Faktoring

Kobiety zakaz wstępu :]

Moderatorzy: paul_proteus, President

Faktoring

Postprzez brotet » 11 września 2016, 10:51

Czy ktoś korzystał może z tego rodzaju usług? Na czym one polegają? Ile kosztują? Czy są bezpieczne? Będę wdzięczny za sugestie i opinie w tym temacie.
brotet
Obyty
Obyty

Re: Faktoring

Postprzez laszlobaszlo » 2 listopada 2016, 13:25

Faktoring, podobnie jak każda usluga finansowa, jest bezpieczna, jeśli robisz wszystko z głową. Są dwa rodzaje faktoringu - faktoring z regresem i faktoring bez regresu. Popularniejszy jest ten pierwszy, jest tańszy, ale wiąże się z delikatnym ryzykiem (w razie niewypłacalności kontrahenta musisz oddać firmie faktoringowej to co dostałeś od nich). W drugim tego ryzyka nie ma. ogólnie rzecz biorąc dobrze jest się zapoznać z różnymi ofertami i zobaczyć która firma Ci najbardziej pasuje, bo mimo pozornie takiej samej oferty mogą w umowach być szczegóły, które Cię przekonają. Sam polecam Bibby Financial Services, o nich mam jak najlepsze zdanie, bo nie zawiedli mnie a do tego w internecie możesz znaleźć dużo więcej pozytywnych opinii niż negatywnych.
laszlobaszlo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez himes » 23 kwietnia 2017, 11:31

Zastanawiam się jakie mogą być realne koszta z tym związane?
himes
Bywalec
Bywalec

Postprzez cerkur » 26 kwietnia 2017, 11:23

cerkur
Bywalec
Bywalec

Postprzez dikro » 19 września 2017, 13:25

Ja właśnie chcę wziąć faktoring, z kilkoma firmami już gadałem i jest strasznie duży rozstrzał cenowy. Chyba zdecyduję się na Idea Money, bo oni dopasowują ofertę indywidualnie i nie będą kazać płacić jakichś wielkich prowizji małemu przedsiębiorcy
dikro
Debiutant
Debiutant

Powrót do Planeta facetów