program do tworzenia prezentacji zdjęć - efekt ruchu kamery

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
yarpen
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 7 października 2010, 09:26

program do tworzenia prezentacji zdjęć - efekt ruchu kamery

Post autor: yarpen »

Szukam jakiegoś prostego programu do tworzenia prezentacji zdjęć. Możecie jakoś pomóc? Chciałbym wrzucić w tło jakąś muzyczkę i zrobić prezentację z efektem "przesuwającej się kamery". Dokładnie chciałbym osiągnąć tego typu efekt:

http://www.youtube.com/watch?v=8a4sEnaKnQc

Nie chcę, by to był zwykły pokaz slajdów z rozpadającymi się zdjęciami na 1kk kawałków, przejścia typu paseczki, świderki itp. Dokładnie tak jak na tym filmie powyżej. Muzyka, delikatny "ruch kamery" i jak najbardziej subtelne przejścia...

Wiem, że na pewno można takie rzeczy robić we flashu ;) ale szukam czegoś prostszego. Jakieś sugestie?
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: program do tworzenia prezentacji zdjęć - efekt ruchu kam

Post autor: juve_fan »

Sony Vegas. Program do ogarnięcia. Jak coś to za symboliczną flaszkę mógłbym Ci coś takiego zrobić tylko potrzebowałbym zdjęć w odpowiedniej kolejności i wymaganego podkładu muzycznego.

Gdybyś się zdecydował zrobić to na własną rękę to mogę podpowiedzieć, że potrzebne do tego są dwie opcje programu zwykłe "Transition" (efekt przejścia pomiedzy zdjęciami) oraz odpowiednia zabawa funkcją Vido EVENT Pan/Crop, która daje efekt "ruchu kamery".
Awatar użytkownika
yarpen
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 7 października 2010, 09:26

Re: program do tworzenia prezentacji zdjęć - efekt ruchu kam

Post autor: yarpen »

Dzięki za propozycję juve, jednak chciałbym właśnie sam się tego nauczyć. Wiesz, tak na przyszłość, by później z każdą prezentacją choćby i z imprez rodzinnych nie musieć do kogoś lecieć. Szukam czegoś prostego... nie wiem jak ten Sony Vegas, ale przyglądnę się na dobry początek :)
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: program do tworzenia prezentacji zdjęć - efekt ruchu kam

Post autor: President »

Dobrym programem również do prezentacji zdjęć jest Ulead Video Studio 11 możesz go pobrać z stąd :
http://www.dobreprogramy.pl/Ulead-Video ... 12095.html

Tutaj masz przykładową pracę wykonaną w tym programie :
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=38irNDcgdSY
Filmik znaleziony w internecie, nie jest mojego autorstwa.:) kiedyś się nim bawiłem, oglądniesz kilka poradników na YT i skleisz prezentacje jak będziesz chciał. ;)
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: program do tworzenia prezentacji zdjęć - efekt ruchu kam

Post autor: Drapichrust »

Dobrym programem jest ProShow Gold. Bardzo prosty w obsłudze. Tworzy prezentacje w różnych formatach. Kiedyś się nim bawiłem. Polecam.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: program do tworzenia prezentacji zdjęć - efekt ruchu kam

Post autor: rkoh »

jak już musisz reklamować i odkopywać tematy, to przynajmniej nie wprowadzaj ludzi w błąd, a jak się nie znasz, to sobie daruj
ODPOWIEDZ