ODPRAWIANIE UROKÓW

O wszystkim, czyli o niczym...
SZCZERAprawda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 29 października 2012, 22:03

ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: SZCZERAprawda »

witam wie moze ktos jak odwołać czy jakos tak urok, czar, przekleństwo
SZCZERAprawda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 29 października 2012, 22:03

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: SZCZERAprawda »

chodzi mi o to ze chyba ktos rzucil na moja rodzine urok czy czar bo od prawie roku(gdy kolega powiedzial "bedziesz po uszy w wodzie i sie nie napijesz" wszystko sie nam sypie i finansowo i zdrowotnie.jak mozna to jakos odwolac od czarowac czy cos??
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: dragoness »

Podobno pomaga noszenie czerwonej nitki na nadgarstku. A tak w ogóle, dlaczego do księdza nie pójdziesz?
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: obiektywnyObserwator »

Trzeba w pokoju gościnnym rytualnie ubić barana, w łazience w pierwszy dzień każdego miesiąca trzeba
lustro smarować sadłem z borsuka plując do wanny. I to powinno pomóc.
A jak, nie to trzeba zadzwonić pod numer zaczynający się na 0 700... i tam czeka sztab wróżek, wróżów
i innych specjalistów, którzy na wizji odwalą całą cieżką robotę, no bo skąd tu wytrzasnąć barana? ;)
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: Regulator »

W parafii Dębowiec pytać o księdza Jana Gierlaka i u niego zasięgnąć porady. Jeśli oczywiście serio w to wierzysz...
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: Strange Love »

Czerwona nitka na ręce to oznaka kabały, powodzenia...
Ludzie nie patrzcie na innych krzywo, to inni nie będą, jak dla mnie każde krzywe spojrzenie to życzenie niepowodzenia. Nie wierzę w uroki, ale ludzie to sobie myślą teraz żeby ktoś miał tylko gorzej.
Wróżbita David ściąga podczepienia i takie tam płaszcze ochronne zakłada to może pomoźe :P uzdrowienie anielskie hah.
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: Architekt »

SZCZERAprawda pisze:witam wie moze ktos jak odwołać czy jakos tak urok, czar, przekleństwo
zawsze najlepiej w umowie jest zawrzeć paragraf o obustronnych warunkach jej odwołania wtedy i nerwów mniej i strony usatysfakcjonowane ;)

podoba mi się też smarowanie lustrem borsuka czy jakoś tak, wg mnie to na bank pomaga :D ;)
Awatar użytkownika
Motór
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 15 września 2012, 13:05

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: Motór »

http://www.youtube.com/watch?v=93d5XtelM_0
ten łysy wygląda na szamana ,rzuca uroki na prawo i lewo :rotfl:
SZCZERAprawda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 29 października 2012, 22:03

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: SZCZERAprawda »

ja pytam serio. ale dziekuje za wszystkie odpoiwedzi
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: beti »

hej,kto chce to niech sie smieje,ale to jest prawda,niejedna osoba juz sie przekonala i ja osobiscie przez przypadek,wierzylam w uroki itp, niektore,ale tylko niektore,aczkolwiek skoro dawniej ludziom to pomagalo tzn.odprawianie urokow,to jednak to nie jest bzdura tak do konca......tez osobiscie ostatnio slyszalam o ksiedzu z debowca,ale nie znam nazwisko,i gdyby nie przypadkowa wizyta u lekarza tez bym tam sie znalazla,podobno w zmigrodzie jest tez taka pani ,ktora sie tym zajmuje i wiem ze pomoga,cos czerwonego tez mialam dla dzieckas,ale czasem zapominalam o tym,az do teraz,bo juz nie zapomne miec czegokolwiek przy sobie,wiem,ze sa ludzie ktorzy swiadomie to robia,ale tez tacy co nie wiedza,ze maja taki wzrok,najgorsze jesli to ktos z otoczenia i trzeba go unikac,tak czy siak jedz do kogos bo to konieczne,jestem wlasnie w takiej kuracji...pozdr i trzymaj sie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: dragoness »

Przede wszystkim chyba chodzi o odczynianie uroków. Ponadto jest to sprawa bardziej dla psychologa a nie dla "zamawiaczki".
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: beti »

moze byc odczynianie,albo odrzucanie,jak kto chce to nazywa,jesli chodzi o lekarza,to psycholog nie ma tu nic do rzeczy,chyba,ze ma taki dar..................
SZCZERAprawda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 29 października 2012, 22:03

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: SZCZERAprawda »

DZIEKUJE BARDZO :)
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: mała111 »

:padam: brak mi słów ...nie sądziłam że ludzie wierzą w coś takiego heh
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ODPRAWIANIE UROKÓW

Post autor: dragoness »

beti pisze:moze byc odczynianie,albo odrzucanie,jak kto chce to nazywa,jesli chodzi o lekarza,to psycholog nie ma tu nic do rzeczy,chyba,ze ma taki dar..................
Ma, ma, bo uroki w prymitywnych kulturach to samospełniająca się przepowiednia. Urok działa na tego, kto w niego wierzy. Może nawet doprowadzić do śmierci "zauroczonego".
ODPOWIEDZ