PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: PiS - rządy i opozycja

Postprzez Snookie » 14 marca 2018, 11:02

Ale po co Ty dyskutujesz z tą zarozumiałą babą?
Jedyne wakacje jakie ona może spędzić to te tu na forum.
Snookie
Obyty
Obyty

Postprzez dragoness » 14 marca 2018, 11:59

Snookie napisał(a):Ale po co Ty dyskutujesz z tą zarozumiałą babą?
Jedyne wakacje jakie ona może spędzić to te tu na forum.

Masz coś do powiedzenia w temacie, dziecko? Jeśli nie, idź brudzić do innej piaskownicy.
a robienie z tego problemu jest śmieszne. Ciekawie tez ktoś napisał jakby Pani w niedzielę kazali iść do szkoły czy byłaby Pani zadowolona.
Taaa... cieszę się z merytorycznego podejścia do tematu. Chodzi mi o obchodzenie przepisów, które najwyraźniej rządowi nie przeszkadza. Forumowym "ekspertom" jak widać także nie.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez gara » 14 marca 2018, 14:08

Jozin.1 napisał(a):Kolejny odcinek z cyklu "Trudne pytania".... :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Obrazek

Od 1991 roku Morawiecki pracował zawodowo. Swoje studia w Niemczech i USA robił po 1995 roku, więc jego ojciec nie musiał ich opłacać.
Pani Czuma zrobiła z siebie idiotkę, a Jozin jest bezmyślnym wklejaczem-idiotą nadal. Podsumowując - nie się nie zmieniło.
gara
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 14 marca 2018, 14:49

To teraz wytłumacz nam, ciemnemu ludowi, dlaczego tak wstydzi się swojego majątku i w pospiechu poprzepisywał go na żonę ? Nowak dostał po tyłku za głupi zegarek....
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez gara » 14 marca 2018, 14:59

Zrobił to w sposób legalny, klarowny i zgodny z prawem.
Kasę zarobił również uczciwie.

Jedni przepisują majątek rodzinie, drudzy nim szastają a jeszcze inni przewalają w kasynach. Morawiecki postanowił przepisać część na żonę. Nie widzę w tym nic złego.

Ale rozumiem, że dla Tomasza Lisa, który regularnie bił swoją żonę może być to dziwne. Nie dziwi mnie więc, że jego gazeta zrobiła z tego aferę.
gara
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 14 marca 2018, 15:04

gara napisał(a): Tomasza Lisa, który regularnie bił swoją żonę może być to dziwne. Nie dziwi mnie więc, że jego gazeta zrobiła z tego aferę.

To poważne oskarżenia. mam nadzieję, że masz na to jakieś dowody ?
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 14 marca 2018, 15:18

No właśnie hipciu ;)
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Symyrdn » 14 marca 2018, 15:42

dragoness napisał(a):
Snookie napisał(a):
a robienie z tego problemu jest śmieszne. Ciekawie tez ktoś napisał jakby Pani w niedzielę kazali iść do szkoły czy byłaby Pani zadowolona.
Taaa... cieszę się z merytorycznego podejścia do tematu. Chodzi mi o obchodzenie przepisów, które najwyraźniej rządowi nie przeszkadza. Forumowym "ekspertom" jak widać także nie.

Przepisy obchodzą, bo ustawa jest niesprecyzowana jak często bywa zresztą w Polsce czy to za rządów PiS, PO, SLD czy LPR. To też domena Polaków obchodzić przepisy. Po co taka złośliwość typu forumowy "ekspert"?
Czy ja Panią obrażam, zdałem normalne pytania, pokazałem swój punkt widzenia, a Pani wyjeżdża z takim tekstem. Przeszkadza mi obchodzenie prawa przez sklepy typu biedronka na dworcu która może być otwarta. Tak samo ostatnio Biedronka obeszła przepis z reklamówkami gdzie zrobiła minimalne grubszą i ominęła podatek i tak przeszkadza mi to, ale z drugiej strony trudno, są mądrzejsi niż elity z sejmu (bez wyjątku czy to PiS czy PO, bo zaraz będzie że jestem za PiS-em) i za to należy bić im brawo. Zacytowała Pani jeden fragment mojego tekstu, nie liczę na odpowiedź, choć wiem że ją dostanę, odnoszę wrażenie, że ma Pani tylko i wyłącznie swój punkt widzenia i brnie w to, czy słusznie czy nie, ale to tylko moje zdanie "forumowego eksperta".
Symyrdn
Mistrz
Mistrz

Postprzez człowiek z lasu » 14 marca 2018, 16:01

Jozin.1 napisał(a):
człowiek z lasu napisał(a):Jaki ma to sens i związek z wolną niedzielą? Złaszcza jaki to ma sens, by płacić nocne nadgodziny w zemście za wolną niedzielę?

kolejny ignorant, dla którego praca w sklepie to tylko sprzedawanie....ech... :padam:

podejmę się próby wyjaśnienia kilku zagadek, po których jasna stanie się zasadność mojego pytania. Do niedawna, ostarnim dniem pracy w dzikim, niewolniczym kapitalizmie była niedziela, zaś pierwszym poniedziałek we wczesnych godzinach porannych. Prace, których nie można było wykonać w poniedziałek rano, wykonywano w niedzielę wieczorem. Moje pytanie. Co stoi na przeszkodzie, by dalej wykonywać je w ostatnim dniu tygodnia, czyli w sobotę.
PS
Skoro PISiory znowu zrobiły źle, to zapewne niedługo odbędzie się protest za przywróceniem handlu w niedzielę zorganizowany przez pracowników Biedronki. Protest biedronkowy obali mit o potrzebie wolnej niedzieli.
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 marca 2018, 20:49

Osobiście mam gdzieś robienie zakupów w niedzielę, wolę spokojnie w domu posiedzieć, albo gdzieś wyjechać. Wkurza mnie przedstawianie niedopracowanej ustawy, pełnej dziur i wyjątków, jako prezent dla uciśnionych pracowników. Żadna łaska, żaden prezent. Przedtem, w dobrze zarządzanym sklepie, pracownik miał dwie niedziele wolne i nie musiał w PONIEDZIAŁEK (bo zaraz przeczytam, o wykształceniu), przychodzić do pracy kilka godzin wcześniej, a w sobotę kończyć później za takie same pieniadze. Może ciemny lud, ktory ani nie pracuje w sklepach, ani nie interesuje się pracą innych ludzi, kupił ten kit. Jeśli tak, współczuję.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez grzeh » 14 marca 2018, 22:13

akutrat nie przypominam sobie abyś wcześniej tak walczyła o prawa pracowników, teraz już sam nie wiem czego Ty chcesz?

Chcesz powrócić do pracujących Niedziel?
Chcesz zmienić tą ustawę? A jeśli tak to jak?
Chcesz wolnych Niedziel?

A może jeszcze czegoś innego? Proszę o prostą, krótką odpowiedź, nie w stylu zielonego.
grzeh
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 14 marca 2018, 22:46

grzeh napisał(a):akutrat nie przypominam sobie abyś wcześniej tak walczyła o prawa pracowników, teraz już sam nie wiem czego Ty chcesz?

Chcesz wolnych Niedziel?

A może jeszcze czegoś innego? Proszę o prostą, krótką odpowiedź, nie w stylu zielonego.

Dragoness wprawdzie nie wie czego chce ale gotowa życie poświęcić by to osiągnąć! A każdy swój post powinna kończyć zdaniem: a poza tym uważam, że wszystko co robi PiS jest złe! :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 15 marca 2018, 07:44

grzeh napisał(a):akutrat nie przypominam sobie abyś wcześniej tak walczyła o prawa pracowników, teraz już sam nie wiem czego Ty chcesz?

Chcesz wolnych Niedziel?

Chcę żeby rząd zaczął coś robić naprawdę, nie po to, aby wygrać wybory. Chciałeś jedno, proste zdanie, to masz. A Sun Tzu na poważnie powinien pójść do lekarza, bo zaniki pamięci, to poważna sprawa. Obsesje na punkcie nieznanej osoby, także.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 15 marca 2018, 07:52

Taaak... Wymienisz jakieś rozwiązanie, które zostało wprowadzone w ciągu ostatnich 2 lat i które nie budziło Twoich obiekcji i którego nie krytykowałaś? Choć jedno! :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 15 marca 2018, 08:00

Sun Tzu napisał(a):Taaak... Wymienisz jakieś rozwiązanie, które zostało wprowadzone w ciągu ostatnich 2 lat i które nie budziło Twoich obiekcji i którego nie krytykowałaś? Choć jedno! :rotfl:

Ustawa o IPN. Bum, ts..... zaostrzenie kar dla gwalcicieli, rozszerzenie zasad obrony koniecznej. Wystarczy?
dragoness
VIP
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa