Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Postprzez bibliotekarka11 » 23 kwietnia 2014, 20:17

Nie zdecydowałabym się na wzięcie pożyczki nawet w sposób zaproponowany przez Ciebie. W tej kwestii nie ma dla mnie 'dobrej' oferty, ponieważ pożyczki zawsze są zbyt wysoko oprocentowane.
bibliotekarka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez piterb » 5 grudnia 2014, 08:10

Generalnie kapitalizm to drapieżny system - ale jeżeli jesteśmy przezorni, czytamy umowy ze zrozumieniem, podejmujemy rozsądne decyzje - to nic złego stać się nam nie może. W przypadku problemów ze spłatą warto negocjować z windykatorem czy firmą w której zaciągaliśmy pożyczkę. Oni idą do komornika w ostateczności - ponieważ nie jest do dla nich opłacalna opcja. Jeżeli chodzi o chwilówki (czy tam pożyczki bez bik) to z tego co widzę na tym wątku http://www.forum-kredytowe.pl/f150/ zainteresowanie nimi jest duże - a będzie jeszcze większe, ponieważ banki zaostrzają kryteria przydzielania kredytów gotówkowych czy hipotecznych.
piterb
Guru
Guru

Postprzez piotrek » 5 grudnia 2014, 15:42

dziwne że ludzie nie potrafią zaoszczędzić, a potrafią spłacić tą samą sumę + odsetki + inne kary
nie ogarniam
piotrek
VIP
VIP

Postprzez malutka82 » 23 września 2015, 11:36

Ja mam sprawdzoną dla was ofertę https://www.proficredit.pl/ Sama z niej korzystam. To już druga moja pożyczka zaciągnięta na potrzeby firmy. Za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu jak szybko i konkretnie jestem obsłużona. Nikt mnie nie gania za masą zaświadczeń, papierków. Na wszystkie pytania otrzymuję konkretne odpowiedzi.
A pieniądze na konto wpływają z chwila załatwienia wszystkich formalności, nie czaka się tydzień. Jestem bardzo zadowolona.
malutka82
Bywalec
Bywalec

Postprzez beata22 » 7 października 2015, 13:35

Też się często dziwiłam że ludzie nie potrafią oszczedzać i sięgają po pożyczki. Jednak życie różnie się układa i czasem to jedyne wyjście. Ja sięgam jak muszę po szybkie pożyczki od ręki https://kredyty-szybko.pl/pieniadze-od-reki/ ratują czasem z opresji. Mus to mus nie można wszystkiego przewidzieć.
beata22
Debiutant
Debiutant

Postprzez Partyzant » 11 października 2015, 22:15

Ja bym sie nigdy nie odważył brać chwilówki, łatwo przez to się uwalić na całe życie.
Partyzant
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez emmaS » 1 sierpnia 2018, 21:50

Pożyczki online, zakupy online, seks też..? No ludzie... niedługo jak człowiek spotka człowieka na ulicy to będzie przed nim uciekał. W banku Raiffeisen można dostać pożyczkę nieoprocentowaną i spłacać na luzie przez 2 lata. Rrso 2,88%. Wybieram banki, bo... jest taniej, bo... jest pewniej, bo... można porozmawiać z urczą opiekunką klienta. :hyhy:
emmaS
Debiutant
Debiutant

Postprzez carla53 » 9 października 2018, 17:06

Racja, jeżeli nie bardzo znamy się na kredytach warto skorzystać z pomocy doradców. Mi potrzebny był kredyt konsolidacyjny i w https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjnye
przedstawili kilka ofert oraz pomogli w wyborze najlepszej. Ponadto mogłam liczyć na pomoc w załatwianiu formalności. Także nie warto samemu szukać,czytać i zachodzić w głowę jeżeli można skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych.
carla53
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 12 października 2018, 08:54

Gdy mowa jest o kredytach gotówkowych bez bik to rzecz jasna nie chodzi o nic innego jak pożyczkę gotówkową z parabanku, bo w banku takiej się nie dostanie ;)
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa