Sport i dieta

Kobiety zakaz wstępu :]

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Sport i dieta

Postprzez Matejka » 10 lipca 2018, 17:05

Kurde! Jaka agresja! Zerknęłam jakby co do tego sklepu i mają super rzeczy i ceny też w porządku. Sama jeżdżę na rowerze sporo, często chodzę do sklepów stacjonarnych, sportowych, ale przeraża mnie to, jaki słaby mają wybór i jakie wysokie ceny, więc akurat nie uważam, żeby wrzucanie tutaj namiarów na fajne sklepy w sieci było jakoś szczególnie durne! Mów za siebie! Nie za nas wszystkich!
Matejka
Debiutant
Debiutant

Postprzez barteksmolinski » 24 sierpnia 2018, 13:09

Najlepszą formą wysiłku jest pływanie. Bardzo dobrze wpływa na mięśnie i na kręgosłup.
barteksmolinski
Początkujący
Początkujący

Postprzez gregor80 » 6 września 2018, 22:11

ja to na basen lubie skoczyć
gregor80
Debiutant
Debiutant

Postprzez Ambrozja22 » 29 października 2018, 09:46

Ja akurat jem co chcę i nadrabiam to bieganiem codziennie, chociaż po 30 minut. Dawniej biegałam z aplikacją na smartfon, ale przerzuciłam się na zegarek sportowy Suunto z nawigacją. Zamawiałam online na Zegarownia.pl i dostałam 10 % rabatu, trzeba było tylko wpisać kod ,,Fitbodies'' :)
Ambrozja22
Debiutant
Debiutant

Postprzez juwerty » 11 listopada 2018, 03:17

Zdrowy tryb życia ma wpływ tak naprawdę na wszystko, w tym również na potencję. O wpływie diety na sprawność seksualną możecie poczytać na https://www.aptekakamagra.pl/blog/wplyw-diety-na-sprawnosc-seksualna/. Warto sprawdzić
juwerty
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta facetów