Łysienie w wieku 27 lat!

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: wirgin »

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że przyczyną wypadania włosów może być odłożona w organizmie rtęć. Najczęściej pochodzi z plomb amalgamatowych oraz szczepionek!
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: wirgin »

oberas - wyluzuj z tymi własnymi reklamami. Dwa posty i dwie reklamy.
Sio!
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: traper3 »

Reklamowali DX2 czarną tubę że niby włosy nie wypadają stosowałem długi czas ten szampon ale nie nic nie pomogło tak jak niby pozbycie się siwych włosów.
Kłapouchy
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 marca 2017, 23:09

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: Kłapouchy »

Ja mam 22 lata i strasznie siwieje :( ale chyba łysienie jest gorsze :P
abcabcdefdef
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 16 marca 2017, 07:42

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: abcabcdefdef »

Albo białaczka albo odstaw sterydy :szok:
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: Versal »

[quote="traper3"]Reklamowali DX2 czarną tubę że niby włosy nie wypadają stosowałem długi czas ten szampon ale nie nic nie pomogło tak jak niby pozbycie się siwych włosów.[/quote
P
Jak niby szampon dx2 miałby Ci pomóc?? Pierwsze idź do dermatologa niech zdjagnozuje przyczyny.są środki które działają ,ale niekosztuja 16 zl . Koszt leczenia łysienia to około 500 zl miesiecznie
Madison
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 3 sierpnia 2016, 22:44
Lokalizacja: Turek

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: Madison »

No nie jest to za bardzo normalne, ale to jest kwestia genetyki. Jeśli ojciec i dziadek szybko osiwiał albo wyłysiał, Ciebie spotka to samo. Jak dla mnie łysina nie jest straszna, choć mnie nie grozi. Jeśli ktoś ma z tym problem, można przecież robić przeszczep włosów.
cerkur
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 26 września 2016, 13:30

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: cerkur »

Jezu no łysiejesz to łysiejesz. Kup sobie czapkę. ;) A tak serio to przecież jest normalne, niektórzy zaczynają szybciej po prostu.
olak
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 09:39

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: olak »

U nas też to chyba rodzinne, ale niby od ilości testosteronu tez dużo zależy.
marekdobrzynski123
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:10

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: marekdobrzynski123 »

normalne..nienormalne- co innego wypadanie kilku włosów, a co innego łysienie androgenowe-niestety to ma podłoże genetyczne i zaczyna się już w wieku nastoletnim. Można przeciwdziałać, wizyta u dermatologa na poczatek - doradzi preparaty, ostatecznie pozostaje przeszczep włosów.
Dareczek92
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 września 2017, 14:29

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: Dareczek92 »

Ja tez nie mam problemów z łysieniem, ale za to siwych coraz więcej, a mam 25 lat dopiero... Może ktoś ma jakiś sprawdzony patent na to?
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: świnia »

Włosy wypadają z braku testosteronu. Może za dużo jeździsz na ręcznym. Przystopuj troche. :padam:
Julia28
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 marca 2017, 17:02

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: Julia28 »

Jak już ktoś wcześniej wspomniał, dla mnie to ewidentny powód, żeby skorzystać z wizyty u trychologa.
Poczytaj tu: https://trycholog.info/category/baza-wiedzy/ , w jakim zakresie może Ci pomóc taka wizyta.
Wydaje mi się, że zanim zdecydujesz się na eksperymenty z jakimiś środkami czy przeszczep, jest to lepsza opcja, bardziej uzasadniona.
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: wirgin »

Olać przeszczepy i fikcyjne pomagacze na porost włosów. Coś mi wygląda, że najlepiej szanować siebie, odżywiać się dobrze i mieć gdzieś te wypadające włosy. Zainwestuj w poczucie własnej wartości i wszystkie problemy z włosami odejdą. Zyskasz poważanie u kobiet, przyjaciół i wszystkich innych z którymi się zetkniesz. Niewielu o tym wie ale to klucz do tego by czuć się pewnie. :ok:
gagatek22
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 25 maja 2017, 11:28

Re: Łysienie w wieku 27 lat!

Post autor: gagatek22 »

27 lat to i tak dobry wynik :) zdarza się że wcześniej faceci łysieją. nie wiem jak dokładnie teraz wyglądasz ale sobie spróbuj postosować szampon z kaminomoto. Mojemu braciakowi po nim włosy odrastały i mniej wypadały. wypróbuj sobie, bo jak dalej tak pójdzie to będziesz łysy jak kolano. Pozdro :)
ODPOWIEDZ