Golarka męska

Kobiety zakaz wstępu :]

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Golarka męska

Postprzez kuracjusz » 23 stycznia 2018, 11:42

Teraz ja coś powiem z doświadczenia. Generalnie najlepsze są jednorazówki :) Tylko te droższe oczywiście, minimum 3 ostrza :)
kuracjusz
Debiutant
Debiutant

Postprzez koniaks » 13 lutego 2018, 16:26

Jest w promocji w Empiku za ponad 500 zł.
I to już naprawdę konkretne rozwiązanie. Górna półka jakościowa.
Logiczne - kupisz byle co, to tym goleniem po prostu możesz się zwyczajnie męczyć.

Obrazek
koniaks
Weteran
Weteran

Postprzez ostrowiecc16 » 7 marca 2018, 11:53

Nie ma lepszej marki jak Philips.
ostrowiecc16
Bywalec
Bywalec

Postprzez stufal » 9 marca 2018, 22:14

niezaleznie co kto powie braun i philips sa najlepsze
i stoja duzo ponad konkurencja
stufal
Debiutant
Debiutant

Postprzez Mars1024 » 10 marca 2018, 08:29

Witam oczywiście Braun :ok:
Ale jest jedno ALE :wsciekly: Były To Modele starszej generacji wyprodukowane w ojczystm kraju z orginalnych czesci (Made in GERMANY) osobiście taka właśnie golarka służyła 18- cie lat LECZ P[O TYLU LATACH PRZYSZEDŁ CZAS NA WYMIANE Sitka i zaczeły kłopoty , a mianowicie za kupno nowej częsci w tej cenie kupiłem też Brauna i TOTALNA PORAŻKA (Made in China ) :super:
NISTETY TAKIE CZASY ;)
Mars1024
Guru
Guru

Postprzez pawel.mat33 » 14 września 2018, 14:05

Która maszynka będzie lepsza braun czy philips? Używałem jakiś czas philipsa, ale po pewnym czasie wróciłem do zwykłych maszynek, bo nie goliła dobrze. Jaką dobrą maszynkę możecie polecić?
pawel.mat33
Debiutant
Debiutant

Postprzez luc_ponownie » 14 września 2018, 21:19

No wy tu markowe (no wiem,dłużej taka działa) ale ja powiem,że nawet i "podróbka" - taka Chińska z Chińczyka (czy Allegro) wystarczy spokojnie na rok,a za takie pieniądze (30-50 zł) spokojnie warto:

Obrazek

Co do jednorazówek: tak,można się nimi golić,ale drogie i można się pozacinać - nimi trzeba umieć się golić.Moim zdaniem się nie opłacają,bo elektryczną doczyścisz i jest,a nawet ta Chińska po miesiącu/kilku się zwróci.

Golarek elektrycznych o takiej budowie nie polecam - markowe czy nie - początkowo niby dobrze działa ale z czasem ani ostrzy tak łatwo nie wymienisz łatwo ani nie doczyścisz (sitko może trochę trwalsze,ale co z tego):
Obrazek

I szczerze - ta Chińska nie była by porażką,ale sypie się w niej zwykle sitko po max roku sitko,albo coś wewnątrz.
luc_ponownie
Ekspert
Ekspert

Poprzednia strona

Powrót do Planeta facetów