Szlifierka kątowa

Kobiety zakaz wstępu :]

Moderatorzy: paul_proteus, President

Szlifierka kątowa

Postprzez Infino » 21 października 2014, 18:58

Oczywiście sieciowa - tylko jaki model? Bosch? Tylko jaki model? Na warsztat samochodowy.
Infino
Guru
Guru

Re: Szlifierka kątowa

Postprzez kociamberek » 21 października 2014, 22:55

żaden bosch - jeżeli chodzi o szlifierki kątowe to bosch jest dnem
polecam makite lub dewalt, ten drugi bardziej poręczny i lżejszy
kociamberek
VIP
VIP

Postprzez clashtorny » 22 października 2014, 07:19

Popieram ;) makita jedna z niewielu firm produkujących solidnie. Sam wybieram się za most po lewej stronie to jest chyba Żeromskiego, autoryzowany serwis i sprzedaż sprzętu m.in. makita :)
clashtorny
VIP
VIP

Postprzez piterb » 22 października 2014, 10:36

Bosh w sumie nie jest taki zły. Na użytek domowy na pewno się sprawdzi jednak skoro autor kupuje do warsztatu to również zainwestowałbym w coś lepszego.
Też stawiałbym na Makitę.
Możesz sobie zerknąć do Nexterio: http://nexterio.pl/0,15337,Elektronarzedzia.html - tutaj są ich elektronarzędzia. Mają tam w miarę znośne ceny.
Fajny jest model 6281DWAE 14,4V marki Makita. Dobra ładowarka, trzyma długo no i ładuje się dość szybko. Poniżej zdjęcie modelu:
Obrazek
piterb
Guru
Guru

Postprzez nitro » 22 października 2014, 10:43

piterb napisał(a):Bosh w sumie nie jest taki zły. Na użytek domowy na pewno się sprawdzi jednak skoro autor kupuje do warsztatu to również zainwestowałbym w coś lepszego.
Też stawiałbym na Makitę.
Możesz sobie zerknąć do Nexterio: http://nexterio.pl/0,15337,Elektronarzedzia.html - tutaj są ich elektronarzędzia. Mają tam w miarę znośne ceny.
Fajny jest model 6281DWAE 14,4V marki Makita. Dobra ładowarka, trzyma długo no i ładuje się dość szybko. Poniżej zdjęcie modelu:
Obrazek

Tak, fajna szlifierka :P
nitro
VIP
VIP

Postprzez piotrxp » 22 października 2014, 13:35

Z tą makią nie popadajcie w taki zachwyt bo już takich dobrych elektronarzędzi nie robi,zajmuje się instalatorką i parę firm już przerobiłem co do BOSCH-a też trochę zszedł z jakości ale pamiętaj że są dwie serie zielona i niebieska .Zielona jest do majsterkowania a niebieska professional i uwierz jest różnica jak to chodzi ale cena też sie rożni .Obecnie mam szlifierki makity i hitachi ponad 2 lata i nie widzę różnic w ich funkcjonowaniu hitachi nieco tańsze.A dobry sprzęt i obsługa gwarancyjna to jedynie HILTI ale to inna bajka i ceny.Jeszcze jedna sprawa wydaje mi sie ze nawet dobre marki na markety puszczają nieco gorsze serie niż np.do salonów technicznych, zdarzyło mi sie kupić wiertarki makity na SDS-a w Castoramie bo był weekend i akurat sie sypnęła ze starości (2 lata ciorania po budowach) i te marketów roku nie wytrzymały eksploatowane podobnie a na gwarancji informacja że sprzęt jest zużyty i nie podlega gwarancji. Trochę mnie to zirytowało ale olałem temat przepychania sie z nimi.A te salonowe zupełnie inaczej pracują.Makita stanowczo zaprzecza żeby były dwie serie wiec albo coś w tym jest albo miałem nie farta.Nieco zeszłem z tematu szlifierek ale wszystko produkują podobnie.
piotrxp
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez wieśniak » 22 października 2014, 14:08

6 lat używania bosha dzień w dzień bez usterki ,jedyne co to wymiana baterii co 1-2 lata :D Była i makita ,były i dewalty ,jednak bosh dla profesjonalizmu jest najlepszy.
Swego czasu używałem też skill , nie są złe, lekkie ,poręczne ,ale bateria słaba. Z doświadczenia polecam bosha.
wieśniak
VIP
VIP

Postprzez asterka » 22 października 2014, 20:08

niebieski bosch,metabo,makita. Narzędzia metabo z dawnych lat są niezniszczalne ,polecam.
asterka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez marian2000 » 26 października 2014, 02:27

Sam osobiście wybrałbym Dewalta
marian2000
Debiutant
Debiutant

Postprzez kociamberek » 26 października 2014, 20:05

każdy kto trzymał metabo w ręce wie że jest niezwykle niewygodna, bardziej nieporęcznego elektronarzędzia chyba jeszcze nie wyprodukowali, fakt że jest nie do zajechania ale to nie wystarcza, z kolei dewalt jest bardzo lekka i poręczna i też nie do zdarcia, niebieski bosch to tak jak vw podobno kiedyś był dobry, teraz to sieczka
kociamberek
VIP
VIP

Postprzez zlosliwiec8 » 9 lutego 2015, 21:09

Udało ci się kupić tą szlifierkę? Z tego co wiem wszelkiego rodzaju szlifierki znajdziesz tutaj http://budmar-mb.pl/pl/14-zacieraczki-i-szlifierki Mój mąż ma zamiar zamówić u nich szlifierkę do posadzki bo okazało się, że podłoga w naszym domu jest ekstremalnie krzywa. Poza tym ma firmę budowlaną więc na pewno maszyna się przyda w przyszłości.
zlosliwiec8
Bywalec
Bywalec

Postprzez moist » 13 kwietnia 2015, 13:50

ti masz garść info o szlifierkach http://www.budujesz.pl/wiadomosc/jak-wybrac-szlifierke-ktora-szlifierka-jest-najlepsza/29/.
a jeśli chodzi o marki, to moją ulubioną jest Hilti. Udar już dawno jest pełnoletni, a nic zarzucić mu nie mogę - nie trafiłem na drugi tak wytrzymały sprzęt.
moist
Początkujący
Początkujący

Postprzez lama1980 » 21 maja 2015, 14:06

Ja polecam szlifierki Hilti. Lata już mam na warsztacie i ciągle działa.
lama1980
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Kotletowy » 22 maja 2015, 13:14

A ja mam Maiktę od 2 lat i 0 problemów
Kotletowy
Debiutant
Debiutant

Postprzez Jasiek » 17 stycznia 2018, 23:30

Możecie zajrzeć też na http://budmar-mb.pl/pl/ Znajdziecie tam spory wybór szlifierek do prac domowych i nie tylko. Jest w czym wybierać!
Jasiek
Debiutant
Debiutant

Następna strona

Powrót do Planeta facetów