Niskie libido ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Niskie libido ??

Postprzez jacekk » 10 listopada 2016, 13:38

Kiedy rodzi się dziecko, ojciec idzie tak naprawę w odstawkę :|
A co za tym idzie, libido spada u obu stron - co jest kiepskim stanem ;/
jacekk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Re: Niskie libido ??

Postprzez kslz » 14 listopada 2016, 09:19

Diagnostyka przyczyn takiego stanu rzeczy jest trudna. Przyczyn może być kilka. Zarówno natury zaburzeń związanych z hormonami czy innych układów - np neurologicznych, krążenia itd.
Może wprowadź jakąś zdrowszą dietę, może rozruszaj go jakość. Dużo dobrego może przynieść suplementacja ot chociażby cum on lub inne środki oparte na arginina.
kslz
Obyty
Obyty

Postprzez jacekk » 14 listopada 2016, 10:12

No właśnie zastanawiam się o co chodzi. W naszym przypadku problem jest po mojej stronie. Miało dojść do stosunku. Mialem erekcję ale po chwili penis mi opadł ;/ Nie wiem co się dzieje.
jacekk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez kslz » 14 listopada 2016, 12:11

Moim zdaniem powinnaś porozmawiać, jeżeli widzisz że jest z tym jakiś problem. Przyczyn może być kilka. Tak jak wspomniałem zainteresuj się może jeszcze cum on - pomógł w mojej sytuacji (fakt, trochę inne podłoże problemu), ale w Twojej sytuacji też powinno pomóc.
kslz
Obyty
Obyty

Postprzez Izka123 » 13 marca 2017, 15:04

rozmowa między partnerami, ciepłe słowa, akceptacja przede wszystkimto się tyczy kobiet po ciąży męzowie powinni upewnić ukochaną o miłosci
nie komentowanie dwóch stron

a jak to nie pomoże to lekarz
Izka123
Początkujący
Początkujący

Postprzez Tish » 29 czerwca 2017, 15:36

Przyczyną spadku libido może być też źle dobrana pigułka. Warto skonsultować taką możliwość z lekarzem, bo może trzeba zmienić.
Tish
Obyty
Obyty

Postprzez doreczka » 11 lipca 2017, 22:34

ja mialam problem z libido tez po urodzeniu dziecka, zrzucalam to na brak czasu zmeczenie itd a okazalo sie ze byla to wina tabletek zle dobranych przez lekarza... poczytalam, porozmawialam ze znajomymi i zmienilam lekarza który porobil mi badania i przepisal Belare. teraz moje libido wrocilo do normy i dodatkowo poprawila mi sie cera i jestem zadowolona. Nie mozesz sie dolowac tylko poszukaj pomocy u lekarza, tak sie nie da zyc, powodzenia
doreczka
Debiutant
Debiutant

Postprzez sardynka » 4 sierpnia 2017, 18:57

widze ze nie jestem odosobniona w problemach z niskim libidem... u mnie problem jest taki ze maz pracuje w rozjazdach i czesto go nie ma wiec i ta ochota jest rozna...
sardynka
Debiutant
Debiutant

Postprzez kotka » 13 grudnia 2017, 01:18

Nie wiem jak u mezczyzny ale u kobiety spadek libido to raczej kwestia szalejacych hormonow niz obecnosci dziecka. Gdy ja tak mialam to zaczelam brac tabletki na uregulowanie.. niestety zdarzalo mi sie ich zapominac wiec zmienilam metode na wkladke levosert i teraz jest juz dobrze.. libido wrocilo do normy, okres sie wyregulowal no i dodatkowo zabezpieczam sie przed nastepna ciaza :)
kotka
Początkujący
Początkujący

Powrót do Rozmowy damsko - męskie