Rozwód

Miłość to piękne uczucie... ale...

Moderatorzy: hanka, paul_proteus, President

Rozwód

Postprzez Tadzik74 » 3 kwietnia 2017, 14:59

2 lata temu ożeniłem się z moją narzeczoną i niestety mnie zdradziła. Dla mnie jest to niewybaczalne. Mamy wspólnie dziecko. Szukałem dość długo jakiegoś dobrego prawnika z Opola. I natknąłem się na tego radcę prawnego: http://kancelaria-brzozowska.pl/ Widzę, że mają dobrą opinię. Co sądzicie o tej kancelarii?
PS I jak będzie z dzieckiem będę musiał płacić alimenty? Bo ja bym chciał by dziecko zostało ze mną.
Tadzik74
Doświadczony
Doświadczony

Re: Rozwód

Postprzez ilobaw » 3 kwietnia 2017, 17:08

rozwód bendzie z winny twojej żony bo ona cię zdradziła dobrze by było abys miał jakiegoś świadka na niewierność żony i że cię zdradziła,a jeżeli chodzi i o dziecko to trudno będzie ci aby dziecko było z tobą,bo zazwyczaj dzieci zostają przy mace ,jeżeli twoja żona by się nie zajmowała dzieckiem to wtedy musiał byś to udowodnić w sądzie mieć śwadków że twoje dziecko jest zaniedbane przez żone,ale w sądzie jest tak że bendziecie mieli wspólne spodkanie ty żona i wasze dziecko w towarzystwie psychologa sądowego i on wtedy stwierdzi z kim dziekco chce być ,ale wątpie że sąd zleci wam wizyte u psychologa ,znając życie i sądy polskie to dziecko zostanie przy mace i ty wtedy bendziesz muśiał płacić alimenty na dziecko
ilobaw
Debiutant
Debiutant

Postprzez klocki » 21 kwietnia 2018, 15:30

uważam że warto najpierw saemmu się porozumieć, prawnik to ostatecznośc
klocki
Debiutant
Debiutant

Postprzez Jozin.1 » 21 kwietnia 2018, 21:30

Przecież to troll-wklejacz a wy dajecie się mu wkręcać... :hyhy: