Oświetlenie LED?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Fitak
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwietnia 2016, 09:45

Re: Oświetlenie LED?

Post autor: Fitak »

Ja właśnie montuję w łazience nad fototapetą mam nadzieję że będzie to dobrze wyglądało
Pykacz
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwietnia 2016, 11:32

Re: Oświetlenie LED?

Post autor: Pykacz »

Fitak masz fototapetę w łazience? Oryginalne...
Co do ledów - można wydawać mało przy zakupie i więcej przy rachunkach lub się szarpnąć i oszczędzać na prądzie. Wybór należy do Was. Szkoda tylko, że nikt nie zauważył jednej bardzo ważnej rzeczy - żarówki ledowe są BEZPIECZNIEJSZE niż klasyczne żarówki.
waldoo_c
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 czerwca 2016, 09:26

Re: Oświetlenie LED?

Post autor: waldoo_c »

Ledy są bardzo dobre, tylko trochę więcej kosztują stąd obawy przed ich używaniem.
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Oświetlenie LED?

Post autor: awesome »

Wygląd jak wygląd ale jeśli idzie o koszta, to jakie rachunki za prąd były przed ich montażem, a po - praktycznie bez różnicy. A żarówka jak się spali to już nie kosztuje 3 zł tylko 30

Fakt, dają troszkę więcej światła
elfiko0
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 lipca 2016, 12:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Oświetlenie LED?

Post autor: elfiko0 »

Ja mam ledy w kuchni i łazience, pokój dzienny i dziecięcy ma zwykłe żarówki i już musiałam je wymieniać, więc jak się okazuje wychodzi się lepiej na ledach ;)
Petunis22
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 sierpnia 2016, 12:08

Re: Oświetlenie LED?

Post autor: Petunis22 »

Jak dla mnie mega się sprawdza. Mamy takie w prawie całym domu i płacimy grosze za prąd. Nie trzeba wiecznie wymianiać żarówek. Bardzo wygodne.
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Oświetlenie LED?

Post autor: rjarek »

Gdzie w Jaśle można kupić naświetlacz led, jakie polecacie, potrzebuję by włączał się przed wejściem do domu z czujnikiem ruchu.
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Oświetlenie LED?

Post autor: dracula666 »

Ja proponuje podejść do sklepu co mieści się obok multifarbu maja wszystko jeśli chodzi o światło i w dość atrakcyjnych cenach oraz nigdy nie masz problemu z gwarancja jak by co. Podobno sa tez na allegro i maja jakaś stronę
ODPOWIEDZ