takie gadanie naprawde nie ma sensu
Merior
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 listopada 2007, 20:35
Lokalizacja: Jasło

Re: Sponsoring

Post autor: Merior »

:/ Dobra... więcej się nie wypowiadam...
Awatar użytkownika
Mufasa
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 22 września 2007, 15:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Sponsoring

Post autor: Mufasa »

A wracając Do kwestii sponsoringu to może któryś z rodziców posiada firme lub zna kogos kto moglby zalatwic sponsoring??
ODPOWIEDZ