Gdzie na podróż pośluną?

Miłość to piękne uczucie... ale...

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Gdzie na podróż pośluną?

Postprzez erosek » 23 maja 2014, 12:43

Kraj czy zagranica? Mamy do wydania około 3 tys zł na ten cel :)
erosek
Guru
Guru

Re: Gdzie na podróż pośluną?

Postprzez pemo » 23 maja 2014, 20:03

na zagranice to troszke wam jeszcze brakuje ja wam proponuje dolozyc ze 2 tyś i pojechac do hurgady-egipt
pemo
Obyty
Obyty

Postprzez piterb » 24 maja 2014, 08:49

A może coś w kraju? Za taką kasę to można spokojnie pojechać gdzieś w góry (np w Bieszczady), nad morze (3miasto) lub w jakieś inne miejsc. Można też zorganizować objazdówkę po kraju. W każdy miejscu spędzić jeden dzień. Można to zorganizować za naprawdę małe pieniądze. Skoro w Warszawie znajdzie się taki 2-gwiazdkowy hotel: http://www.hotelatos.pl/ za około 100 zł za nocleg, to w innych miastach też spokojnie znajdziecie coś po taniości.
piterb
Guru
Guru

Postprzez PL_ » 25 maja 2014, 00:59

Objazdówkę to można zrobić już po ślubie na jakichś wakacjach.
co do Egiptu to wydaje mi się że można znaleźć w tej cenie lepsze rzeczy ale kto co lubi :)

Ja proponuje zagranicę, plus skorzystanie z tanich lotów, jest portal którego nie będę reklamował, jak chcesz to na priv Ci napiszę, gdzie wrzucają ludzie mega ciekawe loty, zależy co was interesuje czy plaże, czy zabytki i kiedy by to miało być, ale każdy z czasem znajdzie tam coś dla siebie, kwota 3tyś już starczy naprawdę na fajny wypad dla 2ch osób, pozdrawiam.
PL_
Mistrz
Mistrz

Postprzez zielony87 » 25 maja 2014, 15:49

Podróż poślubna czy jakakolwiek do Egiptu :?: Jak ktoś lubi aż tak wrażenia,to może Afganistan nie będzie dużo droższy ;) @Erosek - pogadaj z przyszłą żoną w tej sprawie,to wasza WSPÓLNA DECYZJA powinna być a nie nieznanych wam ludzi :hyhy:
zielony87
VIP
VIP

Postprzez i.nowak80 » 28 maja 2014, 18:35

Za 3 tys można też już znaleźć jakieś wyjazdy za granicę ;) nawet i mniej, a moim zdaniem podróż poślubna to tylko za granicę :p rzadko jest okazja się tak po prostu gdzieś wybrać
i.nowak80
Debiutant
Debiutant

Postprzez horatka » 5 czerwca 2014, 09:38

Oczyście, że za granicę, koszty jak by dobrze sie przypatrzyła są takie same jak i nie wieksze w Polsce tylko się tak wydaje. A jak już wszystkim wiadomo pogoda będzie pewna i jakaś nowa kultura, styczność z innym światem, jestem zdecydowanie za!
horatka
Początkujący
Początkujący

Postprzez Mars1024 » 5 czerwca 2014, 12:12

POLECAM >>>>>>>> RZYM :ok:
NAJLEPRZA OPCJIA :super: Samochodem do Krakowa >>>PARKING >>>>>LOT NIECAŁE 2 GODZINY :wsciekly:
Mars1024
Guru
Guru

Postprzez 9kasica2 » 5 czerwca 2014, 13:20

9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez scand » 5 czerwca 2014, 18:48

Też polecam idżipt za 4 tys za pare cos znajdziesz ja moge polecić hotel golden 5 w Hurgadzie w tej cenie sie zmiescisz super pamiatka na całe życie :)
scand
Guru
Guru

Postprzez KrullCebuli » 5 czerwca 2014, 19:17

Masakra. Egipt, Kreta i Rodos jako marzenie typowego polskiego cebulaka....a Egipt to kierunek już tak wyeksploatowany, że w pewnych regionach czujesz sie jak w Europie- np. we Francji.
Prawda jest taka, że jak macie trochę rozgarnięcia i znacie 3 słowa po angielsku, to za 3tysiące złotych można jechać we dwójkę w dowolne miejsca Europy.
Jeśli nie macie, i znacie 2 słowa po angielsku, to zostają biura podróży i możecie jechac za 5 tysięcy na Węgry. Hajduszoboszlo - All Inclusive.
KrullCebuli
Początkujący
Początkujący

Postprzez monsoon » 6 czerwca 2014, 15:36

KrullCebuli napisał(a):Masakra. Egipt, Kreta i Rodos jako marzenie typowego polskiego cebulaka....a Egipt to kierunek już tak wyeksploatowany, że w pewnych regionach czujesz sie jak w Europie- np. we Francji.
Prawda jest taka, że jak macie trochę rozgarnięcia i znacie 3 słowa po angielsku, to za 3tysiące złotych można jechać we dwójkę w dowolne miejsca Europy.
Jeśli nie macie, i znacie 2 słowa po angielsku, to zostają biura podróży i możecie jechac za 5 tysięcy na Węgry. Hajduszoboszlo - All Inclusive.
Dokładnie tak, starczy tyle pieniędzy moim zdaniem na jakiegoś tam tripa po europie. Ale też trzeba się liczyć, że nie poszalejemy.
monsoon
Weteran
Weteran

Postprzez ewa666 » 11 czerwca 2014, 20:25

A ja swoją podroż poślubną spędziłam w tym hotelu http://www.aquariusspa.pl/pl/ są to niezapomniane chwile .Od tego czasu co rok wybieramy się tam na wakacje .W tym roku proponują fantastyczny pakiet wakacyjny ,jeżeli macie ochotę to możecie się tam wybrać na prawdę warto .
ewa666
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez polla8 » 12 czerwca 2014, 10:55

Polecam wybrać się do Chorwacji, nie byłam ale chciałabym być i jestem pewna że będę:D
polla8
Debiutant
Debiutant

Postprzez jowita12 » 12 czerwca 2014, 23:39

A czemu nie gdzieś w Polskę? Myśleliście może o Poznaniu? Ja słyszałam tam o takim http://nest.poznan.pl/ fajnym noclegu. Są fajnie położeni bo blisko jest praktycznie wszedzie i można sobie pospacerować. A nie wyda się tyle na taka podróż co do Chorwacji.
jowita12
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Następna strona

Powrót do Miłość