jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
CrazyVirus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 301
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 08:33

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: CrazyVirus »

Po 14 dniach A6W byłem w stanie zrobić około 300 brzuszków. Efekty są ale szybko się nudzi bo z dnia na dzień coraz dłużej powtarzasz to samo. Jak masz dużo tkanki tłuszczowej na brzuchu to i tak nie będzie widać mięśni. A6W ich bardziej wzmacnia niż redukuje tkankę tłuszczową.
albercik7
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 16:44

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: albercik7 »

monisia4you pisze:A6W w zupełności wystarczy do tego codzienne bieganie i min 200 brzuszków dziennie. Przy małej diecie efekty rewelacyjne . Polecam bo warto
Zaczynałem 6 W chyba ze 4 razy i nie dałem rady. Bardzo bolał mnie kręgosłup ale efekty są szybko widoczne. Bieganie jest niezbędne do zrobienia kaloryfera 45minut min.
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: lenkamii »

To ja polecę Ewę Chodakowską ale to raczej dla Pań;)
jesusmyname
Guru
Guru
Posty: 168
Rejestracja: 22 marca 2012, 16:42

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: jesusmyname »

pomocny pisze:gruby nie jestem ;) wręcz powiedziałbym nawet szczupły więc może przy samozaparciu się uda tą 6 coś osiągnąć ;)
A6W jest dosyć przereklamowana i strasznie monotonna. Ja nie miałem problemu, żeby ją ukończyć, ale ostatnie tygodnie i ćwiczenia po 40 minut to głupota.
Trochę poczytałem i teraz sam polecam ABS w 8 minut. Szybko, przyjemnie, nic nie boli, no może przez tylko kilka pierwszych dni, jak ktoś nie przyzwyczajony. Ćwiczenia są tak zróżnicowane, że działają na wiele mięśni brzucha.
Masz link i do roboty:
http://www.youtube.com/watch?v=dDbw16rxteE
Awatar użytkownika
monisia4you
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 17 listopada 2011, 12:10

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: monisia4you »

albercik7 pisze:
monisia4you pisze:A6W w zupełności wystarczy do tego codzienne bieganie i min 200 brzuszków dziennie. Przy małej diecie efekty rewelacyjne . Polecam bo warto
Zaczynałem 6 W chyba ze 4 razy i nie dałem rady. Bardzo bolał mnie kręgosłup ale efekty są szybko widoczne. Bieganie jest niezbędne do zrobienia kaloryfera 45minut min.
Możliwe że robiłeś te ćwiczenia bardziej siłowo nie skupiając się na tym by te ćwiczenia wykonywać prawidłowo stąd problemy z kręgosłupem .
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: magusia »

Polecam hula hoop z kulkami masującymi .
guana
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 2 marca 2010, 11:46

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: guana »

6 weidera :ok:
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: rabiosa91 »

Polecam artykuł, może komuś coś rozjaśni odnosnie "ćwiczeń na mięśnie brzucha":
http://potreningu.pl/artykuly/969/szesc ... odpowiedzi
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: myosotis »

Tutaj są fajne ćwiczenia:
http://www.youtube.com/watch?v=2pzg6DiknLY
wikone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2010, 16:37

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: wikone »

magma pisze:hula hop i brzuszki
a hula hop pomoże też na biodra i uda?
lupis
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 12 lipca 2012, 18:04

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: lupis »

A6W podobno źle działa na kręgosłup
Awatar użytkownika
monisia4you
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 17 listopada 2011, 12:10

Re: jakieś dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha??

Post autor: monisia4you »

jesusmyname pisze:
pomocny pisze:gruby nie jestem ;) wręcz powiedziałbym nawet szczupły więc może przy samozaparciu się uda tą 6 coś osiągnąć ;)
A6W jest dosyć przereklamowana i strasznie monotonna. Ja nie miałem problemu, żeby ją ukończyć, ale ostatnie tygodnie i ćwiczenia po 40 minut to głupota.
Trochę poczytałem i teraz sam polecam ABS w 8 minut. Szybko, przyjemnie, nic nie boli, no może przez tylko kilka pierwszych dni, jak ktoś nie przyzwyczajony. Ćwiczenia są tak zróżnicowane, że działają na wiele mięśni brzucha.
Masz link i do roboty:
http://www.youtube.com/watch?v=dDbw16rxteE
Zaczęłam robić polecany przez Ciebie ABS i ćwiczenia bardzo szybko rzeźbią mięśnie ale trzeba te mięśnie mieć ;) ja akurat zaliczyłam a6w które łączyłam z brzuszkami 2 X 200 dziennie. Po ukończeniu było się czym pochwalić ( a byłam po porodzie więc było z czym walczyć :wstyd: ) ABS to świetne ćwiczenie do utrzymania rezultatów a6w z tym że dodatkowo zyskamy na tym jeszcze bardziej wyeksponowane mięśnie :ok: Mnie nic nie boli przy wykonywaniu tych ćwiczeń a że mięśnie już mam to efekty ABS o wiele szybciej dadzą o sobie znać . Zresztą już dają . Gorzej z osobami które dopiero zaczynają . Na rezultaty w tym przypadku będzie trzeba dłużej poczekać
ODPOWIEDZ