kalendarz ze zdjęciem

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

kalendarz ze zdjęciem

Post autor: 9kasica2 »

cześć ! orientujecie się może ile kosztuje kalendarz z własnym zdjęciem... ?
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: kalendarz ze zdjęciem

Post autor: darkonel »

A ile egzemplarzy potrzebujesz, jakiś wzór?
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: kalendarz ze zdjęciem

Post autor: 9kasica2 »

1 kalendarz, tylko chcialabym wiedziec ile kosztuje ze zdjeciami na kazdej stronie ( z kazdym miesiacem ) a ile na jednej glownej...
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: kalendarz ze zdjęciem

Post autor: hao »

ze 30, 40 zł pewnie? Ciężko zrobić jeden. poszukaj firm w necie. Ja bym Ci zrobił, ale samo przygotowanie kalendarze to jest kawałek roboty i na pewnie nie policzyłbym tyle a dość więcej.
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: kalendarz ze zdjęciem

Post autor: jaslanka »

9kasica2 pisze:1 kalendarz, tylko chcialabym wiedziec ile kosztuje ze zdjeciami na kazdej stronie ( z kazdym miesiacem ) a ile na jednej glownej...
Ja zamawiałam kalendarz miesięczny /na każdy miesiąc inne zdjęcie/ i płaciłam za jeden 49 zł /wielkość kalendarza 32cmx45cm zdjęcie na nim 27x20/, a jeśli zamawiasz 2 takie same to dostajesz 3-ci gratis.
Wejdź sobie na stronę http://www.najlepszefoto.pl i tam popatrz. Ja od kilku lat tam zamawiam i jestem zadowolona. Mają szybki program do robienia kalendarzy i możesz sobie wybrać jaki chcesz zrobić. Siedziba w Rzeszowie - możesz odebrać osobiście np. w Galerii Grafice lub przyślą Ci za dodatkową opłatą.
W Jaśle widziałam u Pana Raka reklamę, ale nie robiłam więc nie wiem jaka jest jakość.
Ostatnio zmieniony 2 grudnia 2010, 16:51 przez jaslanka, łącznie zmieniany 1 raz.
kamcio800
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 sierpnia 2008, 10:36

Re: kalendarz ze zdjęciem

Post autor: kamcio800 »

Ja zamawiałem w zeszłym roku kalendarz ze zdjęciami na http://www.fotouslugi.pl, kalendarz można odebrać w rossmanie. Instaluje się specjalny program i projektuje kalendarz, polecam. Koszt ok.40zł :P
ODPOWIEDZ