Co myślicie o rurkach meskich

Kobiety zakaz wstępu :]

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Co myślicie o rurkach meskich

Postprzez wolands_kitten » 14 czerwca 2017, 11:59

Zasada numer jeden: podobają Ci się rurki- to je noś! Czujesz się w nich dobrze, to śmigaj śmiało i olewaj opinię reszty. Nie jesteś słoikiem nutelli żeby Cię wszyscy lubili i podziwiali. Jak się będziesz dopasowywać na siłę do reszty, to i tak spotkasz dużo ludzi, którzy Cie nie zaakceptują. Nie ma co przeżywać opinię innych ludzi, szczególnie tych którzy ocenią Cię na podstawie spodni. To tylko ubranie- które po paru godzinach zdejmiesz. Ma wyrażać Ciebie i Tobie pasować.
wolands_kitten
Początkujący
Początkujący

Postprzez DarekM77 » 19 czerwca 2017, 17:39

To ja wybieram dresy http://domodi.pl/odziez/odziez-meska/od ... esy-meskie zamiast rurek :) Nie wiem ale nie jest to dla mnie model spodni.
DarekM77
Guru
Guru

Postprzez Konrad Walczak » 20 czerwca 2017, 23:15

Wolę dresy
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz

Postprzez ZbigniewBocian » 12 lipca 2017, 11:25

Średnio przepadam za rurkami. Węższe spodnie o prostym kroju są ok (takie, które wciąż się trochę marszczą, nie opinają ciała i da się normalnie stopę przez nie przecisnąć - któryś z kolegów stronę wcześniej takie pokazywał), ale takie przyklejone do ciała nie za bardzo. Nawet nie chodzi o wygląd - to po prostu musi niewygodne być.
ZbigniewBocian
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Planeta facetów