zarost

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
svenwitekind
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 4 kwietnia 2014, 14:35

zarost

Post autor: svenwitekind »

Witam, mam mały problem z zarostem. A więc po lewej stronie zarost mam dosyć gęsty ale nie za bardzo a po prawej stronie rzadki, chodzi o policzki. Pod nosem czy brodą mam gęsty zarost a chciałym mieć gęsty także na policzkach. Mam 20 lat. Polecacie jakiś krem, tonik który pomógłby mi?
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: zarost

Post autor: shuffler »

ale masz problemy... nigdy nie zrozumie faceta, który przesadnie dba o swój wygląd i spędza przed lustrem więcej czasu od kobiety :wstyd:
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: zarost

Post autor: mała111 »

svenwitekind pisze:Witam, mam mały problem z zarostem. A więc po lewej stronie zarost mam dosyć gęsty ale nie za bardzo a po prawej stronie rzadki, chodzi o policzki. Pod nosem czy brodą mam gęsty zarost a chciałym mieć gęsty także na policzkach. Mam 20 lat. Polecacie jakiś krem, tonik który pomógłby mi?
buahahahaha proponuje przeszczep z bobra :padam: :rotfl:
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: zarost

Post autor: shuffler »

mała111 pisze:
svenwitekind pisze:Witam, mam mały problem z zarostem. A więc po lewej stronie zarost mam dosyć gęsty ale nie za bardzo a po prawej stronie rzadki, chodzi o policzki. Pod nosem czy brodą mam gęsty zarost a chciałym mieć gęsty także na policzkach. Mam 20 lat. Polecacie jakiś krem, tonik który pomógłby mi?
buahahahaha proponuje przeszczep z bobra :padam: :rotfl:
LOL @mała111, aż się popłakałem ze śmiechu :rotfl:
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: zarost

Post autor: rkoh »

takie geny i nic z tym nie zrobisz, jeden ma tak inny tak, jedyne, co mi przychodzi do głowy to jakieś sterydy, bo ponoć po tym rosną włosy w różnych miejscach, ale czy akurat Ci wyrośnie na policzku trudno powiedzieć, tym bardziej, że zrypiesz sobie zdrowie dla kilku kłaków na twarzy, raczej się nie opłaca
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: zarost

Post autor: wścieklica »

Jesteś jeszcze bardzo młody. W tym wieku zarost na twarzy ma swoje fanaberie. Ogolisz się jeszcze kilkaset razy, zmężniejesz, to i zarost Ci się wyrówna. Jeśli jesteś szatynem - masz to pewne jak w banku. Jeszcze powiesz swojej dziewczynie niejednokrotnie "zamienię okres za golenie".
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: zarost

Post autor: shuffler »

svenwitekind pisze:no tak, bo chcę mieć równy i gęsty zarost to od razu siedzę przed lustrem więcej niż kobieta. Jesteście popierdoleni tyle wam powiem. Jebana mentalność Jaślan.
sorry, może rzeczywiście nie spędzasz przed lustrem tyle czasu co kobita, ale z pewnością więcej niż typowy facet bo kto normalny przejmuje się taką pierdołą ?
svenwitekind
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 4 kwietnia 2014, 14:35

Re: zarost

Post autor: svenwitekind »

gdybym się przejmował to poszedłbym do specjalisty a nie pytał was o zdanie. Wstałem rano, patrzę na siebie i myślę trochę nierówno wiec spytam się czy istnieją jakieś proste czynności które mogłyby pomóc. Jedyne co przed lustrem robię to codziennie golenie bo zarost rośnie mi szybko tylko problem z gęstością. Dzięki za pomoc a takich ludzi jak ci którzy od razu wolą hejtować zamiast zwyczajnie pomóc powinno się ustawić w rzędzie i po płaskim na ryj za durne zachowanie. Masz kompleksy człowieku? Musisz od razu cisnąć komuś od tego, że jest kobietą? Pewnie cie któraś w szkole prześladowała i teraz odreagowujesz? Spoko, tylko następnym razem uprzedź :)
svenwitekind
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 4 kwietnia 2014, 14:35

Re: zarost

Post autor: svenwitekind »

wścieklica pisze:Jesteś jeszcze bardzo młody. W tym wieku zarost na twarzy ma swoje fanaberie. Ogolisz się jeszcze kilkaset razy, zmężniejesz, to i zarost Ci się wyrówna. Jeśli jesteś szatynem - masz to pewne jak w banku. Jeszcze powiesz swojej dziewczynie niejednokrotnie "zamienię okres za golenie".
jestem brunetem, czy zaliczam się? :D
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: zarost

Post autor: czarna30 »

Fajny brunecik z fajnym lekkim zarościkiem jest mniam :P
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: zarost

Post autor: shuffler »

Pewnie że mam kompleksy, ale nie widzę akurat tutaj związku. Hejtować zdarza mi się rzadko, ale tym razem nie mogłem się powstrzymać, wybacz. Czasem odreagowuję w taki sposób zły dzień ale nie swoje dzieciństwo :D Swoją drogą to wyciągasz ciekawe wnioski z moich wypowiedzi. Wybierasz się może na psychologię?
svenwitekind
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 4 kwietnia 2014, 14:35

Re: zarost

Post autor: svenwitekind »

czarna30 pisze:Fajny brunecik z fajnym lekkim zarościkiem jest mniam :P
zmierzasz do czegoś? :D


Nie, raczej nie. Po prostu tak mi się wydawało ale jak widać trafiłem w punkt.
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: zarost

Post autor: shuffler »

Szkoda bo w okolicy brakuje dobrych psychologów :hyhy:
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: zarost

Post autor: nitro »

svenwitekind pisze:gdybym się przejmował to poszedłbym do specjalisty a nie pytał was o zdanie. Wstałem rano, patrzę na siebie i myślę trochę nierówno wiec spytam się czy istnieją jakieś proste czynności które mogłyby pomóc. Jedyne co przed lustrem robię to codziennie golenie bo zarost rośnie mi szybko tylko problem z gęstością. Dzięki za pomoc a takich ludzi jak ci którzy od razu wolą hejtować zamiast zwyczajnie pomóc powinno się ustawić w rzędzie i po płaskim na ryj za durne zachowanie. Masz kompleksy człowieku? Musisz od razu cisnąć komuś od tego, że jest kobietą? Pewnie cie któraś w szkole prześladowała i teraz odreagowujesz? Spoko, tylko następnym razem uprzedź :)
Zadajesz durne pytanie i jeszcze komuś kompleksy wypominasz?! Masz wiecej babskich hormonów, wiec i zarostu mało :ok:
svenwitekind
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 4 kwietnia 2014, 14:35

Re: zarost

Post autor: svenwitekind »

Czyli to, że zadałem pytanie nazywasz kompleksami? Widzę następny przyszedł odreagować trud życia na tym portalu. Serio panowie, brakuje wam baby? Życia towarzyskiego? Musicie cisnąć na wszystko dookoła? Ja zadaje normalne pytanie więc oczekuje normalnej odpowiedzi. Tak jak wspomniałem, taką mamy mentalność jaślan, pokozaczą i pospinają dupsko w internecie gdzie nikt ich nie zna a na ulicy cicha szara myszka zapierdalająca kanałami :rotfl:
ODPOWIEDZ