Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Dragoness... Pytałem o Twój komentarz dotyczący kasacji SN w sprawie Romana Polańskiego. O to! Nie o to, czy Polański powinien sam wrócić do Stanów, ani nawet o, czy S. Piotrowicz powinien zrezygnować... Spróbuj odpowiedzieć...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Dragoness... Pytałem o Twój komentarz dotyczący kasacji SN w sprawie Romana Polańskiego. O to! Nie o to, czy Polański powinien sam wrócić do Stanów, ani nawet o, czy S. Piotrowicz powinien zrezygnować... Spróbuj odpowiedzieć...
Ok. Powinien zostać odesłany do Stanów. Tego wymaga zwykła przyzwoitość. Zadowolony? Czyli co? Pan Piotrowiz na odstrzał?> Na śmietnik historii, gdzie jego miejsce, tak jak innych "piotrowiczów". No ale przecież oni w PiSie, to automatycznie ich rozgrzesza. Miała być dobra zmiana, jest tem sam gnój.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Prosiłbym jednak o bardziej czytelną opinię w sprawie SN, bym nie musiał się domyślać i na końcu usłyszeć, że źle zrozumiałem... Czy twoja wypowiedź oznacza, że SN broni pedofila? Tak? Nie?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: człowiek z lasu »

Pani chyba przesadza porownujac prokuratora, ktory przygotowal kiepski akt oskarzenia, w sprawie ulotek, do pedofila unikajacego wymiaru sprawiedliwosci.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Prosiłbym jednak o bardziej czytelną opinię w sprawie SN, bym nie musiał się domyślać i na końcu usłyszeć, że źle zrozumiałem... Czy twoja wypowiedź oznacza, że SN broni pedofila? Tak? Nie?
Tak. I co z tym zrobisz? To ja teraz zapytam; czy występując na konferencji prasowej jako szef prokuratury Piotrowicz bronił pedofila? Znaczy, panie z lasu, Piotrowicz powinien go bronić? Bo się pogubiłam. aha, akt oskarżenia nie był kiepski, był niepotrzebny.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To skoro stwierdziłaś, że Sąd Najwyższy broni pedofila (wcześniej zrobił to samo sąd od wyroku którego Prokurator Generalny złożył kasację) to wytłumacz mi, dlaczego nigdzie nie można znaleźć żadnego Twojego postu w którym w sposób pryncypialny (czyli w Twoim stylu) tej decyzji nie piętnujesz? Szat nie rozdzierasz, kształtnej piersi nie wypinasz? Sąd Najwyższy broni znanego pedofila przed skazaniem, a Ty milczysz... W zamian za to, usiłujesz - niczym rasowa propagandystka - wbrew faktom przypisać obronę pedofila prokuratorowi, który na konferencji prasowej przedstawił wyniki śledztwa prowadzonego przez swego podwładnego?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: człowiek z lasu »

Odpowiedz jest prosta i nie chce tu wyreczac Pani dragoness. Podazamy tam, gdzie zrecznue nad prowadza. Jestesmy bardzo konsekwentnie sterowani.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: Sun Tzu »

Cóż... Smutne jest, że ludzie mają tak sformatowane umysły, że nie są w stanie dopuścić do siebie myśli, że prawda wygląda inaczej niż im to mówi TVN czy przeczytają w "Newsweeku"... Pewnie się boją popełnić tego, co G. Orwell nazwał "myślozbrodnią"...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: gara »

Sun Tzu pisze:Cóż... Smutne jest, że ludzie mają tak sformatowane umysły, że nie są w stanie dopuścić do siebie myśli, że prawda wygląda inaczej niż im to mówi TVN czy przeczytają w "Newsweeku"... Pewnie się boją popełnić tego, co G. Orwell nazwał "myślozbrodnią"...
E tam. Teraz modny portal Lisa i wpisy jego blogerów.!
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: człowiek z lasu »

Podobno wszystkiemu jest winien Filip IV Piekny i to co zrobil Jakubowi de Molay. Tak kiedys czytalem.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... To skoro stwierdziłaś, że Sąd Najwyższy broni pedofila (wcześniej zrobił to samo sąd od wyroku którego Prokurator Generalny złożył kasację) to wytłumacz mi, dlaczego nigdzie nie można znaleźć żadnego Twojego postu w którym w sposób pryncypialny (czyli w Twoim stylu) tej decyzji nie piętnujesz? Szat nie rozdzierasz, kształtnej piersi nie wypinasz? Sąd Najwyższy broni znanego pedofila przed skazaniem, a Ty milczysz... W zamian za to, usiłujesz - niczym rasowa propagandystka - wbrew faktom przypisać obronę pedofila prokuratorowi, który na konferencji prasowej przedstawił wyniki śledztwa prowadzonego przez swego podwładnego?
A jest, kasanowo, taki wątek? jeszcze go nie zalozyłeś? Dziwne. I teraz ty tradycyjnie uciekasz od odpowiedzi. Czy Piotrowicz bronił pedofila, nie kontrolując, a potem powtarzając bzdury podwladnego? Ciekawe, że mu język kołkiem nie stanął. A wy go jeszcze bronicie ślepo, pożyteczni idioci, doprawdy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... A to był gdzieś wątek zatytułowany: Sprawa księdza M.? Bo z tego, co pamiętam, to takiego wątku nie było, co jednak Ci nie przeszkodziło wypowiadać się o tej sprawie z prawdziwą lubością... Jakie to zabawne, prawda? I jeszcze jedno, w sprawie S. Piotrowicza mnie interesują fakty, a Ciebie udział w nagonce. Baw się zatem dalej, bo nawet, gdybym fakty przedstawił jeszcze z 10 razy, to przecież Ty nie jesteś w stanie zdania zmienić. Sorry, ale z fanatyzmem wzmocnionym teflonem mnie jeszcze nie nauczono dyskutować...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: dragoness »

Sorry, ale z fanatyzmem wzmocnionym teflonem mnie jeszcze nie nauczono dyskutować...
Wzajemnie. Naczelnik Jarosław prowadzi pewnie specjalne szkolenia w kwestii zabetonowania umysłu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Osobiście...
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Pikul kontra Piotrowicz 06.12 20:25 w TVN24

Post autor: kapustajestpusta »

Nieważne jakie są dokumenty. Zawsze obrócą prawdę tak aby było na ich, nawet jeśli jest to sprzeczne z faktami. Cygan to złodziej, Ruski to pijak, ksiądz to święty, nawet pedofil...
Piotrowicz jest skończony moralnie i nic tego nie wróci, mógł jak Zając bronić opozycjonistów, wybrał prokuraturę. Temu Panu już dziękujemy. Oszust. W kampanii nie wspominał że jest z PZPR.
ODPOWIEDZ