PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Jest prawda czasu i jest prawda ekranu! Było, jest i będzie...
Rozumiem, że manipulacje TVN są be, ale TVP już cacy? Znowu do przewidzenia...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Proponowałbym nie wmawiać mi własnych poglądów by następnie z nimi prowadzić polemikę... Pani magister niech się skupi nad tym, co napisałem, a nie nad tym, co według pani magister powinienem napisać...
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wujek_garfield »

Sun Tzu pisze:
Wam PiSowskim komuchom musze to przyznać - na ekonomii się nie znacie,ale jak mus to mus - czasem potraficie zatrudnić do tego kogoś kto się zna.
Wow! Jak to dobrze, że dzięki takiemu lokalnemu forum możemy obcować z wybitnym znawcą ekonomii... Wujek przedstawi tu wykaz swoich prac naukowych, co by takie żuczki niekompetentne jak my, mogły zapoznać się z mądrością objawioną czy będziemy skazani na domysły? Bo tak się zastanawiam, któż to może pod nickiem wujek_gargield się ukrywać: Keynes, Kalecki, Hayek, Rothbard?
Oj sunek,sunek,sunek.Tyle jadu co żmija albo jakiś skorpion... Kogo byś kąsał gdyby nie było Dragoness,Joziiina czy mnie ? :rotfl:

Przecież to była pochwała tumanie.Na ekonomii to się PiS kompletnie nie zna,ale przynajmniej poza krewnymi i znajomymi królika jeszcze raz na ruski miesiąc potraficie zatrudnić od czasu do czasu kogoś,kto konieczną robotę zrobi. Gilowska kiedyś i Strężyńska dziś to świetne wybory kadrowe.Morawiecki gdyby nie forsował tak CETA i gdyby był ministrem finansów też byłby całkiem dobry.Oczywiście w oceanie towarzyszy BMW i "Misiewiczów" to drobiazg.Ale godny pochwały.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Wujaszku. Tu nie liczy się treść posta, tylko jego autor. Zaakceptuj to. A pieprzenie o prawdzie czasu i prawdzie ekranu zaiste przypomina mi dawne czasy. Tylko teraz rząd ma pecha. Są komórki, jest internet. Nie da się zrobić z ludzi idiotów tak łatwo jak kiedyś.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Poświęcacie zadaniowanym pisowskim trollom zdecydowanie zbyt dużo uwagi.... :hyhy:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:Wujaszku. Tu nie liczy się treść posta, tylko jego autor. Zaakceptuj to. A pieprzenie o prawdzie czasu i prawdzie ekranu zaiste przypomina mi dawne czasy. Tylko teraz rząd ma pecha. Są komórki, jest internet. Nie da się zrobić z ludzi idiotów tak łatwo jak kiedyś.
Taaak... Serio się nie da? Łykasz niczym pelikan wszystko, co Ci napisze lisi portal i mówisz, że się nie da, bo są komórki czy internet? Jestem rozbawiony...

p.s.

Wiesz wujek_garfielf... Chciałem napisać, że jesteś kompletną idiotą, ale policzyłem, że już parę innych osób dało ci do zrozumienia już to samo wcześniej. Powinieneś się tym przejąć, no, ale skoro jesteś idiotą...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Odniesiesz się do manipulacji TVP, czy dalej będziesz udawał głupka?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

dragoness pisze:Odniesiesz się do manipulacji TVP, czy dalej będziesz udawał głupka?
Pytanie jest tendencyjne :hyhy:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:Odniesiesz się do manipulacji TVP, czy dalej będziesz udawał głupka?
Taaak... Jak to miło, że ja muszę udawać głupka, a niektórzy nawet nie muszą udawać... Rozumiem, że tzw. "pies z kulawą nogą" nie zainteresował się protestem, więc trzeba jakoś kreować zainteresowanie... Jeden z Twoich ulubionych portali kreuje jednak fakty pisząc: "Na manifestacji zjawił się minister zdrowia, który starał się przekonać, że wkrótce wszystkie problemy polskiej służby zdrowia znikną jak ręką odjąć", podczas, gdy strona wiadomości.radiozet.pl pisze: "Mamy do czynienia z permanentnym niedofinansowaniem systemu służby zdrowia i widzimy wszyscy bardzo złą organizację – powiedział Radziwiłł. Zaprosił przedstawicieli związkowców na wtorkowe rozmowy do ministerstwa"... Chyba to jest różnica, prawda? Aż dziw bierze, że mając do pomocy komórkę i internet nie sprawdziłaś tylko łyknęłaś. Niczym pelikan... Przy okazji, manipulujący opinią publiczną portal pikio.pl zarzucający manipulację TVP jest równie zabawny co magister joziiin zarzucający polemistom braki w kulturze osobistej...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
dragoness pisze:Odniesiesz się do manipulacji TVP, czy dalej będziesz udawał głupka?
Taaak... Jak to miło, że ja muszę udawać głupka, a niektórzy nawet nie muszą udawać... Rozumiem, że tzw. "pies z kulawą nogą" nie zainteresował się protestem, więc trzeba jakoś kreować zainteresowanie... Jeden z Twoich ulubionych portali kreuje jednak fakty pisząc: "Na manifestacji zjawił się minister zdrowia, który starał się przekonać, że wkrótce wszystkie problemy polskiej służby zdrowia znikną jak ręką odjąć", podczas, gdy strona wiadomości.radiozet.pl pisze: "Mamy do czynienia z permanentnym niedofinansowaniem systemu służby zdrowia i widzimy wszyscy bardzo złą organizację – powiedział Radziwiłł. Zaprosił przedstawicieli związkowców na wtorkowe rozmowy do ministerstwa"... Chyba to jest różnica, prawda? Aż dziw bierze, że mając do pomocy komórkę i internet nie sprawdziłaś tylko łyknęłaś. Niczym pelikan... Przy okazji, manipulujący opinią publiczną portal pikio.pl zarzucający manipulację TVP jest równie zabawny co magister joziiin zarzucający polemistom braki w kulturze osobistej...
Mówiłam o różnicach w przekazie, taki drobiazg, tu gwizdy, tam czołobitne oklaski. Oraz uchylanie się od odpowiedzi na pytania. A moje ulubione portale ostatnio to "W Polityce" i "Niezależna". Muszę sobie jakoś poprawić humor, a oni bawią do łez. A na ten temat dziwnie milczą http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2280540
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Jeden materiał ma 16 sekund, drugi 50 sekund... Jeden jest nagrywany ze zbliżenia - widoczne twarze ludzi; drugi z odległości kilkudziesięciu metrów... Jeden dotyczy wypowiedzi ministra Radziwiłła, a drugi reakcji na komentarz organizatorów protestu... I co tu jest manipulacją? Tytuł materiału? Swoją drogą: gdzie byli lekarze przez 8 lat rządów PO-PSL? W śpiączce farmakologicznej?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Jeden materiał ma 16 sekund, drugi 50 sekund... Jeden jest nagrywany ze zbliżenia - widoczne twarze ludzi; drugi z odległości kilkudziesięciu metrów... Jeden dotyczy wypowiedzi ministra Radziwiłła, a drugi reakcji na komentarz organizatorów protestu... I co tu jest manipulacją? Tytuł materiału? Swoją drogą: gdzie byli lekarze przez 8 lat rządów PO-PSL? W śpiączce farmakologicznej?
Teraz mamy rządy PiS i aroganckiego "księciunia", godnego spadkobiercy nazwiska. Śmiesz twierdzić, że lekarze klaskali po jego ucieczce ze sceny?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Nie wiem, czy Konstanty Radziwiłł jest arogancki - nie znam go osobiście... Nie wiem, dlaczego lekarze (w proteście brali nie tylko lekarze) klaskali - może byli pod wrażeniem jego odwagi cywilnej? Bo jakoś sobie nie przypominam, by np. Donald Tusk wychodził do protestujących związkowców... Pamiętam nawet, że swego czasu Ewa "metr w głąb" Kopacz, będąc Marszałkiem, nie wpuściła do Sejmu delegacji "Solidarności", która chciała złożyć petycję ws. wieku emerytalnego... Nie pamiętam też byś Ty pisała wówczas protest-songi na forum...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Nie wiem, czy Konstanty Radziwiłł jest arogancki - nie znam go osobiście... Nie wiem, dlaczego lekarze (w proteście brali nie tylko lekarze) klaskali - może byli pod wrażeniem jego odwagi cywilnej? Bo jakoś sobie nie przypominam, by np. Donald Tusk wychodził do protestujących związkowców... Pamiętam nawet, że swego czasu Ewa "metr w głąb" Kopacz, będąc Marszałkiem, nie wpuściła do Sejmu delegacji "Solidarności", która chciała złożyć petycję ws. wieku emerytalnego... Nie pamiętam też byś Ty pisała wówczas protest-songi na forum...
Bo masz wybiórczą pamięć. I moralność. No ale to typowe dla fanatyków.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Fanatyzm to przypominanie faktów czy nie pamiętanie o nich? Pytam, bo się trochę pogubiłem...
ODPOWIEDZ