Przyjaźń damsko- męska...

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: dragoness »

A panowie będą uspokajać żony ;-)
szczur4
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 lipca 2016, 19:40

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: szczur4 »

Obawiam sie, że zazwyczaj taka przyjaźń kończy się miłością.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: dragoness »

szczur4 pisze:Obawiam sie, że zazwyczaj taka przyjaźń kończy się miłością.
Miłością może za dużo powiedziane, ale fascynacją, zauroczeniem, a na konieć łóżkiem... to już prędzej.
NikolA12
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 1 sierpnia 2016, 09:13

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: NikolA12 »

Moim zdaniem przyjaźń damsko- męska nie istnieje. Przekonałam się o tym na własnej skórze. W końcu jedno z osób się zakocha i wtedy wszystko się psuję...
wiatrolaps
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 sierpnia 2016, 15:03

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: wiatrolaps »

Według statystyk większość kobiet uważa, że głęboka, platoniczna zażyłość jak najbardziej może łączyć mężczyznę i kobietę. Mężczyźni są bardziej sceptyczni. Dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, że panowie, jako ogólnie bardziej zainteresowani seksem, częściej o nim myślą i częściej przynajmniej wyobrażają sobie, jak by to było, gdyby... Tymczasem statystycznie dla kobiet seks nie odgrywa w życiu aż takiej roli. Stąd łatwiej im zatrzymać się w stosunkach z mężczyzną na czysto platonicznym poziomie. Bo nawet w przyjaźni, jeśli wchodzą w grę dwie płcie, występuje podtekst erotyczny. Np. gdy przyjaźnią się dwie kobiety, nie wstydzą się swej nagości. W przyjaźni mieszanej z nagością już nie obchodzimy się tak swobodnie. Jednak zarządzając znajomością, trzymamy erotykę pod kontrolą.
kolunio21
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 1 września 2016, 20:33

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: kolunio21 »

Myślę, ze taka przyjaźń nie istnieje. Wiele razy się zawiodłam na mężczyznach, którzy usilnie nazywali mnie swoją przyjaciółką.
Awatar użytkownika
donut
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 17 lipca 2016, 22:09

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: donut »

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak przyjaźń damsko-męska. Z własnych doświadczeń wiem, że zawsze jedna osoba zabiega o taką przyjaźń tylko dlatego, że pragnie czegoś więcej. :)
Pawlow
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2016, 22:07

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: Pawlow »

Szukam miłej dziewczyny w wieku 18-25 lat. Możliwy stały układ i wsparcie finansowe. Mail: [email protected]
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: landa »

Pawlow pisze:Szukam miłej dziewczyny w wieku 18-25 lat. Możliwy stały układ i wsparcie finansowe. Mail: [email protected]
Oczywiście chodzi o wsparcie finansowe w ramach Waszej przyjaźni jak temat wskazuje? :hyhy:
sylvie
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 września 2016, 14:13

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: sylvie »

Może to wypalić jeśli obie strony znają granice. W sytuacji jeśli kobieta ma faceta to przyjaciel może być zazdrosny.
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: Przyjaźń damsko- męska...

Post autor: Róża-6334 »

Uważam że taka przyjaźń jest absolutnie możliwa i nie musi wiązać się z jakąś inną relacją uczuciową między dwojgiem przyjaciół
ODPOWIEDZ