Prezent na dzień dziecka

O wszystkim, czyli o niczym...
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: lusio »

U nas raczej skromnie obchodzi się tego typu święta. Na dzień matki - kwiaty, na dzień dziecka - słodycze. Ja kupiłam Wedlowskie Ptasie Mleczko, wiem, że wszyscy je lubią. Moim zdaniem zdecydowanie ważniejszy jest czas spędzony z dzieckiem :)
jankowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 10 czerwca 2014, 10:23

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: jankowa »

A w naszych okolicach też jest planetarium wiec można z naszego tez skorzystać:)
chłop ze wsi
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 26 czerwca 2014, 20:08

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: chłop ze wsi »

A jo to tam traktuje ten temat jakoś tak obojetnie
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: GCN »

Ludzie odpowiadacie na posty, które są nieaktualne. Nie wiem czy wiecie ale dzień dziecka jest 1 czerwca. Chyba robicie to tylko po to, żeby nabijać posty.
czarna_kropeczka
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 16:26

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: czarna_kropeczka »

Ronaldo7 pisze:Moim zdaniem powinno sie kupować rzeczy , które współgrają z zainteresowaniami dziecka. Mojej cioci syn, np bardzo lubi składać modele wojskowych samochodów. Pytała mnie osotatnio co mogłaby mu kupić i ja wpadłam na pomysł zeby znaleźć mu taką specjalna modelarską lupę, nawet tutaj takie widziałam. Ciocia ma jeszcze poszukać w lokalnych sklepach ale wątpię żeby znalazła.
wybacz, ale muszę skomentować, ponieważ gdzie nie spojrzę to widzę jak promujesz na prezent te "fantastyczne lupy" począwszy od dzieci, przechodząc poprzez okrągłe urodziny np. 30 i zatrzymując się na prezencie dla babci i dziadka... niesamowicie uniwersalny prezent :)
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: Marta25 »

Do dnia dziecka prawie rok :)
yellow
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 1 kwietnia 2015, 09:37

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: yellow »

Ciekawy pomysł.
malutka82
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 sierpnia 2015, 16:17

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: malutka82 »

Moje dziecko jest w takim już wieku, że mogę pomyśleć o praktycznym prezencie, który pomoże rozwijać jego pasje. W takich sytuacjach najczęściej korzystam ze strony
electro.pl Tym razem zakupiłam aparat fotograficzny. Młody teraz biega z nim po osiedlu i robi zdjęcia, niektóre są naprawdę ładne i przemyślane.
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: kamel222 »

No ja wam powiem że teraz ciężko coś kupić bo dzieciaki mają niemalże wszystko, a wszystko oznacza tablet ;/ ostatnio kupiłem synowi 8 lat auto na avans.pl takie sterowane, z dobrym akumulatorem, terenowe wjeżdzało gdzie chcesz, prędkość mega i co ... i tylko ja się z tego cieszyłem ... ;/
ja-cek
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 6 lipca 2016, 08:44

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: ja-cek »

Ja niedługo będę miał problem z zakupem prezentu nie na dzień dziecka, ale na podobną okazję - na roczek dla siostrzenicy... Nie bardzo wiem, co najlepiej kupić takiemu maluchowi. Żadne meble ani dodatki do pokoju nie wchodzą w grę, bo młoda ma już tyle rzeczy, że nie ma gdzie tego stawiać. Myślałem nad zabawką, ale w każdej coś mi nie pasuje, ale to może też dlatego, że nie mam doświadczenia w kupowaniu takich prezentów. Najlepiej jeśli ta zabawka będzie edukacyjna i zajmie takie dziecko trochę dłużej niż godzinę... Macie może jakieś konkretne pomysły albo doświadczenia w takich zakupach?
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: wiolka666 »

Moje małego strasznie interesowały klocki fajne są te z fisher price mega bloks ogolnie wszystkie zabawki są ciekawe z fisher price
patka
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 4 sierpnia 2016, 14:55

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: patka »

Niby dzień dziecka już był, ale teraz też pewnie czeka kogoś jakaś okazja do kupowania prezentów. Wiele zależy od tego w jakim wieku jest dziecko. Ja najczęściej kupuję maluchom ubranka albo jakieś zabawki edukacyjne dostosowane do wieku. Starszym już trochę łatwiej coś wybrać, bo zaczynają mieć jakieś zainteresowania. Synowi przyjaciółki kupiłam książkę o dinozaurach i takiego pluszaka w kształcie jakiegoś dawnego zwierzaka. Był zachwycony, bo zabawka była mniej więcej tego samego wzrostu co on. A w książce było sporo obrazków i jakieś takie dodatki - w sensie była bardzo różnorodna grała, świeciła, miała kilka faktur. Dla 4 lata to było w sam raz. Wiem, że pewnie zainteresowania za kilka miesięcy mu się zmienią, ale na ten moment jest zadowolony :)
Moim zdaniem warto też podpytać rodziców, bo oni najlepiej znają swoje dziecko, z pewnością podrzucą jakiś pomysł!
kolorowaanka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 1 sierpnia 2013, 13:45

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: kolorowaanka »

A teraz znów Dzień Dziecka tuż tuż. Co będziecie kupować swoim pociechom? Mój syn już sobie zażyczył planszówkę z urwis.pl. Mamy z nim taką umowę, że może sobie tam wybierać prezenty do jakiejś konkretnej kwoty i dzięki temu zawsze jest zadowolony. Za to córka nie umie się zdecydować. Też chciałam jej sprawić grę planszową, żeby mieli podobnie. Bardzo dużo pozytywnych opinii słyszałam o Cluedo Junior, wklejam fotkę. Co o tym myślicie? Cena jest w miarę przystępna.

Obrazek
eawo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 września 2017, 03:57

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: eawo »

Zabawki edukacyjne na przykład klocki to świetna opcja na prezent. Moim zdaniem warto wybierać zabawki, które będą mogły pomóc w rozwoju malucha.
martymi
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 21 września 2017, 15:08

Re: Prezent na dzień dziecka

Post autor: martymi »

To na pewno powinno być coś, co dziecko lubi. Na przykład jakiś samochód dla chłopca, a dla dziewczynki może jakieś fajne lalki lub klocki lego.
ODPOWIEDZ