PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

dragoness pisze:
jaką mają gwarancję, że totalna opozycja nie wróci do władzy
No jak to? nie wierzą sondażom?
Jeśli Pani dragoness na wszystko ma gotową odpowiedź, to proszę wytłumaczyć dlaczego nie wracali za czasów "zielonej wyspy" Tuska? Zapewne tak na szybko wymyśli Pani że bali się że PiS dojdzie do władzy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wow! Pani magister dragoness już wie, kto prowadzi restaurację sejmową! Zdobycie tej wiedzy nie jest wprawdzie wielkim krokiem w historii ludzkości, ale z pewnością jest wielkim krokiem w historii magister dragoness! Teraz jeszcze niech pani magister dowie się na jakich zasadach działa ów przybytek sztuki kulinarnej...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Wow! Pani magister dragoness już wie, kto prowadzi restaurację sejmową! Zdobycie tej wiedzy nie jest wprawdzie wielkim krokiem w historii ludzkości, ale z pewnością jest wielkim krokiem w historii magister dragoness! Teraz jeszcze niech pani magister dowie się na jakich zasadach działa ów przybytek sztuki kulinarnej...
Przeczytaj artykuł sponsorowany na stronie głównej, skorzystaj z oferty, a potem pogadamy.
panie wibar, proszę sobie zadać trud wejść na wątek dotyczący rządów PO i poczytać moje wypowiedzi. Ja nie bedę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, bo mi się nie chce, po prostu.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Wow! Pani magister dragoness już wie, kto prowadzi restaurację sejmową! Zdobycie tej wiedzy nie jest wprawdzie wielkim krokiem w historii ludzkości, ale z pewnością jest wielkim krokiem w historii magister dragoness! Teraz jeszcze niech pani magister dowie się na jakich zasadach działa ów przybytek sztuki kulinarnej...
Przeczytaj artykuł sponsorowany na stronie głównej, skorzystaj z oferty, a potem pogadamy.
panie wibar, proszę sobie zadać trud wejść na wątek dotyczący rządów PO i poczytać moje wypowiedzi. Ja nie bedę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, bo mi się nie chce, po prostu.
No właśnie - Pani się nie chce, od innych wymaga podania źródła, a sama posiłkuje się tylko linkami.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

O przepraszam, specjalistami od wymagania źródeł są tu gara i grzeh. A mnie się nie chce udowadniać, że w jednako głębokim poważaniu mam wszystkie partie przy korycie. Obsesje Sun Tzu mnie śmieszą i są nie warte zachodu. Na siłe chce ze mnie zrobić opozycjonistkę, nie ogarniając w swoim zaślepieniu, że to nie kwestia partii, tylko bezczelności, arogancji i jedynie zmiany [...] na stołku mnie wkurza. No, ale nic nie poradzę na cudze ograniczenia.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Ależ nikt ze stałych bywalców tego forum nie wątpi, że pani magister jest wzorem obiektywizmu, który regularnie zamieszcza materiały po równi krytykujące zarówno partie rządzącą, jak i partie opozycyjne! A ja mam na imię Tomek i też mam 13 lat!
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:O przepraszam, specjalistami od wymagania źródeł są tu gara i grzeh. A mnie się nie chce udowadniać, że w jednako głębokim poważaniu mam wszystkie partie przy korycie. Obsesje Sun Tzu mnie śmieszą i są nie warte zachodu. Na siłe chce ze mnie zrobić opozycjonistkę, nie ogarniając w swoim zaślepieniu, że to nie kwestia partii, tylko bezczelności, arogancji i jedynie zmiany [...] na stołku mnie wkurza. No, ale nic nie poradzę na cudze ograniczenia.
O przepraszam, specjalistami od wymagania źródeł są tu gara i grzeh.
Dziękuje za pamięć
źródła są bardzo ważne, bo dzięki nimi rozmawiamy o konkretach
a nie o jakiś memach, które ktoś upubliczni
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

grzeh pisze:
dragoness pisze:O przepraszam, specjalistami od wymagania źródeł są tu gara i grzeh. A mnie się nie chce udowadniać, że w jednako głębokim poważaniu mam wszystkie partie przy korycie. Obsesje Sun Tzu mnie śmieszą i są nie warte zachodu. Na siłe chce ze mnie zrobić opozycjonistkę, nie ogarniając w swoim zaślepieniu, że to nie kwestia partii, tylko bezczelności, arogancji i jedynie zmiany [...] na stołku mnie wkurza. No, ale nic nie poradzę na cudze ograniczenia.
O przepraszam, specjalistami od wymagania źródeł są tu gara i grzeh.
Dziękuje za pamięć
źródła są bardzo ważne, bo dzięki nimi rozmawiamy o konkretach
a nie o jakiś memach, które ktoś upubliczni

Przecież Mem dla niektórych też jest źródłem:)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A ja mam na imię Tomek i też mam 13 lat!
Dlatego wlaśnie polecam psychoterapię.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Widzę, że ta poprzeczka w skoku po rozum to jednak stanowczo była zbyt wysoko zawieszona...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Widzę, że ta poprzeczka w skoku po rozum to jednak stanowczo była zbyt wysoko zawieszona...
Współczuję. i dlatego skończyło się na podstawówce.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Czy Polska ma jakiś wewnętrzny problem? Przecież wszystko jest cudownie. https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 47038.html
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Chyba jednak nie wszystkim jest cudownie :rotfl: https://polki.pl/magazyn/komentarz,prem ... tykul.html
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

No i się zaczyna.....

Obrazek
źródło:
https://twitter.com/C_Kazmierczak/statu ... 09351.html

z czego jeszcze będzie trzeba się tłumaczyć ? Może ze spadku wagi, łysienia i braków w uzębieniu ???

#zwastydzilibareje
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

ODPOWIEDZ