Środki poprawiające erekcję - czy są skuteczne?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Adam80
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 00:01

Re: Środki poprawiające erekcję - czy są skuteczne?

Post autor: Adam80 »

JasieQ pisze:Najlepszym 'srodkiem' jest dobra, sexowna oraz ogarnieta w lozku partnerka!:>
Masz jak najbardziej rację, jak wszystko pod względem zdrowotnym jest w porządku, ale co jak ktoś w tej sferze chce normalnie funkcjonować, a ma problemy zdrowotne? przykładowo jak mój brat, który miał tego pecha, że "uraczył" go swoją obecnością nowotwór. Na szczęście z nim wygrał. Jednak chemia jaką otrzymywał i tony innych lekarstw spowodowały, że zaniemógł w tym zakresie. Owszem zgadzam się, że najważniejsze, że żyje i perspektywa jest taka, że na dzień dzisiejszy walkę wygrał. Jedyny problem jaki ma obecnie, to "braki" w zakresie potencji. Ewidentnie jest to związane z leczeniem jaki przeszedł. Tak więc w tym przypadku żaden środek w postaci seksownej i ogarniętej partnerki nic nie wskóra. Co prawda obecnie jest on w trakcie branie środka o nazwie IQman i z tego co rozmawialiśmy, to zaczyna on wracać do formy, i ma nadzieję, że za około 2 miesiące i tę walkę wygra, ale prawda taka, że w jego konkretnym przypadku Twoja rada za dużo by nie dała...
miczczu
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 1 kwietnia 2015, 14:50

Re: Środki poprawiające erekcję - czy są skuteczne?

Post autor: miczczu »

Kinior pisze:Czy te ziołowe sa skuteczne? Mam na mysli Permen - sporo sie o nim ostatnio pisze w sieci.
Samego Permenu ani Permen Kinga nie używałęm,a le za to dałem naciągnąć sie na Braveran. Zero efektu i 50zł w plecy. Do tego z tego co już doczytałem to wszystkie tego typu suplementy to jedna wielka ściema
gladiator01
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 8 czerwca 2015, 13:10

Re: Środki poprawiające erekcję - czy są skuteczne?

Post autor: gladiator01 »

to źle myślisz, przyczyn jest bardzo dużo i wszystko zależy od przypadku.
ODPOWIEDZ