Fotograf

Pstrykasz, rysujesz?? pokaż nam swoje prace

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Fotograf

Postprzez Dacja » 15 stycznia 2015, 14:55

U nas na ślubie zdjęcia robiło małżeństwo ze śląska, tu jest ich strona: http://www.iriscream.pl/
Mili, uśmiechnięci, widać, że profesjonalni. Zaproponowali bardzo dobrą cenę, a ich zdjęcia były cudowne. Wszystko było tak ładnie zrobione i dopracowane. Najbardziej jestem zadowolona z sesji, bo bardzo zależało mi, żeby była w studio, ale nie miałam za bardzo pomysłu na nią. Pan fotograf jednak sam wymyślał pozy i wyszło bardzo ładnie. Do tego stwarzał naprawdę fajną atmosferę, że świetnie się przy tym bawiliśmy.
Dacja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Anna Wal » 23 stycznia 2015, 10:12

Dla dzieci sesje polecam u pani Pauliny. Pracownie ma na Gądkach a zdjęcia w Jej wykonaniu są cudowne.
Anna Wal
Ekspert
Ekspert

Postprzez perelka » 9 lutego 2015, 00:31

Robilam zdj u kilku fotografów, w Jaśle polecam okrąglak (może cena trochę wyższa, ale chcąc mieć ładne zdj... :) ). Niedawno robilam dyplomowe w Fotosie (boczna uliczka od rynku). Ze zdj jestem zadowolona, obsługa miła, cena niska (dla porównania w okrąglaku 4 zdj ok 35 zł, a tu 6 w takiej samej cenie i jeszcze dodatkowo większe zdj dają. :) ). Natomiast nie polecam Raka. Okropnie zretuszował zdj. A jeśli ktoś chciałby w Krośnie to polecam zakład miedzy ul krakowską a Lewakowskiego. Super jakość, cena i jeszcze dostaje się na płytce, co czesto jasielscy fotografowie robią za dopłatą
perelka
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Fotografia i grafika