Czy tabletki na erekcję działają

Miłość to piękne uczucie... ale...

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Czy tabletki na erekcję działają

Postprzez x_n » 9 lutego 2018, 08:59

Oczywiście nie piszę tutaj o osławionej viagrze czy sildenafilu bo to wiadomo,że działa. Ale chodzi mi o to czy te bez recepty mają jakies dzialanie? Nie chcę ekserymentować na niesprawdzonych suplach a chcę cos co by zadziałało. W tv czy w radio trudno jest znaleźć odpowiedź. Niby reklam jest wiele ale przecież każda firma zachwala swój suplement jako najlepszy.Jak to jest?
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Czy tabletki na erekcję działają

Postprzez viktoria11 » 9 lutego 2018, 09:23

niewiem które działają ale ostatnio wypowiadał sie lekarz gdzie mówił że właśnie jestesmy jedym z nielicznych krajów gdzie bez recepty możemy takie leki na potencję kupić a czasem problem może tkwić w organiźmie i najpierw trzeba odwiedzic lekarza zrobic badania bo może mamy cholesterol wysoki, cukier nadcisnienie i w związku z tym problemy z erekcją a nie sięgajmy odrazu po leki z reklamy......... może warto sie nad tym zastanowić
viktoria11
Guru
Guru

Postprzez viktoria11 » 9 lutego 2018, 09:26

i jeszcze przy problemach z erekcją warto zbadać prostate bo może tam tkwi problem.......
viktoria11
Guru
Guru

Postprzez himes » 12 lutego 2018, 15:03

Reklama reklamą ale musisz być świadomy,ze często wcale nie te najbardziej rozreklamowane suplementy mają najlepsze działanie.Czasami o wiele lepiej jest kupić sobie coś mniej reklamowanego ale o lepszym składzie (na przykład z większą dawką L argininy, która jest głównym składnikiem tabletek bez recepty na erekcję). Jeśli chodzi o tabletki bez recepty to polecam dwie.Mianowicie zamienniki viagry Man tabs oraz cum on , które mają nieco inne działanie bo birze się 1 albo 2 tabletki dziennie . Za to znacznie poprawiają kondycję.W przypadku tych tabletek podniecenie jest bardzo wazne bo wiadomo,że bez podniecenia penis nie stanie. Trzeba mieć ochotę na seks. Faktem jest jednak to,że nie trzeba się tak skupiać aby utrzymać wzwód, penis często stoi jeszcze długo po zakończeniu stosunku tak więc jesteś gotowy na drugi stosunek.
himes
Bywalec
Bywalec

Postprzez x_n » 13 lutego 2018, 13:29

A czy takie środki nie powodują uzależnienia?
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez świnia » 13 lutego 2018, 20:02

Raz:
Kup sobie boraksu. Do pół litra przegotowanej wody daj pół łyżeczki i wymieszaj. Codziennie rano i wieczorem wypijaj łyżkę tego plynu.
Dwa:
Codziennie na śniadanie jajczenica z pięciu żółtek z dobrych wiejskich jaj. Białka możesz nie dawać wszystkie (2-3)
Trzy:
Kuracja MMSem czyli dwutlenkiem chloru - stanie pały gwarantowane !
świnia
Weteran
Weteran

Postprzez himes » 14 lutego 2018, 12:27

Nie są to ziołowe tabletki. Nie mona sobie nimi raczej zaszkodzić.Oczywiście nie namawiam na siłę do ich wzięcia bo nie życzę nikomu sytuacji, w której musiałby się czymś takim wspomagać. Jednak uważam,że skoro coś takiego jest dostępne w aptekach i sklepach to warto jest się zdecydować a nie dalej się męczyć z problemami z brakiem erekcji. No i jeśli stan braku erekcji będzie się utrzymywał pomimo wzięcia wspomnianych man tabs. To jednak proponowałbym zrobić sobie badania i udać się do lekarza bo może to wynikać z pogorszenia się stanu zdrowia.
himes
Bywalec
Bywalec

Postprzez pimpin » 15 lutego 2018, 20:40

Działają, mój kolega zażywa przed meczem Naszej reprezentacji!!! Wtedy zawsze strzela gola!!!
pimpin
Guru
Guru

Postprzez masko » 1 marca 2018, 12:16

dzialaja, tylko ... jesli nie dojdzie do zakoczenia to moze byc bolesnie :P
:wstyd:
masko
Debiutant
Debiutant

Postprzez wodzu » 1 marca 2018, 15:44

Najważniejsze jest to co masz w głowie. Wiek oczywiście sprawia, że wzwód jest coraz słabszy; palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, źle zbilansowana dieta czy zbyt duży brzuch, także mają negatywny wpływ na potencję, ale równie ważna co kondycja fizyczna jest psychika, wcześniejsze niepowodzenia, strach albo nerwy czy stres swoje potrafią zrobić.
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez alka34 » 22 sierpnia 2018, 07:44

No właśnie niekoniecznie. Mój mąż nie jest jakiś zestresowany.Pracę ma taka jak zawsze. Zdrowo sie odżywia i uprawia sport. A pomimo to ma zaburzenia erekcji i sama już zastanawiam sie co jest nie w porządku. Od prawie pół roku jeśli uprawiamy seks to jet to jedynie sporadyczne. I on naprawdę tego unika bo mu opada albo nie staje. Dodam,że nie chodzi tutaj o mój wygląd ( mam nadzieję przynajmniej) bo dbam o siebie i ćwiczę.
I już sama nie wiem co zrobić. Namówiłabym go na tabletki ale nie wiem jak mu je podsunąć.
alka34
Guru
Guru

Postprzez kater » 22 sierpnia 2018, 12:13

A jesteś generalnie pewna, ze on niczego jeszcze nie próbował na erekcję? Czy nie przetestował jakich tabletek? Czy robił badania? Bo może nie o stres i przemęczenie tutaj chodzi ale o hormony. I warto jest je przebadac. Po prostu szczerze z nim porozmawiaj o problemie. To Twój mąż, sama na pewno wiesz jak go podejść. Albo kup mu tabletki i zasugeruj.
kater
Guru
Guru

Postprzez alka34 » 23 sierpnia 2018, 09:32

Ale jakie? te o których tutaj pisaliście? Badania moze faktycznie powinien zrobić. Masz pomysł jakie?
alka34
Guru
Guru

Postprzez kater » 23 sierpnia 2018, 10:46

"Morfologia
prolaktyna
testosteron
Może jeszcze hormony tarczycy ( mężczyźni rzadko chorują ale bywa)
Z tabletek to najlepiej Cum on albo Penis complete. Ewentualnie braveran aczkolwiek ma troche gorszy skład od wspomnianych tutaj dwoch innych rodzajów. "
kater
Guru
Guru

Postprzez tadere » 24 września 2018, 14:04

A słyszał ktoś z was o tabletkach Vigrogan? Czytałem o nich na stronie http://na-potencje.net.pl/jak-poprawic- ... mezczyzny/ gdzie je polecają, mieliście z nimi do czynienia?
tadere
Debiutant
Debiutant

Następna strona

Powrót do Miłość