Niskie libido ??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Izka123
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 9 marca 2017, 14:09

Re: Niskie libido ??

Post autor: Izka123 »

rozmowa między partnerami, ciepłe słowa, akceptacja przede wszystkimto się tyczy kobiet po ciąży męzowie powinni upewnić ukochaną o miłosci
nie komentowanie dwóch stron

a jak to nie pomoże to lekarz
Awatar użytkownika
Tish
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 21 marca 2014, 09:28

Re: Niskie libido ??

Post autor: Tish »

Przyczyną spadku libido może być też źle dobrana pigułka. Warto skonsultować taką możliwość z lekarzem, bo może trzeba zmienić.
doreczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2017, 22:50

Re: Niskie libido ??

Post autor: doreczka »

ja mialam problem z libido tez po urodzeniu dziecka, zrzucalam to na brak czasu zmeczenie itd a okazalo sie ze byla to wina tabletek zle dobranych przez lekarza... poczytalam, porozmawialam ze znajomymi i zmienilam lekarza który porobil mi badania i przepisal Belare. teraz moje libido wrocilo do normy i dodatkowo poprawila mi sie cera i jestem zadowolona. Nie mozesz sie dolowac tylko poszukaj pomocy u lekarza, tak sie nie da zyc, powodzenia
sardynka
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 sierpnia 2017, 18:53

Re: Niskie libido ??

Post autor: sardynka »

widze ze nie jestem odosobniona w problemach z niskim libidem... u mnie problem jest taki ze maz pracuje w rozjazdach i czesto go nie ma wiec i ta ochota jest rozna...
marekr20900
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2018, 08:24

Re: Niskie libido ??

Post autor: marekr20900 »

Niskie libido to zawsze wielki problem dla mężczyzny
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 13 lutego 2016, 23:52

Re: Niskie libido ??

Post autor: Maniutek »

U kobiety libido spada przez szalejące hormony i oczywiscie zmeczenie.. Często jest tak że partner i ojciec dziecka nie poczuwa sie do opieki bo skupiony jest na pracy i zarobkui na zycie a wszystki eobowiazki spadaj ana kobiete ktora potem nie ma sily zjesc czy sie okąpac a co dopiero myslec o seksie. W takiej sytuacji potrzebny jest kompromis. Kobieta powinna isc do lekarza po tabletki na regulacje hormonow (ja dostalam antykoncepcyjną belare) a mezczyzna powinien sie zaangazowac w dom i wychowanie tak by kobieta miala tez chwile dla siebie.. wtedy zrozumienie i uczucie wroci a zmeczenie i hormony nie beda przeszkoda
kizuka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwietnia 2018, 14:46

Re: Niskie libido ??

Post autor: kizuka »

trzab odczekąc, wziąć tabletki, lub stopniowo podręcać atmosfere i strać się by wszystko wróciłodo normy
strzala_amora
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:02

Re: Niskie libido ??

Post autor: strzala_amora »

Maniutek zgadzam się z Tobą w 100%. U nas był własnie taki problem gdy na świecie powitalismy bliźniaki. Moje zmeczenie plus szalejące hormony oraz brak pomocy ze strony męża sprawiły ze seks był ostatnią rzeczą na jaką miałam ochote. Gdy chciałam zakończyć karmienie piersią i poszłam do lekarza po tabletki na zmniejszenie laktacji od słowa do słowa zaczelam mu sie zwierzac z problemow z brakiem seksu i pomocy od meza. Pierwsze co to kazal mi porozmawiac z mężem i wytlumaczyc ze pomoc z jego strony jest bardzo wazna, a po drugie przepisal mi tabletki vines na wyregulowanie hormonow. Po 3 miesiacach od tamtej rozmowy w gabinecie smialo moge powiedziec ze hormony sie wyregulowaly, mąż zrozumial i zaczal pomagac a nasze życie intymne mimo obecnosci dwojki dzieci powoli wraca do normy :)
nowaki
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2018, 10:18

Re: Niskie libido ??

Post autor: nowaki »

czasme trzeba czasu i wyrozumiałości ze strony faceta , to nie takie hop siup,
rudni po porodzie i po wywróceniu zycia do gory nogami wrocic do normalnosci,
dla faceta jest to tylko nowyczlonek stada - dla kobiety milion nowych obowiazkow i trosk
ODPOWIEDZ