rozmiar pierscionka

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

rozmiar pierscionka

Post autor: kp7 »

moze ktos z was ma pomysl lub sprawdzony sposob
jak dobrac rozmiar pierscionka nie majac c zadnego wzornika
Lusstrzana
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 18:44

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: Lusstrzana »

może innym pierścionkiem? o co Ci dokładnie chodzi? :)
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: kp7 »

Lusstrzana pisze:może innym pierścionkiem? o co Ci dokładnie chodzi? :)
by dobrac rozmiar pierscionka na palec dla dziewczyny problem w tytm ze ona niema zadnego pierscionka zebym mogl pozyczyc po kryjomu a tak niewiem jaki ma a jest mi potrzebny
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: nitro »

Weź suwmiarkę i zmierz palec jak będzie spała :P
Lusstrzana
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 18:44

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: Lusstrzana »

Jedyne co mi przychodzi do głowy to na spacerze "zahaczyć" o jakiegoś jubilera ot tak, żeby pooglądać cokolwiek, i jakoś zakroić rozmowę o pierścionkach, żeby sobie jakieś pomierzyła i podejrzeć jakie rozmiary wkłada na palec. Bo jakby nosiła na tym palcu jakiś inny pierścionek to łatwo, bo nawet nie trzeba go na długo podbierać, tylko przymierzyć na który Twój palec pasuje i w sklepie w ten sposób kupować.
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: Mysia84 »

A moze tak w wersji takiej zabawnej.... wez kup tymarki w butelce przy ktorych kapsel jest z koleczkiem, pozartuj, wsun jej to koleczko na palec i w ten sposob bedziesz orientacyjnie wiedzial czy potrzebujesz wiekszy,mniejszy a moze nawet taki sam rozmiar ....
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: kp7 »

Lusstrzana pisze:Jedyne co mi przychodzi do głowy to na spacerze "zahaczyć" o jakiegoś jubilera ot tak, żeby pooglądać cokolwiek, i jakoś zakroić rozmowę o pierścionkach, żeby sobie jakieś pomierzyła i podejrzeć jakie rozmiary wkłada na palec. Bo jakby nosiła na tym palcu jakiś inny pierścionek to łatwo, bo nawet nie trzeba go na długo podbierać, tylko przymierzyć na który Twój palec pasuje i w sklepie w ten sposób kupować.
dzieki za podpowiedz :)
Lusstrzana
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 18:44

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: Lusstrzana »

nie ma za co ;) powodzenia :D
jaslica
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 8 października 2014, 14:51

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: jaslica »

Niezłe te wasze pomysły ;d weszłam z ciekawości, bo niedawno mój chłopak się oświadczył i kupił oczywiście za duży pierścionek :)
Awatar użytkownika
Dorota31
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 10 października 2014, 12:26

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: Dorota31 »

Kurcze, ale ten pomysł z wymierzaniem pierścionka suwmiarką jak dziewczyna śpi to bezbłędny...
marekotowicz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 października 2014, 15:53

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: marekotowicz »

Może po prostu kup pierścionek od tak bez okazji, niby na wakacjach jakiś nawet z jakiegoś straganu. I będziesz miał rozmiar :)
blackcat
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 stycznia 2014, 12:41

Re: rozmiar pierscionka

Post autor: blackcat »

Jeśli planujesz się oświadczyć i chcesz jej zrobić niespodziankę, to Twoja dziewczyna może się zorienotwać, jeśli nagle ni z gruszki ni z pietruszki zaciągniesz ją do jubilera :) szczególnie jeśli jesteście ze sobą już jakiś czas i mogłaby domniemywać, że planujesz oświadczyny ;) jeśli nigdy razem nie byliście u jubilera to już w ogóle.... ;)
na twoim miejscu poszukałabym u twojej dziewczyny jakichś pierścionków - to, że ich nie nosi, nie oznacza, że ich nie ma ;) mój obecny już mąż, miał ten sam problem, bo nie nosiłam wtedy żadnych pierścionków, ale stare miałam schowane w kuferku z biżuterią :) większość dziewczyn trzyma swoje błyskotki w jednym miejsu, więc spróbuj się trochę wysilić i poszukać, a może akurat znajdziesz ;)
a pomysł z tymi tymbarkami lub zwykłym pierścionkiem, nawet jakimś tanim wcale nie jest taki zły :) wystarczy , że pojedziesz z dziewczyną do galerii - masz pierwszy lepszy sklep z butami CCC, tam pełno błyskotek - kolczyków, bransoletek i pierścionków oczywiście :) jak twoja luba zacznie oglądać kolczyki, to ty zacznij oglądać pierścionki powiedz "o popatrz jaki ten jest łądny, może przymierzysz..." i juz mozesz mniej więcej stwierdzić jaki ma rozmiar :)
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: rozmiar pierscsionka

Post autor: kp7 »

to juz za mna oierscionek pasuje w sam raz
znajAC wage i wzrost mozna dobrac rozmiar
sama zmiezyla u jubilera z tad poznalem rozmiar
ale dziekuje za wszyatkie pomysly
ODPOWIEDZ