Jaki zegarek dla faceta?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
aron
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 9 maja 2010, 09:55

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: aron »

mam taki do sprzedania na gwarancji inne kolory ale i w innej kasie jak cos czekam na odp na priv :szok:
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: dyna »

A moze cos takiego kiedys byly bardzo modne he he :hyhy:
Załączniki
zegarek_montana_1.jpg
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: CrazyVirus »

Montana? Mega syf, może i klasyka lat 80 ale jakość wykonania fatalna. Co do zegarka dla faceta możesz rozejrzeć się za firmą Atlantic Worldmaster to szwajcarskie zegarki. Trochę kosztują ale myślę, że posłużą długi czas. Można je spokojnie kupić w Jaśle.
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: ewelinka21 »

ja proponuje zapytac sie ministra NOWAKA ON JEST SZPECEM OD ZEGARKÓW :wsciekly:
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: _WHISKEY_ »

celina32 pisze:Zastanawiam się nad tym aby kupić dla męża na urodziny jakiś fajny zegarek. Czy takie jak te podobają się wam http://www.zegarek.net/zegarki/swatch/meskie.html ? Może pomożecie mi coś wybrać, za 3 tygodnie ma urodziny więc zależy mi na czasie. Za wszelką pomoc z góry dziękuję
"Fajne" zegarki to pojecie względne.
Nie uważam, że "fajny" zegarek można kupić za 200 zł chociaż chodzi doskonale dokładnie.

Niezłe, stosunkowo tanie i ładne zegarki wypuszcza Festina.
Polecam, mam chyba cztery produkcje Festiny, od sportowych "krów" po kwadratowe i okrągłe "eleganciaki".
Na sportowo i "bogato", w necie znajdziesz bez problemu - kupowałem.

Nasze kobitki kupują łańcuszki, pierścionki, kolczyki, we wszystkich odmianach :cool:
Ja mam prawo mieć zajoba na punkcie zegarków, jedynie normalnej męskiej biżuterii wg mnie.
Łańcuszki i bransoletki na facecie wyglądają... eee... słabitutko..

Odkładam na: Edox'a lub Alberta Riele'a
Oba kupię w Aparcie ( z 15 % zniżką:)
Julitta
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 21 września 2012, 17:13

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: Julitta »

No dokładnie, mój też nie nosi żadnych ozdób :)
Czytałam, że Albert Riele to teraz modna marka zegarków.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: antykieckowy »

taki, który pokazuje która jest godzina
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: medvedik »

Ja polecam modele ARMANI EXCHANGE
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: makatka »

ja tez bym nie kupiła facetowi zegarka, może i przesąd ale u wielu osób się sprawdził. Moment kiedy dasz mu zegarek to czas odmierzany do końca związku :rotfl:
shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: shift1 »

Wg.mnie godne polecenia i uwagi są zegarki marki LORUS jest to tańsza linia Seiko ale wzory i rodzaje mogą się różnym gustom spodobać no i cena znacznie niższa
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: ananasek »

makatka pisze:ja tez bym nie kupiła facetowi zegarka, może i przesąd ale u wielu osób się sprawdził. Moment kiedy dasz mu zegarek to czas odmierzany do końca związku :rotfl:
Jak to się liczy? :rotfl: musze wyliczyć kiedy związek się zakończy, albo nasza miłość uschnie, bo zasuszyłam kwiaty od faceta :zdziwko:
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: Grunwald »

Ecko bardzo eleganckie pisory jezeli ktoś lubi taki temat :)

Co do przesądu też o nim słyszałem i wielu osobom się sprawdziło w jedną czy drugą stronę...
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: makatka »

ananasek pisze:
makatka pisze:ja tez bym nie kupiła facetowi zegarka, może i przesąd ale u wielu osób się sprawdził. Moment kiedy dasz mu zegarek to czas odmierzany do końca związku :rotfl:
Jak to się liczy? :rotfl: musze wyliczyć kiedy związek się zakończy, albo nasza miłość uschnie, bo zasuszyłam kwiaty od faceta :zdziwko:
Możesz szydzić, wolny wybór czy ktoś wierzy czy nie. A z tymi kwiatami też może coś być, ja podczas porządków przesuwałam bukiet zasuszony i lekko go trąciłam i posypał się w mak, miesiąc później nie byliśmy razem :P ale to było daaaaawno temu :rotfl:
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: scand »

ale pierdo_icie o tych przesądach! zaściankowe to takie i takie polskie ... drugi zegarek dostałem już od żony jesteśmy 4 lata dwa lata miałem stary sikor..to znaczy że teraz na dwa zegarki to jeszcze szybciej będą odmierzać nasz koniec???? brat dostał od narzeczonej są ze soba naście lat planują ślub i żyją mają się dobrze ;)hhaahahahah żenadai tyle!


a zegarek poleciłbym taki : cena akceptowalna, szwajcar i z zewnatrz i w środku gwarancja, tytan, szafir. Wszystko co trzeba ;)

pzdr!
Załączniki
obrazek bbb.jpg
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Post autor: Mecenas »

shift1 pisze:Wg.mnie godne polecenia i uwagi są zegarki marki LORUS jest to tańsza linia Seiko ale wzory i rodzaje mogą się różnym gustom spodobać no i cena znacznie niższa
Popieram i polecam !!! Ja mam jeden model, mój znajomy już drugi model, obaj jesteśmy bardzo zadowoleni :)
ODPOWIEDZ