Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: Sun Tzu »

Fakt! Najzdolniejsi w naszym kraju robili kariery bez żadnego, ale to najmniejszego związku, z miejscem pracy ich rodziców czy dziadków. Tak po prostu przechodzili, a tu np. z budynku TVP wybiegał z obłędem w oczach kierownik kadr i łapał przypadkowych przechodniów. Ale, że akurat na chodniku nikt nie szedł oprócz naszych bohaterów (tych najzdolniejszych!), to i tak trafiali do mediów... Taki przypadek!
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: człowiek z lasu »

Nie tylko tvp. Wszędzie tam, gdzie kasa, władza i wpływ na ludzi.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Fakt! Najzdolniejsi w naszym kraju robili kariery bez żadnego, ale to najmniejszego związku, z miejscem pracy ich rodziców czy dziadków. Tak po prostu przechodzili, a tu np. z budynku TVP wybiegał z obłędem w oczach kierownik kadr i łapał przypadkowych przechodniów. Ale, że akurat na chodniku nikt nie szedł oprócz naszych bohaterów (tych najzdolniejszych!), to i tak trafiali do mediów... Taki przypadek!
Ależ nie! najpierw musieli skończyć jedyną słuszną szkołę w Toruniu i kurs pisania pasków w powieściach erotycznych. :rotfl:
Sun Tzu pisze:I jeszcze, nie daj Boże!, zakwestionuję w paru przypadkach oficjalną historię... A pomniki stoją, tablice wiszą, ludzie się przyzwyczaili...
Taka tablica, na przykład wisi w Ekonomiku. A dyrektorowi, ktory stawia pomnik "wyklętym" jakoś to nie przeszkadza.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: Sun Tzu »

Ależ nie! najpierw musieli skończyć jedyną słuszną szkołę w Toruniu i kurs pisania pasków w powieściach erotycznych. :rotfl:
To Jerzy Owsiak i Monika Olejnik, by podać pierwsze z brzegu przykłady, kończyli szkołę w Toruniu? Podstawówkę czy ogólniak?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
Ależ nie! najpierw musieli skończyć jedyną słuszną szkołę w Toruniu i kurs pisania pasków w powieściach erotycznych. :rotfl:
To Jerzy Owsiak i Monika Olejnik, by podać pierwsze z brzegu przykłady, kończyli szkołę w Toruniu? Podstawówkę czy ogólniak?
Mówię o aktualnych gwiazdach TVP
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: Sun Tzu »

Aaa... To niewiele zrozumiałaś z dyskusji, którą prowadziłem z człowiekiem z lasu...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: dragoness »

Jedni i drudzy "dziennikarze", niegodni tego miana. Prawdziwi umarli, albo rzucili pracę.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: Sun Tzu »

Z ciekawości: jakieś nazwisko?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Z ciekawości: jakieś nazwisko?
TVPiSowskie gwiazdy? I nie tylko, jak twierdzi sam wielki Tadeusz, więc to jego trzeba pytać. http://film.interia.pl/telewizja/news-o ... Id,1788567 Można wymienić jeszcze pana Klaudiusza Pobudzina niejakiego, aktualnego szefa "Teleexpresu", na przykład :D http://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/czo ... 76950.html
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: Sun Tzu »

Prawdziwi umarli, albo rzucili pracę.
Zadałem zbyt trudne pytanie?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: dragoness »

A tak trudno sprawdzić, kto przez ostatnie dwa lata podziękował za pracę w TVP, czy Polskim Radiu? Czy umarł? No ale skoro nie ma woli sprawdzenia, służę uprzejmie cząstką wiedzy http://www.press.pl/tresc/46213,wspomin ... zy-odeszli http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/ofiar ... is/pmkvz4d
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: człowiek z lasu »

Wiemy już Pani Dragoness, że wszystko co złe w Polsce zaczęło się dwa lata temu, gdy PIS podstępnie przejął władzę. To się nazywa obiektywna wizja historii.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: Sun Tzu »

Wygrana PiS-u w wyborach parlamentarnych była największym złamaniem demokratycznych reguł w Europie w ciągu ostatnich 200 lat. A może nawet dłużej. W ogóle, w najnowszej historii nie było drugiego kraju w którym naród tak masowo zawiódł elity. To się wprost w głowie nie mieści!

p.s.

Dragoness - pytałem o dziennikarzy a nie o propagandystów... Myślałem, że wymienisz ludzi pokroju Erwina Egona Kischa, a Ty mi serwujesz teksty o Janinie Paradowskiej? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Wygrana PiS-u w wyborach parlamentarnych była największym złamaniem demokratycznych reguł w Europie w ciągu ostatnich 200 lat. A może nawet dłużej. W ogóle, w najnowszej historii nie było drugiego kraju w którym naród tak masowo zawiódł elity. To się wprost w głowie nie mieści!

p.s.

Dragoness - pytałem o dziennikarzy a nie o propagandystów... Myślałem, że wymienisz ludzi pokroju Erwina Egona Kischa, a Ty mi serwujesz teksty o Janinie Paradowskiej? :rotfl:
Oczywiście. Najbardziej obiektywna jest oczywiście TVTrwam i jej wielce uczeni pracownicy. I jakie szczęście, że na TVPiS abonamentu nie płacę.
Wiemy już Pani Dragoness, że wszystko co złe w Polsce zaczęło się dwa lata temu, gdy PIS podstępnie przejął władzę. To się nazywa obiektywna wizja historii.
A przejął podstępnie? Myślałam, że wygrał wybory, jak dziesięć lat temu, kiedy sama na nich głosowałam.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Post autor: Sun Tzu »

Oczywiście. Najbardziej obiektywna jest oczywiście TVTrwam i jej wielce uczeni pracownicy. I jakie szczęście, że na TVPiS abonamentu nie płacę.
Nigdy nie oglądałem TV Trwam, więc nie mogę się wypowiadać. Ale za to niezmiernie się cieszę, że Ty oglądasz, bo przecież chyba nie należysz do tych, co nie muszą oglądać, by oceniać. Nie należysz, prawda?
ODPOWIEDZ