zostawic go ?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
pol94
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 października 2016, 21:50

zostawic go ?

Post autor: pol94 »

czy zostawic chlopaka jak on ma mnie gdzies i w ogole mnie nie szanuje? jestem z nim 8 lat i mamy dziecko
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: zostawic go ?

Post autor: Joziiiin »

A będzie miał z czego płacić alimenty ?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: zostawic go ?

Post autor: człowiek z lasu »

Nikt powazny nie powie Ci tak lub nie. To nie sa proste sprawy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: zostawic go ?

Post autor: dragoness »

pol94 pisze:czy zostawic chlopaka jak on ma mnie gdzies i w ogole mnie nie szanuje? jestem z nim 8 lat i mamy dziecko
Oczywiście, że zostawić. Im wcześniej tym lepiej. A tym, co Ci chrzanią o "dobru dziecka" napluj w oko. Dla dziecka będzie dobre, jak nie będzie widział, jak ojciec pomiata matką, bo jeśli to syn, to wyrośnie na taki sam egzemplarz.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: zostawic go ?

Post autor: wieśniak »

Dziecko powinno mieć oboje rodziców.Jeśli masz zastępcę ojca to odstaw starego,jeśli nie to zmuś starego żeby się zmienił.
Drugą stronę medalu którą nie znamy nie oceniam.
pol94
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 października 2016, 21:50

Re: zostawic go ?

Post autor: pol94 »

nie zmieni sie. a boje sie zostac sama. ale chce byc szczesliwa a z nim nie chyba bede
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: zostawic go ?

Post autor: dragoness »

wieśniak pisze:Dziecko powinno mieć oboje rodziców.Jeśli masz zastępcę ojca to odstaw starego,jeśli nie to zmuś starego żeby się zmienił.
Drugą stronę medalu którą nie znamy nie oceniam.
Dziecko powinno mieć oboje rodziców, więc nic nie przeszkadza kontaktom ojca z dzieckiem. Natomiast pozostawanie w patologicznym zwiazku źle na dziecko wpływa.
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: zostawic go ?

Post autor: Tulix »

Koleżanko, po Twoim nicku widze ześ młoda 22 lat, zgadza się? Trochę za wcześnie na rodzicielstwo w mojej opinii, ale różnie się ludziom układa.
Całe życie przed Tobą. Jak typ się źle do Ciebie odnosi to bierz dzidzię i uciekaj, nie pytaj na żadnym forum. Jak mu się za Tobą nie zatęskni, to i mu się już nie odmieni, jak nie masz 30+ to masz przynajmniej wybór - życie w toksycznym związku bez ślubu albo normalne, z kimś konkretnym i oddanym (im później tym jest trudniej).
Nie pytaj po forach tylko działaj. To Twoje życie i jeśli to nie Ty o nim decydujesz to nigdy szczęśliwa nie będziesz.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: zostawic go ?

Post autor: kociamberek »

jak o takie rzeczy pytasz na forum to musi być z ciebie tempa strzała, kieruj się dobrem dziecka
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: zostawic go ?

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

dragoness pisze:
wieśniak pisze:Dziecko powinno mieć oboje rodziców.Jeśli masz zastępcę ojca to odstaw starego,jeśli nie to zmuś starego żeby się zmienił.
Drugą stronę medalu którą nie znamy nie oceniam.
Dziecko powinno mieć oboje rodziców, więc nic nie przeszkadza kontaktom ojca z dzieckiem. Natomiast pozostawanie w patologicznym zwiazku źle na dziecko wpływa.
Żaden Sąd nie zmusi matki aby umożliwiała kontakty dziecka z tata ALIENACJA rodzicielska jest bezkarna :mur:
Tulix pisze:Koleżanko, po Twoim nicku widze ześ młoda 22 lat, zgadza się? Trochę za wcześnie na rodzicielstwo w mojej opinii, ale różnie się ludziom układa.
Całe życie przed Tobą. Jak typ się źle do Ciebie odnosi to bierz dzidzię i uciekaj, nie pytaj na żadnym forum. Jak mu się za Tobą nie zatęskni, to i mu się już nie odmieni, jak nie masz 30+ to masz przynajmniej wybór - życie w toksycznym związku bez ślubu albo normalne, z kimś konkretnym i oddanym (im później tym jest trudniej).
Nie pytaj po forach tylko działaj. To Twoje życie i jeśli to nie Ty o nim decydujesz to nigdy szczęśliwa nie będziesz.
Czyli te panie po 30 wyboru już nie mają :mur: :hyhy:
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: zostawic go ?

Post autor: Róża-6334 »

Jak się nie interesuje ani tobą ani dzieckiem to lepiej go zostawić, choć to na pewno będzie dla Ciebie trudna decyzja
waste
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 2 stycznia 2017, 13:04

Re: zostawic go ?

Post autor: waste »

Jesli uwazasz ze to nie jest to to zostaw
Ania22
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 20 lutego 2017, 19:59

Re: zostawic go ?

Post autor: Ania22 »

Musisz sama o tym zdecydować. Jeżeli wam się układa to go zostaw.
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: zostawic go ?

Post autor: michal29 »

janosik2
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 16 października 2016, 19:57

Re: zostawic go ?

Post autor: janosik2 »

Popieram tych przedmówców, którzy uważają, że należy zakończyć związek. Jeżeli męczysz się z nim już kilka lat i nie ma perspektyw na zmianę, to lepiej, żeby dziecko nie oglądało patologicznych relacji między rodzicami.
ODPOWIEDZ