Homoseksualiści

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Homoseksualiści

Post autor: dragoness »

http://noizz.pl/spoleczenstwo/kacper-za ... zm/7swdxb2 Należy reagować. Bezwzględnie i natychmiast.
Awatar użytkownika
trybulski
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 września 2017, 16:07
Lokalizacja: Centrum

Re: Homoseksualiści

Post autor: trybulski »

Jestem gejem, uwielbiam patrzeć na męski stopy i w ogóle kocham facetów :) Ale tylko ładniejszych ode mnie i przystojniejszych. No i skromnych takich nieśmiałych też lubie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Homoseksualiści

Post autor: Mosznicki »

Co wy macie z tymi stopami???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Homoseksualiści

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:Co wy macie z tymi stopami???
To taki fetysz, ale myślałam, że występuje tylko w Chinach :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Homoseksualiści

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 26 września 2017, 20:45
Mosznicki pisze:Co wy macie z tymi stopami???
To taki fetysz, ale myślałam, że występuje tylko w Chinach :rotfl:
Wiem, ze fetysz, ale nie wiedziałem, ze tak częsty(?).
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Homoseksualiści

Post autor: Mosznicki »

czarna_pantera pisze: 20 lipca 2020, 12:31 Ja nie mam nic przeciwko osobom o odmiennej orientacji, dopóki się z tym zbytnio nie afiszują.
Czyli jak dziewczyna siedzi chłopakowi na kolanach to Ci nie przeszkadza, ale jak dziewczyna chwyci za rękę druga dziewczynę to Ci już przeszkadza?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Homoseksualiści

Post autor: przemo232 »

Mosznicki pisze: 20 lipca 2020, 12:47
czarna_pantera pisze: 20 lipca 2020, 12:31 Ja nie mam nic przeciwko osobom o odmiennej orientacji, dopóki się z tym zbytnio nie afiszują.
Czyli jak dziewczyna siedzi chłopakowi na kolanach to Ci nie przeszkadza, ale jak dziewczyna chwyci za rękę druga dziewczynę to Ci już przeszkadza?
Popieram w 100%, Mosiu, zajrzyj do słownika j.polskiego co znaczy afiszować ;) Pan czy Pani bardzo prosto to ujęła/ujął i nie trzeba nic dodawać
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Homoseksualiści

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 20 lipca 2020, 17:50
Mosznicki pisze: 20 lipca 2020, 12:47
czarna_pantera pisze: 20 lipca 2020, 12:31 Ja nie mam nic przeciwko osobom o odmiennej orientacji, dopóki się z tym zbytnio nie afiszują.
Czyli jak dziewczyna siedzi chłopakowi na kolanach to Ci nie przeszkadza, ale jak dziewczyna chwyci za rękę druga dziewczynę to Ci już przeszkadza?
Popieram w 100%, Mosiu, zajrzyj do słownika j.polskiego co znaczy afiszować ;) Pan czy Pani bardzo prosto to ujęła/ujął i nie trzeba nic dodawać
Czyli jak dziewczyna całuje się z chłopakiem to cacy, ale już dziewczyna z dziewczyną, to be?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Homoseksualiści

Post autor: przemo232 »

Następna, niby nauczycielka a nie wie co to afisz :D
Nie, jeśli dziewczyna całuje się "nazbyt gwałtownie" z chłopakiem to też jest be.
Trzeba mieć w życiu choć odrobinę wyczucia i patrzeć na ludzi dookoła a nie tylko na swój czubek nosa :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Homoseksualiści

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 26 lipca 2020, 11:34 Następna, niby nauczycielka a nie wie co to afisz :D
Nie, jeśli dziewczyna całuje się "nazbyt gwałtownie" z chłopakiem to też jest be.
Trzeba mieć w życiu choć odrobinę wyczucia i patrzeć na ludzi dookoła a nie tylko na swój czubek nosa :)
Czyli rozumiem nie popierasz "afiszowania się" bez względu na orientację. Prawidłowo. Bo już myślałam, że tylko LGBT ci przeszkadza. Tak jak cytowanej osobie
czarna_pantera pisze: ↑20 lipca 2020, 12:31
Ja nie mam nic przeciwko osobom o odmiennej orientacji, dopóki się z tym zbytnio nie afiszują.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Homoseksualiści

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 26 lipca 2020, 12:01
Czyli rozumiem nie popierasz "afiszowania się" bez względu na orientację.
Dokładnie
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Homoseksualiści

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 26 lipca 2020, 12:01
przemo232 pisze: 26 lipca 2020, 11:34 Następna, niby nauczycielka a nie wie co to afisz :D
Nie, jeśli dziewczyna całuje się "nazbyt gwałtownie" z chłopakiem to też jest be.
Trzeba mieć w życiu choć odrobinę wyczucia i patrzeć na ludzi dookoła a nie tylko na swój czubek nosa :)
Czyli rozumiem nie popierasz "afiszowania się" bez względu na orientację. Prawidłowo. Bo już myślałam, że tylko LGBT ci przeszkadza. Tak jak cytowanej osobie
czarna_pantera pisze: ↑20 lipca 2020, 12:31
Ja nie mam nic przeciwko osobom o odmiennej orientacji, dopóki się z tym zbytnio nie afiszują.
Różnica polega na tym, że hetero nigdy nie przeszkadzają jako hetero, natomiast w homoseksualistach chodzi nie tyle o ich konkretne zachowanie, co ich samych. Przeszkadza, bo to nie hetero. Obrzydza, bo jest inne. I nie piszę teraz o „ekscesach” na paradach, jakich heterycy nigdy nie musza organizować z przyczyn oczywistych. A jeśli jakaś pani wyprowadzi na spacer pana w uprzęży i on będzie szczekał, to przecież nikt nie zacznie się domagać z tego powodu delegalizacji heteroseksualizmu. W ogóle nie o heteroseksualizm by się rozchodziło.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Homoseksualiści

Post autor: przemo232 »

Czyli twierdzisz, że gdy facet całuje się z dziewczyną, to przeszkadza mi to, ponieważ się z tym afiszują, natomiast jeśli dziewczyna całuje się z dziewczyną to przeszkadza mi to ponieważ są lesbijkami?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Homoseksualiści

Post autor: dragoness »

przemo232 pisze: 26 lipca 2020, 12:37 Czyli twierdzisz, że gdy facet całuje się z dziewczyną, to przeszkadza mi to, ponieważ się z tym afiszują, natomiast jeśli dziewczyna całuje się z dziewczyną to przeszkadza mi to ponieważ są lesbijkami?
Nie. Twierdzę, że próbujesz wybrnąć z głupoty, jaka strzeliłeś
przemo232 » 20 lipca 2020, 17:50

Mosznicki pisze: ↑20 lipca 2020, 12:47
czarna_pantera pisze: ↑20 lipca 2020, 12:31
Ja nie mam nic przeciwko osobom o odmiennej orientacji, dopóki się z tym zbytnio nie afiszują.
Czyli jak dziewczyna siedzi chłopakowi na kolanach to Ci nie przeszkadza, ale jak dziewczyna chwyci za rękę druga dziewczynę to Ci już przeszkadza?
Popieram w 100%, Mosiu, zajrzyj do słownika j.polskiego co znaczy afiszować ;) Pan czy Pani bardzo prosto to ujęła/ujął i nie trzeba nic dodawać
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Homoseksualiści

Post autor: przemo232 »

Bo twierdzę że nikt nie powinien się obnosić ze swoją seksualnością i że to jego prywatna sprawa którą trzeba załatwić w domu? :D

Oj coś widzę że jeszcze pani nie doszła do siebie po ostatniej wizycie Andrzeja :D swoją drogą, nadal pani będzie nauczać?
ODPOWIEDZ