Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
lolorobert
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 lipca 2012, 13:09
Lokalizacja: Jasło

Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: lolorobert »

Kredyty bez biku to mówiąc w skrócie kredyty, które są udzielane bez sprawdzania „jakości” poprzednich spłat klienta. BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej ma dane o każdym kredycie bankowym (także karty i limity w kontach). Jeśli ktoś nie spłacił długu w banku widnieje to w tym rejestrze. Pozabankowe firmy tylko czekają na takich klientów, którzy w banku kredytu nie dostaną oferując im właśnie pożyczki gotówkowe bez bik.

Obrazek

Oprocentowanie pożyczki bez bik może sięgać kilku tysięcy procent. Dokładnie tak! Prowident ma ok 150% i wbrew temu co się złego o tej firmie mówi jest to bardzo tania pożyczka. Dla porównania takie Total Money ma ponad 30.000 % oprocentowania.

Przestrzegam wszystkich, że jeśli już musicie korzystać z tego typu firm to wybierajcie według porównywarki oprocentowania. Wybierajcie tylko polecane oferty przez innych, przeglądajcie fora internetowe w poszukiwaniu opinii o danej firmie.

Niebezpieczne są też same strony, które oferują te kredyty bez bik przez internet. Będąc online szybko podejmuje się decyzję a ta może potem zaboleć.

Informacja za https://bezpozyczka.pl
kamikaze

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: kamikaze »

lolorobert pisze:
Oprocentowanie pożyczki bez bik może sięgać kilku tysięcy procent. Dokładnie tak! Prowident ma ok 150% i wbrew temu co się złego o tej firmie mówi jest to bardzo tania pożyczka.
Kto Ci bajek naopowiadał że 150 % ?? Gdzie to wyczytałeś ? Skoro już informujesz to przekazuj sprawdzone informację gdyż wprowadzasz innych w błąd. Chyba że piszesz o firmie Prowident (której nota bene nie znam), bo mnie chodzi o firmę Provident. W Providencie RRSO - czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla pożyczki na ponad rok wynosi niecałe 88%. Jeśli ktoś ma jakieś pytania na temat tej firmy - chętnie odpowiem, gdyż dużo wiem w tym temacie - i tu z przedmówcą się muszę zgodzić - że Provident to nie taki diabeł straszny jak się w około słyszy.
Awatar użytkownika
lolorobert
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 lipca 2012, 13:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: lolorobert »

kamikaze pisze:
lolorobert pisze:
Oprocentowanie pożyczki bez bik może sięgać kilku tysięcy procent. Dokładnie tak! Prowident ma ok 150% i wbrew temu co się złego o tej firmie mówi jest to bardzo tania pożyczka.
Kto Ci bajek naopowiadał że 150 % ?? Gdzie to wyczytałeś ? Skoro już informujesz to przekazuj sprawdzone informację gdyż wprowadzasz innych w błąd. Chyba że piszesz o firmie Prowident (której nota bene nie znam), bo mnie chodzi o firmę Provident. W Providencie RRSO - czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla pożyczki na ponad rok wynosi niecałe 88%. Jeśli ktoś ma jakieś pytania na temat tej firmy - chętnie odpowiem, gdyż dużo wiem w tym temacie - i tu z przedmówcą się muszę zgodzić - że Provident to nie taki diabeł straszny jak się w około słyszy.
Pierwsze lepsze wyliczenie ze strony Provident prze V V V V V i jeszcze raz V :)
Obrazek

i kto tu bajki opowiada? heh?

dowód jest też tu: http://samcik.blox.pl/2012/11/Wladze-sz ... nie-z.html
kamikaze

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: kamikaze »

Chyba nie umiesz czytac - sam wkleiłeś screena ze strony, na której pisze: Pożyczka na 30 tygodni - RRSO 137,74 %. Więc dalej nie widzę Twoich 150%. Pózniej przy dłuższych okresach kredytowania RRSO jest niższe.
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: amivisage »

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) – pozwala klientowi na łatwiejsze porównanie ofert banków, ponieważ oprócz oprocentowania uwzględnia ona także pozostałe koszty kredytu np. prowizje.

Do tej pory myślałem że RRSO to całkowity koszt pożyczki, ale chyba w powyższej reklamie Providenta jak to zwykle w reklamie wszystko jest wypieknione, lub celowo coś tu jest oszukane.
Skoro ktoś mi daje 2500 a ja w ciągu roku mu oddaje 4905,82 to dla mnie jest to 196,23% (96,23 RRSO)
ale 60 tygodni to 14 miesięcy, wiec jak to pięknie wykląda 87% a przecież oddajemy prawie 2 razy wiecej kasy czyli 200%.
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: COCONUT »

a co to znaczy ze RRSO kredytu hipotecznego wynosi 7% skoro do banku oddaje sie 200%????
Awatar użytkownika
lolorobert
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 lipca 2012, 13:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: lolorobert »

I dla tego właśnie, że każdy inaczej rozumie oprocentowanie ludzie się nabierają.

Dla Kredytu Hipoteczne RRSO 7% oznacza 7% rocznie czyli jeśli mamy kredyt na 30 lat to mamy 30*7% z tym, że co rok ten procent liczony jest od kwoty pozostałej do spłaty.

W Providencie może RRSO być większe niż 200%. To jest fakt. RRSO ma mówić o kosztach a nie o kawałku kosztów, który jest wygodny do pokazania.
W przypadku Providenta nie można powiedzieć, że RRSO wynosi mniej bo krócej się spłaca. RRSO to parametr Roczny.
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: COCONUT »

30 lat po 7% czyli 210 %??
Awatar użytkownika
lolorobert
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 30 lipca 2012, 13:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: lolorobert »

No właśnie nie 30*7 bo co rok liczy się od zmniejszonego kapitału pozostałego do spłaty.
Dla hipoteki na 100.000 zł na 30 lat i 7% w sumie odsetki wyniosą 139 508.90 czyli po 30 latach w sumie jest 139,5%
gabri
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 września 2013, 23:07
Lokalizacja: Sielpia

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: gabri »

Jakby na to nie patrzeć to ja osobiście nie polecam tego typu firm. Od udzielania kredytów i pożyczek były są i będą banki. To one mają najkorzystniejsze oprocentowanie kredytów.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: piotrek »

Wysokość % odsetek reguluje ustawa, nic ona nie pisze o opłatach dodatkowych a te mogą być dowolne. Ludzie w swojej głupocie pytają jaka będzie rata - jak niska to zawierają umowę. Dopiero płaczą i piszą o oszustwie gdy zakminią ze wysokość tej raty jest płatna np . co godzinę. Wtedy coś tam bredzą o oszustwie itp. a wszystko jak byk opisane w umowie ....
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: piotrek »

dziwne że ludzie nie potrafią zaoszczędzić, a potrafią spłacić tą samą sumę + odsetki + inne kary
nie ogarniam
malutka82
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 sierpnia 2015, 16:17

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: malutka82 »

Ja mam sprawdzoną dla was ofertę https://www.proficredit.pl/ Sama z niej korzystam. To już druga moja pożyczka zaciągnięta na potrzeby firmy. Za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu jak szybko i konkretnie jestem obsłużona. Nikt mnie nie gania za masą zaświadczeń, papierków. Na wszystkie pytania otrzymuję konkretne odpowiedzi.
A pieniądze na konto wpływają z chwila załatwienia wszystkich formalności, nie czaka się tydzień. Jestem bardzo zadowolona.
Partyzant
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 11 października 2015, 21:44

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: Partyzant »

Ja bym sie nigdy nie odważył brać chwilówki, łatwo przez to się uwalić na całe życie.
emmaS
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2018, 17:49

Re: Niebezpieczne kredyty gotówkowe bez bik OPROCENTOWANIE

Post autor: emmaS »

Pożyczki online, zakupy online, seks też..? No ludzie... niedługo jak człowiek spotka człowieka na ulicy to będzie przed nim uciekał. W banku Raiffeisen można dostać pożyczkę nieoprocentowaną i spłacać na luzie przez 2 lata. Rrso 2,88%. Wybieram banki, bo... jest taniej, bo... jest pewniej, bo... można porozmawiać z urczą opiekunką klienta. :hyhy:
ODPOWIEDZ