Muzyka weselna. DJ? Tradycyjnie?

O wszystkim, czyli o niczym...
jaroslawkuz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 grudnia 2014, 13:54

Muzyka weselna. DJ? Tradycyjnie?

Post autor: jaroslawkuz »

Witajcie. Za rok planuję wesele. Już liczymy się z tym, że najpierw musimy dużo spraw załatwić. Salę już mamy, a obecnie poszukujemy muzyków. Nie wiem tylko czy lepiej orkiestrę czy DJ-a. Z moich orientacji wynika, że koszt orkiestry jest znacznie wyższy, ale czy jakość również? Poradzicie coś. Orkiestra na weselu to sprawa tradycji, więc może jednak się na nią zdecydować. Czy jest duża równica jeśli chodzi o te dwa sposoby muzyki? Może ktoś poleci mi jakąś dobrą i nie drogą orkiestrę? Macie pomysł na to, żeby bawić się do białego rana i nie spłukać się? Kiedyś byłem na weselu, gdzie grała jedna osoba. Było fajnie. Umiał poprowadzić wesele i wszyscy się super bawili. Ale czy u nas się ten pomysł sprawdzi? Nie wiem. Wychodzę z założenia, że wesele jest raz w życiu. Warto więc przemyśleć każdy szczegół. Tak naprawdę chciałbym znaleźć dobrą orkiestrę. Możecie mi polecić jakąś dobra i nie drogą?
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Muzyka weselna. DJ? Tradycyjnie?

Post autor: jjaa18+ »

spróbuj zespół z Dukli Symonides młode chłopaki ale doświadczenie mają świetne zabawy prowadzą byłam na trzech weselach na których grali i na każdym coś innego naprawdę polecam znajdziesz namiary na nich na necie
maciek7873
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 31 lipca 2011, 11:37

Re: Muzyka weselna. DJ? Tradycyjnie?

Post autor: maciek7873 »

polecam dobry i niedrogi zespół Play, namiary podam na priv
MartaMarija
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 kwietnia 2015, 21:33

Re: Muzyka weselna. DJ? Tradycyjnie?

Post autor: MartaMarija »

czy ktos mi powie czy zespoł benett gra na weselach typowe piosenki biesiadne?góralskie?cygańskie? typu baciary, cyganeczka zosia, ore ore, nadzieja-skaner itd? prosze o opinie
piterS
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 22 października 2012, 10:29

Re: Muzyka weselna. DJ? Tradycyjnie?

Post autor: piterS »

witam!
polecam z pelna odpowiedzialnoscia...
https://www.planujemywesele.pl/19563-duet-sol-ton-plus
lub zespol w pelnym akustycznym skladzie z wokalistka...
https://www.planujemywesele.pl/25078-alton
Dj stanowczo odradzam!
ODPOWIEDZ