I jak tu tolerowac Żydów

O wszystkim, czyli o niczym...
McMaster
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 marca 2007, 07:34

I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: McMaster »

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/lube ... eum,953325


wypowiedzcie sie, jakby Polacy coś takiego zrobili to by poszło na cały świat i byśmy płacili potężne odszkodowania, a w naszym wypadku wystarczyło 400 dolarów i sprawa została uciszona

pozdrawiam
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: wuju »

McMaster pisze: wypowiedzcie sie, jakby Polacy coś takiego zrobili to by poszło na cały świat i byśmy płacili potężne odszkodowania, a w naszym wypadku wystarczyło 400 dolarów i sprawa została uciszona
Ktoś musi w końcu być rozsądny... Jak tylko bramki i kłódkę zepsuli, to za co mają jeszcze płacić? Chyba że muzeum ma jakieś przepisy karzące ludzi zwiedzających "po godzinach", ale skoro takowych nie ma to nie widzę problemu.
McMaster
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 marca 2007, 07:34

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: McMaster »

wuju pisze:
Ktoś musi w końcu być rozsądny... Jak tylko bramki i kłódkę zepsuli, to za co mają jeszcze płacić?
no dobra, włamuje sie jakiś złodziej na moją posesje, wyłamuje zamki, rozwla kłódkę i np chodzi u mnie w domu i mów, że przyszedł sobie pozwiedzać.
Mamy nasze w Jaśle muzeum, dobrze, niech teraz ktoś dziś tam idzie o 19.50 i wyłamie zamki i sobie pozwiedza - zobaczymy co go spotka, ale raczej nie skończy sie na zapłacie 400zł i tyle.
wuju pisze: Chyba że muzeum ma jakieś przepisy karzące ludzi zwiedzających "po godzinach", ale skoro takowych nie ma to nie widzę problemu.
Informacja ze strony www.majdanek.pl
Czynne codziennie oprócz poniedziałków, świąt państwowych i religijnych w godzinach:
8.00 – 16.00 (kwiecień – październik), w pozostałych miesiącach do godziny 15.00
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: Czoper »

Jakiś nawiedzony antysemita od ojca przełożonego jesteś?? Wielki dramat, teraz zacznie się desant spadochroniarzy z pejsami w odwecie za 400 dolców i uważaj na swoją posesję bo Jude atakuje, bij, rąb, siecz, wal, koś, strzelaj, ochhh niemogę ludzie to mają problemy... :mur:
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: wuju »

Spoko, rozumie że włamanie do muzeum na otwartym powietrzu i do muzeum w Jaśle to na papierze sprawy porównywalne, ale...
Na Majdanku są strażnicy i Ci strażnicy powinni widzieć co się dzieje i to oni zatrzymali wycieczkę. Nie wiem czy w Jaśle są strażnicy na nocnej zmianie w muzeum (ba, wątpie czy są nawet na dziennej). Poza tym z tych baraków na Majdanku nie można i tak za wiele wynieść.
Według mnie jechali na Ukrainę, a że Lublin jest po drodze a byli trochę spóźnieni, to postanowili w niekonwencjonalny sposób pozwiedzać. Zniszczyli kłódki i bramki, za które zapłacili, no nie wiem czego się tu więcej doszukiwać?
McMaster pisze:Mamy nasze w Jaśle muzeum, dobrze, niech teraz ktoś dziś tam idzie o 19.50 i wyłamie zamki i sobie pozwiedza - zobaczymy co go spotka, ale raczej nie skończy sie na zapłacie 400zł i tyle.
A na czym według Ciebie ma się skończyć skoro taki ktoś niczego nie wynosi??
McMaster
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 marca 2007, 07:34

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: McMaster »

wuju pisze:
McMaster pisze:Mamy nasze w Jaśle muzeum, dobrze, niech teraz ktoś dziś tam idzie o 19.50 i wyłamie zamki i sobie pozwiedza - zobaczymy co go spotka, ale raczej nie skończy sie na zapłacie 400zł i tyle.
A na czym według Ciebie ma się skończyć skoro taki ktoś niczego nie wynosi??
no dokładnie nie wiem, bo sie na tym nie znam, ale na pewno postępowanie byś miał prowadzone na 100% i cholerę wie jak by sie to skończyło dla sprawcy, ale na pewno nie miło

ale nie ma co ukrywać to by było włamanie, jak i w tamtym wypadku
Awatar użytkownika
zoso
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 16 lutego 2007, 00:01
Lokalizacja: Sądkowa

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: zoso »

Co jak co czasem ludzie mnie rozbrajają, przez wybryk grupy turystów ty mówisz o nietolerowaniu całej narodowości, ciasny umysł to mało powiedziane
McMaster
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 marca 2007, 07:34

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: McMaster »

zoso pisze:Co jak co czasem ludzie mnie rozbrajają, przez wybryk grupy turystów ty mówisz o nietolerowaniu całej narodowości, ciasny umysł to mało powiedziane
a jak kilku polaków zrobi coś złego w jakimś kraju to zawsze mówi, że to wszyscy Polacy tacy są :zalamany:

sorry, ale ciasny to Ty masz nie tylko umysł
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: wuju »

McMaster pisze:a jak kilku polaków zrobi coś złego w jakimś kraju to zawsze mówi, że to wszyscy Polacy tacy są :zalamany:
Skoro Ci się nie podoba jak ktoś tak mówi o Polakach, to dlaczego Ty tak mówisz o innych?? W ramach zemsty?? Dla własnej satysfakcji??
McMaster
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 marca 2007, 07:34

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: McMaster »

wuju pisze:
McMaster pisze:a jak kilku polaków zrobi coś złego w jakimś kraju to zawsze mówi, że to wszyscy Polacy tacy są :zalamany:
Skoro Ci się nie podoba jak ktoś tak mówi o Polakach, to dlaczego Ty tak mówisz o innych?? W ramach zemsty?? Dla własnej satysfakcji??
jak inni mówi, dlaczego my nie możemy mówić, bo co, bo mamy siedzieć cicho, nie odzywać sie i ich wszystkich głaskać

!! Polacy nie gęsi, swój język mają !!
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: Czoper »

Pamiętaj : Polacy to złodzieje samochodów, a Żydzi to wandale kłódek, to ty nie wiedziałeś o tym?? Temat do zamknięcia... :cisza:
sparada
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 lipca 2007, 23:25
Lokalizacja: Xandas

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: sparada »

Mc Master - nie mowisz tak bo jestes lepszy i tolerancyjny. Proste, kazdy narod ma bande krzykaczy ktorzy beda szufladkowac wszystko co im sie nie podoba.

Jesli Ci to sie nie podoba to sam tak nie rob - inni pojda za Twoim przykladem.
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: I jak tu tolerowac Żydów

Post autor: wuju »

sparada pisze:Mc Master - nie mowisz tak bo jestes lepszy i tolerancyjny. Proste, kazdy narod ma bande krzykaczy ktorzy beda szufladkowac wszystko co im sie nie podoba.

Jesli Ci to sie nie podoba to sam tak nie rob - inni pojda za Twoim przykladem.
Właśnie o to mi chodziło McMaster...
ODPOWIEDZ