ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: zielony87 »

Nawet jeśli MatkaKurka nie zostanie przerobiony na Rosół tudzież nie będzie robienia "jaj" lub jawnych kombinacji w trakcie procesu to i tak media nic nie powiedzą. W Polsce Partie (moim zdaniem - bez wyjątku) bardzo chętnie korzystają z "fundacji",pieniążki przechodzące przez fundacje są w końcu czystsze niż wyprane w Perwolu. I mało kiedy da się udowodnić o co w istocie chodzi.Konto w Szwajcarskim banku jest bardziej ryzykowne.W wypadku fundacji to przecież zawsze jest "dobroczynność".

I nie twierdzę tutaj,że w Polsce uczciwych fundacji nie ma.Rzecz w skali matactw finansowych w Polsce w których niektóre fundacje odgrywają ważną rolę... Gdyby je wszystkie ujawnić to Afera Rywina,Smoleńsk itd byłyby przy tym NICZYM...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: Sun Tzu »

Rzecz w skali matactw finansowych w Polsce w których niektóre fundacje odgrywają ważną rolę... Gdyby je wszystkie ujawnić to Afera Rywina,Smoleńsk itd byłyby przy tym NICZYM...
Taaak... Śmierć 96 osób na czele z Prezydentem państwa jest "niczym" wobec domniemanych przez ciebie afer finansowych... Jak napiszę, że jesteś idiotą to będzie to tylko stwierdzenie faktu!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: dragoness »

Ja oczywiście poczekam na wyrok sądu. Oby okazał się "niezawisły". http://kontrowersje.net/ponad_milion_w_ ... rokuratora
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: Jozin »

dragoness pisze:Ja oczywiście poczekam na wyrok sądu. Oby okazał się "niezawisły". http://kontrowersje.net/ponad_milion_w_ ... rokuratora
Chyba sama nie wierzysz, że pupilek władz mógłby zostać skazany ??? Przecież nie mogą sobie pozwolić na taką kompromitację.
Myślę, że faktycznie najpierw biegli spróbują zamazać temat a prokuratura zamiecie pod dywan.....
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: _WHISKEY_ »

Każdy myślący człowiek doskonale wie, ze prezesina i jego fundacja to organizacja podlegająca odpowiednim paragrafom.
Cieszę sie, ze wreszcie trafił się morowy gość, który tego skurrwiela demaskuje.
Mam nadzieje, ze to koniec żebraczo - biznesowej działalności podstarzałego cwaniaczka i jego zonki.
Dureń ukręcił sam na siebie bata pozywajac blogera, który przerasta go inteligencja o kilka długości.
Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: zielony87 »

Sun Tzu pisze:Taaak... Śmierć 96 osób na czele z Prezydentem państwa jest "niczym" wobec domniemanych przez ciebie afer finansowych...
Jeśli moje domniemania i wyobrażenia są prawdą... Tak. Cóż znaczy nawet życie milionów ludzi w porównaniu z perspektywą unicestwienia państwa i narodu drogą ekonomiczną/zniewolenia ekonomicznego całego narodu na dziesiątki pokoleń :?: Tym bardziej niespełna 100 :?: To co piszę jest okrutne.Wiem.Ale jeśli mam rację co do skali to wstrząs gdyby to wyszło na jaw byłby nieporównywalny z czymkolwiek do tej pory... Wyobraź sobie że może być gorzej z tym krajem niż myślisz.I pomnóż przez 100,albo przez tysiąc.Nie do pomyślenia ? No właśnie czegoś takiego się obawiam...
Jozin pisze:Chyba sama nie wierzysz, że pupilek władz mógłby zostać skazany ??? Przecież nie mogą sobie pozwolić na taką kompromitację.
Myślę, że faktycznie najpierw biegli spróbują zamazać temat a prokuratura zamiecie pod dywan
No cóż,pani Dragoness nie brakuje naiwnej idealistycznej wiary.A ja jako młody (dużo młodszy),cyniczny obserwator powiem tyle: będzie dobrze,jak MatkaKurka nie zostanie skazany,nie będzie miał "wypadku" ani nie popełni w któryś piątek "samobójstwa"... Na więcej w tym kraju liczyć :?: Nadmierny optymizm.Choć nawet optymiści czasem miewaja rację :niepewny:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: Sun Tzu »

Tak. Cóż znaczy nawet życie milionów ludzi w porównaniu z perspektywą unicestwienia państwa i narodu drogą ekonomiczną/zniewolenia ekonomicznego całego narodu na dziesiątki pokoleń :?: Tym bardziej niespełna 100 :?: To co piszę jest okrutne.Wiem.Ale jeśli mam rację co do skali to wstrząs gdyby to wyszło na jaw byłby nieporównywalny z czymkolwiek do tej pory... Wyobraź sobie że może być gorzej z tym krajem niż myślisz.I pomnóż przez 100,albo przez tysiąc.Nie do pomyślenia ? No właśnie czegoś takiego się obawiam...
Taaak...Wizyta u psychiatry pewnie by ci nie zaszkodziła mój mały Adolfie...
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: zielony87 »

Porównujesz mnie z Adolfem,a co powiesz o poświęceniu dziesiątek tysięcy ludzi tylko dla "argumentu przetargowego" w negocjacjach z totalitarnym tyranem znanym z tego że:
1.Nie dotrzymywał słowa i był z tego znany - był bardziej wiarołomny od takiego Putina.
2.Wysyłał na śmierć nawet własnych najbliższych współpracowników,"testował" ich też - np skazaniem na śmierć żony.
3.Odpowiadał za zamordowanie więcej niż tylko setek tysięcy własnych obywateli.
4.Zamordował już wcześniej ot tak tysiące obywateli państwa którego przedstawiciele chcieli negocjować.
5.Miał absolutną przewagę militarną w porównaniu z tymi którzy posługiwali się "argumentem przetargowym".
6.Użycie "argumentu przetargowego" bardzo mu sprzyjało ponieważ dzięki temu mógł podbić państwo którego przedstawiciel pojechał do niego negocjować. No więc ? Do kogo ich porównasz :?:

Ja tu mówię o trochę większej skali,w interesie przyszłości narodu i państwa - i nie miałbym chęci próbować.Potrafię myśleć jak psychopata.Ale nim nie jestem.Oni spróbowali naprawdę użyć tego "argumentu przetargowego".Użyli go.Ze znanym skutkiem. Wiesz może o kim mowa :?: Masz w końcu solidną wiedzę na ten temat,no nie kłam...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: Sun Tzu »

http://www.kontrowersje.net/s_d_wyda_wy ... na_faktach

Taaak... A jasielskie "dziennikarstwo" dalej nie dowiedziało się, ile publicznych środków kosztowała impreza dla "króla żebraków"? Ech, ta odwaga żurnalistów...
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: luc »

Sun Tzu pisze:http://www.kontrowersje.net/s_d_wyda_wy ... na_faktach

Taaak... A jasielskie "dziennikarstwo" dalej nie dowiedziało się, ile publicznych środków kosztowała impreza dla "króla żebraków"? Ech, ta odwaga żurnalistów...
Chyba muszę zagrać w totka.Cud.Z "Sun Tzu" się zgadzam... :/

W każdym razie naprawdę cud się zdarzył.Cud prawdziwy moje niewierne oczęta widzą,normalnie nie wiem,czy się na kolana nie rzucić.Serio :/ Bloger Matka Kurka dowalił specjaliście od złotych melonów,etatowemu dobroczyńcy (taaa - za pieniądze ze składek wszystkich Polaków) i nic mu nie zrobili :D .Czyżby w Polsce jeszcze była jakaś sprawiedliwość ? :szok:

Dobra,szału nie ma,przy trzecim oskarżeniu tylko odstąpienie od kary,ale mimo wszystko... Cuda,cuda się dzieją,Owsiak nie ma korzystnego wyroku,Hartman ocenzurowany i przed komisję dyscyplinarną UJu za wpis o kazirodztwie... Dużo rzeczy źle,ale kilka tak fajnych,że aż śpiewać się chce. :D
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: Jozin »

Do pełni szczęścia brakuje tylko skazania Ryśka P.....
ODPOWIEDZ