jasielskie dziewczyny.

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
Awatar użytkownika
ropucha
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 22:04
Lokalizacja: Jasło

Re: jasielskie dziewczyny.

Post autor: ropucha »

Nie ma brzydkich dziewczyn(kobiet), są tylko różne typy urody i tu w Jaśle i wszędzie na świecie :rotfl:
Awatar użytkownika
irek28061988
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:19

Re: jasielskie dziewczyny.

Post autor: irek28061988 »

Jo. pisze:Wszędzie są piękne kobiety i te niezadbane - te, które potrafią wyeksponować urodę, zadbać o siebie i te, które nie widziały szamponu do włosów od kilku tygodni..Powiedziałabym nawet,że na ulicach widać więcej pięknych dziewczyn/ kobiet. Przystojnych facetów jest zdecydowanie mniej.
a co rozumiesz pod pojęciem "Przystojny facet"
podobno kobiety nie zwracają uwagi na wygląd tylko na charakter :P chociaż tak naprawde to jest tylko mydlenie mam facetom oczu :P hehehe
konto usunięte

Re: jasielskie dziewczyny.

Post autor: konto usunięte »

w Jaśle jest pełno fajnych laseczek w porówaniu np z usa
Awatar użytkownika
Jo.
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 23:10

Re: jasielskie dziewczyny.

Post autor: Jo. »

irek28061988 pisze:
Jo. pisze:Wszędzie są piękne kobiety i te niezadbane - te, które potrafią wyeksponować urodę, zadbać o siebie i te, które nie widziały szamponu do włosów od kilku tygodni..Powiedziałabym nawet,że na ulicach widać więcej pięknych dziewczyn/ kobiet. Przystojnych facetów jest zdecydowanie mniej.
a co rozumiesz pod pojęciem "Przystojny facet"
podobno kobiety nie zwracają uwagi na wygląd tylko na charakter :P chociaż tak naprawde to jest tylko mydlenie mam facetom oczu :P hehehe
Jeśli idąc ulicą zauważę fajnego faceta, to jak mogę zwrócić uwagę na jego charakter ? nie jestem jasnowidzem :)

ciiiiii, temat jest o dziewczynkach..
ODPOWIEDZ