buty do ślubu :)

O wszystkim, czyli o niczym...
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: buty do ślubu :)

Post autor: Qui Pro Quo »

takie kolorowe buty były modne 2 lata temu. Teraz to po prostu obciach.
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: buty do ślubu :)

Post autor: Qui Pro Quo »

karolciak507 pisze:jakie proponujecie buty do ślubu ? :)
wygodne! :hyhy:
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: buty do ślubu :)

Post autor: Qui Pro Quo »

Strange Love pisze:Zgadzam się w 100%, niech te białe buty by były jeszcze w miarę gustowne, a nie żywcem zdjęte z dziewczynki I komunijnej... Do tego białe rajstopki, diademik i księżniczka jak z bajki! :D Ja widziałam ostatnio jak panna młoda miała piękne buty w kolorze pomarańczowym, do tego bukiet w podobnych kolorach i wyglądała bardzo gustownie. ;)
tak, i całą noc nie wypuszczała bukietu z rąk, żeby jej buty do czegoś pasowały?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: buty do ślubu :)

Post autor: ananasek »

Qui Pro Quo pisze:takie kolorowe buty były modne 2 lata temu. Teraz to po prostu obciach.
Skąd masz taką informacje? :rotfl:
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: buty do ślubu :)

Post autor: Qui Pro Quo »

ananasek pisze:
Qui Pro Quo pisze:takie kolorowe buty były modne 2 lata temu. Teraz to po prostu obciach.
Skąd masz taką informacje? :rotfl:
wiem jakie były trendy kiedy sama brałam ślub. Teraz takie kolorowe buty to nic ciekawego.
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: buty do ślubu :)

Post autor: jarkor2013 »

Moim zdaniem kolorowe buty są bardziej ciekawsze niż białe, które kompletnie nie przyciągają uwagi, a najgorsze jest to, że już ich nigdzie się nie ubierze tylko potem szkoda, bo wydało się kaskę, a potem kaska leży w szafie (wiem że to samo można powiedzieć np o sukni, ale buty to są jednak buty). Kolor butów można dopasować również z krawatem przyszłego małżonka, też to fajnie wygląda. :)
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: buty do ślubu :)

Post autor: Qui Pro Quo »

zgodzić mogę się jedynie z tym, że niektóre suknie aż proszą się o takie kolorowe buty, ale wiem, że takie buty dziewczyny ubierają do sukienek, do których wcale to nie pasuje bo po prostu taki był trend. Każdy i tak zrobi jak mu się będzie podobało. Ja miałam białe i wcale nie żałuję, chociaż wtedy szał był na kolorowe.A biorąc pod uwage wydatki związane ze ślubem, to cena za buty jest śmieszną ceną i nawet nie ma co na tym oszczędzać. Tak czy inaczej najważniejsze, żeby buty były wygodne! Moje takie właśnie były i co prawda leżały w szafe przez 2 lata, ale latem pożyczyłam je koleżance na jej ślub i wcale nie żałuję. Cieszę się, że również jej posłużyły w tym wyjątkowym dniu.
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: buty do ślubu :)

Post autor: Strange Love »

Nie, nie trzymała bukietu cały czas, widać że dobrze się bawiła i nie zaprzątała myśli sprawą butów i braku dodatków w tym samym kolorze ;) To prawda, że są suknie do których kolorowe buty za nic w świecie nie pasują, ze względu na ich krój czy zdobienia. Jeśli jednak suknia jest prosta, nie ma cudacznych haftek, marszczeń itp. to czemu nie podkreślić jej ciekawym akcentem w postaci kolorowych butów? :) Ja sama pewnie wybiorę buty w kolorze jasnego beżu, bo ani czerwone ani różowe czy też pomarańczowe na pewno nie będą do mojej sukni pasowały.
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: buty do ślubu :)

Post autor: magnesik19 »

Kolorowe buty nie modne?!?! chyba żartujecie...

wychodziłam za mąż nie dawno i miałam kolorowe buty, a małżonek krawat w kolorze moich butów (plus oczywiście dodatki w butonierce i bukiecie). Nie wyobrażalam sobie mieć białych butów, to dopiero beznadzieja (wg mnie). takich butów nigdzie się nie założy potem. W ogóle to buty typowo slubne białe, to mają tak kiczowate fasony , że choćby mi dali za darmo, to bym nie wzięła...

tak samo te kamizelki dla panów Młodych z musznikiem.. no na co to komu? na raz. Suknia slubna owszem tez na raz, ale to co innego. Wiadomo cena za nią wysoka i tez tylko na jeden dzień, ale uważam że kolorowe buty fajnie podkreślają wygląd panny młodej i sprawiają że ten dzień Ślubu jest taki na luzie, a nie trzymamy się kurczowo kanonów, że białe buty, rajstopy itp.. jak do komunii w wieku 8 lat....
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: buty do ślubu :)

Post autor: [email protected] »

ja bede miala buty w kolorze bukietu swietnie to wyglada :)
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: buty do ślubu :)

Post autor: magnesik19 »

pochwalam!:) moi Goście, mówili mi wprost że super było połączenie kolorowych butów. widać, że jest to obiektywna ocena:)) naprawdę, fajnie wygląda taki dodatek przyszłe Panny Młode
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: buty do ślubu :)

Post autor: Strange Love »

Magnesik, a w jakim kolorze miałaś te buty i dodatki? Ja widzę coraz to nowe pomysły na kolor butów, nie powiem, ciekawe to inspiracje, ale niestety z moją suknią to odpada a bukiet chce mieć tylko z białych kwiatów.
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: buty do ślubu :)

Post autor: Jaślanka »

magnesik19 pisze:Kolorowe buty nie modne?!?! chyba żartujecie...

wychodziłam za mąż nie dawno i miałam kolorowe buty, a małżonek krawat w kolorze moich butów (plus oczywiście dodatki w butonierce i bukiecie). Nie wyobrażalam sobie mieć białych butów, to dopiero beznadzieja (wg mnie). takich butów nigdzie się nie założy potem. W ogóle to buty typowo slubne białe, to mają tak kiczowate fasony , że choćby mi dali za darmo, to bym nie wzięła...

tak samo te kamizelki dla panów Młodych z musznikiem.. no na co to komu?
na raz. Suknia slubna owszem tez na raz, ale to co innego. Wiadomo cena za nią wysoka i tez tylko na jeden dzień, ale uważam że kolorowe buty fajnie podkreślają wygląd panny młodej i sprawiają że ten dzień Ślubu jest taki na luzie, a nie trzymamy się kurczowo kanonów, że białe buty, rajstopy itp.. jak do komunii w wieku 8 lat....
Ojjj zgadzam się w 100%! ;)


A buty kolorowe to wg mnie extra sprawa :) i pięknie to wygląda, choć fakt, musi być z gustem dobrany kolor do dodatków no i typu sukni :)
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: buty do ślubu :)

Post autor: ekonomista »

Qui Pro Quo pisze:takie kolorowe buty były modne 2 lata temu. Teraz to po prostu obciach.
Obciach? Co druga ma kolorowe buty więc chyba z oceną trendów nie trafiłaś....
Białe buty i do tego te sweetaśnie białe rajstopki to dopiero obciach, komunijna moda ;p
300388
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 24 lipca 2013, 22:10

Re: buty do ślubu :)

Post autor: 300388 »

ja też uważam , ze kolorowe butki są fajne....póżniej mozna je jeszcze założyć a białe..??? dasz kupe kasy ....a potem leżą!! no ale jak kto uważa!!!;P
ODPOWIEDZ