zarost

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: zarost

Post autor: shuffler »

Sorry za to co teraz napisze, ale tak już jest, że muchy się zlatują do [...], a Twój temat jest niestety [...] więc się nie dziw. Sam się narażasz na hejtowanie takimi postami więc nie strzelaj teraz fochów tylko podziękuj ładnie za niektóre odpowiedzi i nie pogrążaj się więcej bo nie głupi chłopak jesteś ;)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: zarost

Post autor: nitro »

svenwitekind pisze:Czyli to, że zadałem pytanie nazywasz kompleksami? Widzę następny przyszedł odreagować trud życia na tym portalu. Serio panowie, brakuje wam baby? Życia towarzyskiego? Musicie cisnąć na wszystko dookoła? Ja zadaje normalne pytanie więc oczekuje normalnej odpowiedzi. Tak jak wspomniałem, taką mamy mentalność jaślan, pokozaczą i pospinają dupsko w internecie gdzie nikt ich nie zna a na ulicy cicha szara myszka zapierdalająca kanałami :rotfl:
"nie mam zarostu". "mam małego fi**a" :P - to nie są kompleksy wg Ciebie? Jakiej odpowiedzi się spodziewałeś?
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: zarost

Post autor: zielony87 »

Tanie golarki elektryczne w Chińczyku (tym bliżej skrzyżowania i wiaduktu) chyba dalej mogą być,a jak nie looknij w sklepach z "drobiazgami",albo na rynku.Nie ma zarostu,nie ma problemu :P
svenwitekind
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 4 kwietnia 2014, 14:35

Re: zarost

Post autor: svenwitekind »

nitro pisze:
svenwitekind pisze:Czyli to, że zadałem pytanie nazywasz kompleksami? Widzę następny przyszedł odreagować trud życia na tym portalu. Serio panowie, brakuje wam baby? Życia towarzyskiego? Musicie cisnąć na wszystko dookoła? Ja zadaje normalne pytanie więc oczekuje normalnej odpowiedzi. Tak jak wspomniałem, taką mamy mentalność jaślan, pokozaczą i pospinają dupsko w internecie gdzie nikt ich nie zna a na ulicy cicha szara myszka zapierdalająca kanałami :rotfl:
"nie mam zarostu". "mam małego fi**a" :P - to nie są kompleksy wg Ciebie? Jakiej odpowiedzi się spodziewałeś?

Według mnie to nie są kompleksy. Jest to rzecz która mi się nie podoba i chcę ją zmienić. Przykładowo, chcę obciąć włosy bo mi się już nie podobają to też mam kompleksy? Idąc twoim tokiem rozumowania to każdy ma milion kompleksów. Chcesz na siłę mi pocisnąć co ci kiepsko idzie. Chodź ze mną na orlika, wybiegasz się i przejdzie ci ten dziecięcy zapał do ciśnięcia ;)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: zarost

Post autor: nitro »

Biegaj po orliku z kumplami ze szkoły, potem możecie pooblepiać policzki błotem, może coś urośnie :P Nie zakładaj głupich tematów i będzie ok :ok:
svenwitekind
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 4 kwietnia 2014, 14:35

Re: zarost

Post autor: svenwitekind »

Wolę pobiegać z kumplami niż siedzieć jak ty przed monitorem i wylewać swoje żale jak ty. Masz jakiś uraz do sportu? Wybierali cie ostatniego jak graliście w podstawówce?
Śmieją się z nas polaków na arenie międzynarodowej i wcale się nie dziwie, takich jak ty jest wielu, wylewa swoje żale na anglojęzycznych portalach i do tego łamaną angielszczyzną.
Najpierw patrz na siebie a później szukaj problemu u drugiego człowieka.
bezel01234
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2013, 23:56

Re: zarost

Post autor: bezel01234 »

ej dzieci dzieci
crowley
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 27 marca 2013, 15:29

Re: zarost

Post autor: crowley »

Nie oglądaj powtórek z finału Eurowizji bo sie załamiesz :)
svenwitekind
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 4 kwietnia 2014, 14:35

Re: zarost

Post autor: svenwitekind »

Kto tu jest dzieckiem ten jest, ja przynajmniej nie zaczynam hejtować ludzi bez powodu, szacunek do bliźniego każdy powinien mieć lecz widzę, że nie każdy został tak wychowany jak ja.

Co do tej cinchity czy jak mu tam, nie wierzę aby ten zarost był w stu procentach naturalny. Jak zobaczyłem jakąś fotę tej osoby to sobie pomyślałem " super, laska ma bardziej zajebisty zarost od mojego... " :D
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: zarost

Post autor: antykieckowy »

Masz dopiero 20 lat więc trzeba się uzbroić w cierpliwość i sam się wyrówna, zgęstnieje itd. Wszystkie specyfiki na porost włosów to pic na wodę fotomontaż... no chyba, że sobie w żyłę zaczniesz hormony walić to wtedy może być jakiś efekt ;)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: zarost

Post autor: rkoh »

hormony wali się w mięśnie ;)
lukaszN
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 11 czerwca 2014, 11:19

Re: zarost

Post autor: lukaszN »

Nie latwiej poprostu się golić i wtedy nie widać różnicy!
mariusz.s
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 16 lipca 2014, 09:13

Re: zarost

Post autor: mariusz.s »

Ogól się "na zero" i powtarzaj tę czynność - wtedy zgęstnieje.
ostrowiecc16
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:42

Re: zarost

Post autor: ostrowiecc16 »

Nie ma to jak codzienna poranna toaleta. Golenie i picie kawki :)
ODPOWIEDZ