Jaki zegarek dla faceta?

Kobiety zakaz wstępu :]

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Jaki zegarek dla faceta?

Postprzez Karol36 » 11 października 2014, 14:01

Dla mnie wydawanie ponad 500 zł na zegarek to chory pomysł i chyba gadżeciarzy. Za swój dałem lekko ponad 300 zł i jestem z niego zadowolony. Dokładnie to Casio SGW-100-1VEF kupiłem go na smalltime.pl. Casio jest znaną firmą od lat i myślę, że taki zegarek do codziennego użytku każdemu facetowi wystarczy. Nie ma co popadać w przesadę.
Karol36
Debiutant
Debiutant

Postprzez lenkamii » 16 października 2014, 20:49

Ja polecam Tissoty, piękne solidne klasyczne spotrtowe do wyboru do koloru
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez sing » 1 stycznia 2015, 12:53

W komórce wam nie wystarcza?
sing
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez dawid.jaslo » 22 lutego 2015, 20:05

Ja proponuje Zegarki casio edifice. Są bardzo solidne i eleganckie. Używam zegarka z tej serii i są nie do zniszczenia.
dawid.jaslo
Początkujący
Początkujący

Postprzez mission » 27 lutego 2015, 15:50

Dla mnie to snobizm i tyle. Obojętnie czy w wydaniu pana "w garniaku" czy w dresie. Niech sobie to nazywają "prestiżem". Ludzie już nie wiedzą co z forsą robić, pomogliby biednym dzieciom i bezdomnym zwierzętom lepiej.
mission
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez JURT » 27 lutego 2015, 19:48

baraneck napisał(a):Chyba żartujesz. 500 zł to MINIMUM jeśli chodzi o dobry zegarek - a tylko taki wypada dać w prezencie. Zresztą kupując dla siebie też warto zainwestować, akurat sorry ale zegarek to jest coś, co ma służyć lata, a przypominam że ma nie tylko wyglądać ale też działać. Zobacz ile kosztują naprawdę dobre zegarki, choćby tu: http://wkruk.pl/zegarki i to nadal nie są przedmioty dla gadżeciarzy, tylko właśnie inwestycja. Dla gadżeciarzy to są właśnie tanie zegarki z bajerami, jak to się mówi "jednosezonówki". Bo albo za długo nie "pochodzą", albo moda na konkretne "wodotryski" minie. Poza tym dodam, ze w niektórych zawodach, kręgach drogi zegarek to rodzaj wizytówki, przejaw prestiżu, czy nam się to podoba czy nie.

Nie ograniczaj się kup zegar za 10 - 15 tys. i skumpluj się z byłym ministrem będziecie się wymieniać, to dopiero będzie wizytówka a jaki prestiż. :krzeslem: :krzeslem: :rotfl:
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez malren1 » 28 lutego 2015, 00:04

Zależy co facet lubi,jak się "nosi" ,ile ma lat,jaki styl...
malren1
Obyty
Obyty

Postprzez Winetou » 28 lutego 2015, 09:42

Zegarek potrzebny jest dla kobiet ,bo to one chcą mieć wpływ na zatrzymanie czasu. ;)
Winetou
VIP
VIP

Postprzez MarekW42 » 29 czerwca 2015, 20:19

Ja wolę kupować zegarki w normalnych sklepach, gdzie mogę dotknąć, obejrzeć i Pani, która się na tym zna mi doradzi, dlatego polecam wszelkie sklepy z biżuterią, tam jest przynajmniej możliwość reklamacji i profesjonalna obsługa.
MarekW42
Debiutant
Debiutant

Postprzez lingmulf » 5 lipca 2015, 21:34

Proponuję jeden z modeli marki Daniel Wellington.
lingmulf
Początkujący
Początkujący

Postprzez Mecenas » 6 lipca 2015, 12:24

Chyba żartujesz. 500 zł to MINIMUM jeśli chodzi o dobry zegarek - a tylko taki wypada dać w prezencie. Zresztą kupując dla siebie też warto zainwestować, akurat sorry ale zegarek to jest coś, co ma służyć lata, a przypominam że ma nie tylko wyglądać ale też działać. Zobacz ile kosztują naprawdę dobre zegarki, choćby tu: http://wkruk.pl/zegarki i to nadal nie są przedmioty dla gadżeciarzy, tylko właśnie inwestycja. Dla gadżeciarzy to są właśnie tanie zegarki z bajerami, jak to się mówi "jednosezonówki". Bo albo za długo nie "pochodzą", albo moda na konkretne "wodotryski" minie. Poza tym dodam, ze w niektórych zawodach, kręgach drogi zegarek to rodzaj wizytówki, przejaw prestiżu, czy nam się to podoba czy nie.[/quote]

Człowieku, czy ty wiesz co to jest inwestycja??? Zastanów się, zanim coś napiszesz.
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez tatar » 22 lipca 2015, 11:24

Ja bym powiedział,.że ten 1000 to jest minimum jeśli chodzi o dobry zegarek.A 2000 zł jeśli chce się kupić coś na mechanizmie automatycznym. Kwarc to kwarc, jedynie bateria ale już zegarek automatyczny to bardzo dobre wykonanie, precyzyjny mechanizm, który jest w stanie wytrzymać długie lata i bedzie nam służył przez kilkadziesiąt lat. Jest to świetna jakość ,kiedyś sobie kupię ale na razie mnie trochę na niego nie stać ;) Może jak dzieciaki podrosną .
Druga sprawa to zegarek na ręce w niektórych kręgach to prestiż. Proponuję zerknąc sobie na przykład na taka Doxę: http://www.zegarmistrz.com/Doxa_Slim_Li ... -6214.html - klasyczny zegarek na srebrnej bransolecie oraz z ciemniejszą tarczą ( wydają mi się bardziej eleganckie niż jasne tarcze). Dobry mechanizm marki Eta.Wprawdzie kwarcowy ale w tej cenie automatu już sie nie znajdzie.
tatar
Guru
Guru

Postprzez furman » 22 lipca 2015, 11:28

tatar napisał(a):Ja bym powiedział,.że ten 1000 to jest minimum jeśli chodzi o dobry zegarek.A 2000 zł jeśli chce się kupić coś na mechanizmie automatycznym. Kwarc to kwarc, jedynie bateria ale już zegarek automatyczny to bardzo dobre wykonanie, precyzyjny mechanizm, który jest w stanie wytrzymać długie lata i bedzie nam służył przez kilkadziesiąt lat. Jest to świetna jakość ,kiedyś sobie kupię ale na razie mnie trochę na niego nie stać ;) Może jak dzieciaki podrosną .
Druga sprawa to zegarek na ręce w niektórych kręgach to prestiż. Proponuję zerknąc sobie na przykład na taka Doxę: http://www.zegarmistrz.com/Doxa_Slim_Li ... -6214.html - klasyczny zegarek na srebrnej bransolecie oraz z ciemniejszą tarczą ( wydają mi się bardziej eleganckie niż jasne tarcze). Dobry mechanizm marki Eta.Wprawdzie kwarcowy ale w tej cenie automatu już sie nie znajdzie.

Zegarek jest niezły chociaż sam poszukałbym czegoś na skórzanej bransolecie. Taki zegarek jest znacznie wygodniejszy niż na bransolecie ( sam nie przepadam za zegarkami na bransolecie ponieważ wyrywają mi włosy na ręce). Poza tym pasek lepiej pasuje do garnituru.
Sama Doxa równięż jest dobrą marka. Jest to już raczej wyższa półka zegarków na rękę. Porządne wykonanie oraz dobry mechanizm tak jak wspominasz. Można jeszcze zerknąć sobie na zegarki marek Certina oraz Tissot. Oferują podobną jakość.
furman
Guru
Guru

Postprzez asterka » 22 lipca 2015, 13:35

poszukaj marki Lorus- bardzo dobre i ładne zegarki.Mechanizm seiko !! a cena przystępna i to bardzo.
asterka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Romeq77 » 25 lipca 2015, 14:39

Faktycznie średnio opłaca się kupować zegarek za 50zł. Lepiej zainwestować w coś dobrego. Ja jestem posiadaczem tego zegarka http://www.zegarkionline.pl/bestsellery-zegarek-calvin-klein-city-k2g21138-p-1897.html i przyznaję, że ten zakup się opłacał. Nie ma porównania do zegarków poniżej 100zł. Jeśli chcecie mieć dobry zegarek na lata, który nie dość, że perfekcyjnie działa, to jeszcze gustownie wygląda, to zainwestujcie w taki zegarek. Nie będziecie żałować.
Romeq77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Planeta facetów