Gadżety reklamowe - opinie

O wszystkim, czyli o niczym...
elkomi
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 21 września 2017, 16:51

Re: Gadżety reklamowe - opinie

Post autor: elkomi »

Ciekawe te opinie gadżetów dajecie, jak dla mnie bomba !
alcesowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 września 2017, 10:38

Re: Gadżety reklamowe - opinie

Post autor: alcesowy »

Gadżet musi być przede wszystkim przydatny żeby mógł spełniać swoją funkcję reklamową, chodzi o to żeby "obdarowana" osoba często przypominała sobie od kogo go otrzymała. Pendrajw w formie breloczka do kluczy na pewno spełniałby taką funkcję.
IngaPe
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2017, 10:41

Re: Gadżety reklamowe - opinie

Post autor: IngaPe »

Gadżety reklamowe to świetna reklama, aczkolwiek warto zadbać o to by ich jakość i wygląd szły w parze. W końcu to również jakaś wizytówka dla naszej firmy i jej podejścia do klienta. Moim zdaniem najlepszymi gadżetami są rzeczy codziennego użytku - długopisy, kalendarze, pendrive, kubki. To na pewno wzbudzi w kliencie pozytywne odczucia związane z naszą firmą.
mirecka896
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 14 listopada 2017, 19:47

Re: Gadżety reklamowe - opinie

Post autor: mirecka896 »

Ja planuję zrobić w formie reklamy koszulki z logo swojej firmy i wręczyć je klientom, którzy zrobią zakupy na konkretną kwotę. Chciałbym zamówić te koszulki z drukarni A3extra, ponieważ mają świetne projekty i dobre jakościowo wydruki. Myślicie, że to dobry pomysł?
szpicde3
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 lipca 2018, 13:03

Re: Gadżety reklamowe - opinie

Post autor: szpicde3 »

długopis, pendrive i torba materiałowa to są gadżety reklamowe z których dalej można robić użytek.
Robert43
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 czerwca 2018, 11:22

Re: Gadżety reklamowe - opinie

Post autor: Robert43 »

Dobry gadżet reklamowy to taki, który jest również przydatny. Stąd dużą popularnością cieszą się długopisy, torby i kalendarze. Również koszulki z logiem firmy to świetny sposób na promocję. Ważne jest żeby dopasować gadżet do specyfiki firmy.
monika.wicionek
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 sierpnia 2018, 15:22

Re: Gadżety reklamowe - opinie

Post autor: monika.wicionek »

Robert43 pisze:Dobry gadżet reklamowy to taki, który jest również przydatny.
I tu się zgodzę. Ja też nie lubię dostawać jakiś reklamowych śmieci w stylu ulotki, naklejki czy przypinki. Dużo fajniejsze są dla mnie smycze, długopisy, zawieszki do kluczy czy notesy, które mogę potem spokojnie wykorzystać. a przy okazji popatrzeć na logo firmy, które mi się może kiedyś przyda :D
Monewia
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 września 2019, 14:14

Re: Gadżety reklamowe - opinie

Post autor: Monewia »

Gadżety reklamowe są naprawdę niezłym sposobem na reklamę firmy.
ODPOWIEDZ