Homoseksualiści

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Homoseksualiści

Post autor: Alladyn »

Jest to najwi ększy syf i tałatajstwo naszego społeczeństwa... nie jestem homofobem ale gorsi od homosiów są tylko brudasy... tyle w temacie i pozdrawiam :cwaniak:
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Homoseksualiści

Post autor: GCN »

Alladyn pisze:Jest to najwi ększy syf i tałatajstwo naszego społeczeństwa... nie jestem homofobem ale gorsi od homosiów są tylko brudasy... tyle w temacie i pozdrawiam :cwaniak:
Nie jesteś homofobem ani rasistą, przecież to widać na pierwszy rzut oka. Czytając twojego posta nikt by tak nie pomyślał.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Homoseksualiści

Post autor: dragoness »

Alladyn pisze:Jest to najwi ększy syf i tałatajstwo naszego społeczeństwa... nie jestem homofobem ale gorsi od homosiów są tylko brudasy... tyle w temacie i pozdrawiam :cwaniak:
Stwierdził misiaczek o arabskim nicku :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Homoseksualiści

Post autor: Alladyn »

dragoness pisze:
Alladyn pisze:Jest to najwi ększy syf i tałatajstwo naszego społeczeństwa... nie jestem homofobem ale gorsi od homosiów są tylko brudasy... tyle w temacie i pozdrawiam :cwaniak:
Stwierdził misiaczek o arabskim nicku :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Alladyn jest postacią fikcyjną więc ewentualnie możemy doszukiwać się pochodzenia baśni o tymże bohaterze która nie jest dokładnie określona, ponieważ można domniemywać ze pochodzi z okolic Chin bądź z krajów arabskich, co jednak nie zmienia faktu że jest to postać fikcyjna... uważam że gdyby Bóg chciał mieć na ziemi gejów, lezby itp dziadostwo... to po prostu stworzyłby dwóch Adamów... bądź dwie Ewy... :cwaniak:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Homoseksualiści

Post autor: antykieckowy »

Alladyn pisze:
dragoness pisze:
Alladyn pisze:Jest to najwi ększy syf i tałatajstwo naszego społeczeństwa... nie jestem homofobem ale gorsi od homosiów są tylko brudasy... tyle w temacie i pozdrawiam :cwaniak:
Stwierdził misiaczek o arabskim nicku :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Alladyn jest postacią fikcyjną więc ewentualnie możemy doszukiwać się pochodzenia baśni o tymże bohaterze która nie jest dokładnie określona, ponieważ można domniemywać ze pochodzi z okolic Chin bądź z krajów arabskich, co jednak nie zmienia faktu że jest to postać fikcyjna... uważam że gdyby Bóg chciał mieć na ziemi gejów, lezby itp dziadostwo... to po prostu stworzyłby dwóch Adamów... bądź dwie Ewy... :cwaniak:
Obrazek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Homoseksualiści

Post autor: dragoness »

"Baśnie z tysiąca i jednej nocy" opowiadają o Chinach? Nie tłumaczymy się głupio, co?
nie jestem homofobem
gdyby Bóg chciał mieć na ziemi gejów, lezby itp dziadostwo..
homofobem może nie, posiadaczem osobowości wielokrotnej... możliwe.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Homoseksualiści

Post autor: piotrek »

Obrazek

( :))
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Homoseksualiści

Post autor: piotrek »

jasne, dopóki nie dotyczy ;)
Wydasz dziecko za kogoś wychowanego przez dwóch zboczeńców? ja nie!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Homoseksualiści

Post autor: Sun Tzu »

Jesteś nietolerancyjny! Koleżance nie będzie przeszkadzało przecież, że jej 15-letni syn będzie sypiał z 50-letnim panem. Najważniejsze, żeby się nie migdalili publicznie, bo już przy rodzinnym obiedzie będzie to dozwolone ;)
Awatar użytkownika
Dorota31
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 10 października 2014, 12:26

Re: Homoseksualiści

Post autor: Dorota31 »

Alladyn pisze:
dragoness pisze:
Alladyn pisze:. uważam że gdyby Bóg chciał mieć na ziemi gejów, lezby itp dziadostwo... to po prostu stworzyłby dwóch Adamów... bądź dwie Ewy... :cwaniak:
Gdyby nie chciał ich mieć, to by ich NIE stworzył:)
A że są, znaczy że chciał :hyhy:
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Homoseksualiści

Post autor: piotrek »

Przychodzi do KGB stary Izaak Mojsiejewicz i powiada, że chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować.
Oficer pyta się go:
- Co się stało? Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a teraz, gdy nareszcie można odetchnąć, chcecie emigrować na stare lata???
- To ... z powodu homoseksualizmu.
- Przecież wy nie macie tego problemu!
- U mnie w porządku, ale widzę co się dzieje.
Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali . Za Chruszczowa wsadzali do paki. Za Breżniewa przymusowo leczyli. Za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować, a potem homoseksualizm zrobił się modny .
To ja chcę wyjechać, póki jeszcze nie jest obowiązkowy.
tedmugh
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 6 października 2015, 21:28

Re: Homoseksualiści

Post autor: tedmugh »

Według mnie już sam temat jest już przejawem nietolerancji. Nikt nie poddaje pod wątpliwość orientacji heteroseksualnej, nie róbmy tego z homoseksualną.
Delta
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 25 maja 2015, 11:19

Re: Homoseksualiści

Post autor: Delta »

tedmugh pisze:Według mnie już sam temat jest już przejawem nietolerancji. Nikt nie poddaje pod wątpliwość orientacji heteroseksualnej, nie róbmy tego z homoseksualną.

...ależ idiotyzm!! normalność zestawić z nienormalnością....

oj biedni, wy biedni - katolicy zapewne w 99%... - i "tacy T O L E R A N C Y J N I"....

Więc tylko dwie wrzutki AUTORYTETÓW, na otrzeźwienie zlasowanych przez propagandę umysłów..:

1. Arystoteles: “Tolerancja jest ostatnią cnotą upadającej cywilizacji”

2. Biblia:
List św. Pawła do Rzymian 1:24-27: „Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. (…) Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie”.
"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego" (1 Kor 6,9; por. Rz 1,26-27; 1 Tym 1,9-11).

W Księdze Kapłańskiej:

"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli" (20,13 por. 18,22).

"Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie ... ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci" – grzmi św. Paweł (List do Rzymian 1,26-27 i 32).


- i wiele innych tekstów z Biblii oraz Katechizmu Kościoła Katolickiego - dostępne w Internecie.

I tyle w tym temacie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Homoseksualiści

Post autor: dragoness »

Delta
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 25 maja 2015, 11:19

Re: Homoseksualiści

Post autor: Delta »

z tegoż artykułu: ""Tymczasem prawda jest bardzo brutalna – za każdym grzechem nieczystości stoi jakiś demon. Również za grzechem homoseksualizmu.""

więc może - Katoliku(czko) - jednak egzorcysty - jak kania dżdżu!
ODPOWIEDZ