Konkursy fotograficzne

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
johnnorton
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 czerwca 2014, 12:00

Re: Konkursy fotograficzne

Post autor: johnnorton »

Ja robię zdjęcia amatorsko, żeby brać udział w konkursie musialbym miec dużą wiedze na temat technik robienia zdjęć.
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Konkursy fotograficzne

Post autor: Marta25 »

Ja wysyłam zdjęcia na różne konkursy, teraz na fanpagu CUK - a ( ubezpieczenia ) jest dosyć fajny, trzeba wysłać zdjęcie z wycieczki samochodowej .Wysłałam i teraz zbieram głosy :) Może w końcu coś wygram heh
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Konkursy fotograficzne

Post autor: hao »

Miałem okazję "oglądać" kulisy takich konkursów od strony informatycznej (i oczywiście wizualnej). W większości wygrywają niestety osoby, nabijające sobie głosy (głosy np. w większości z tego samego miasta, interwały czasowe: 80% głosów nabite przez 3 dni z rzędu, a potem prawie nic, głosy nabijane za pomocą 10minutesmail.com i tak dalej i tak dalej...), lub osoby, które się później okazują profesjonalistami (po konkursie okazuje się, że ludzie pracują jako fotografowie, głównie cwaniaki z dużych miast). Najlepszym wg. mnie systemem konkursu są małe, lokalne systemy "na żywo" - z tajnym głosowaniem na przykład, albo najlepiej z jury. Ale nie chcę nikogo zniechęcać. Warto brać udział w KAŻDYM konkursie, trzeba się motywować, ćwiczyć i po prostu robić to z miłości do fotografii a nie dla nagród :-)
haxand
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 lutego 2016, 22:13

Re: Konkursy fotograficzne

Post autor: haxand »

ja wysyłam na rozne konkursy w necie i polecam nei raz cos tam wie wygra
Awatar użytkownika
krala77
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 marca 2016, 14:02
Lokalizacja: Jasło

Re: Konkursy fotograficzne

Post autor: krala77 »

Według regulaminu facebooka zabronione są konkursy, w których trzeba pozyskać polubienia a jednak ludzie je organizują... tak łatwo teraz kupić fałszywe polubienia, takie konkursy nie mają nic wspólnego z uczciwością.
karolminek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 19 listopada 2014, 11:42

Re: Konkursy fotograficzne

Post autor: karolminek »

Konkurs jak zwykle przez przegranych będzie traktowany jako ustawiony i tak dalej. Najlepiej jakby w ogóle nic się nie działo.
ODPOWIEDZ