ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: Sun Tzu »

Może czas zrozumieć,że twoje pytania i twoje problemy nikogo nie obchodzą.
Jak będę chciał poznać twoją opinię to cię nie omieszkam zapytać. A teraz nie trać okazji, by pomilczeć, bo to jest dla ciebie zbyt trudna sprawa.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: dragoness »

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik- ... go-owsiaka Po obejrzeniu konferencji prasowej, wideobloga, czy parodii z całą odpowiedzialnością za swoje słowa stwierdzam, że jeśli p. Owsiak NIE jest rozwydrzonym szczeniakiem, to jak taki się zachowuje.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: antykieckowy »

No tak, przypadkowy koleś skrobnął temat na forum i uważa to jako oficjalne zapytanie do redakcji.

Poziom idiotyzmu tego forum codziennie zaskakuje.

:padam:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: Sun Tzu »

antykieckowy - znowu nic nie zrozumiałeś... Który to już raz?
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: kowalski38200 »

Będziesz miał chore dziecko (czego nikomu nie życzę) wejdziesz na oddział noworodkowy lub inny i zobaczysz ile urządzeń ratujących zdrowie i życie ma naklejkę WOŚP to docenisz to co robi Owsiak. Też pukałem się w głowę widząc jak OWSIAK na rynku Jarocina uwalnia chińskie ręczniki. To wszystko nieważne. Ważne jest to że dzięki temu świrowi tysiące chorych dzieciaków mają szansę na szybszy powrót do zdrowia. :padam:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: Sun Tzu »

Przyjacielu! Nie każ mi wierzyć w rzeczy, które obrażają moją inteligencję... Urodziłem się w czasach, gdy o Jerzym Owsiaku nikt nie słyszał, a dzieci na oddziałach noworodków jakoś nie umierały na masową skalę, więc sobie daruj działanie na emocjach w rodzaju "będziesz miał chore dziecko", bo takie argumenty na mnie nie robią wrażenia. I przestań mi wmawiać, że Państwa nie stać na zakup sprzętu medycznego i musi się wyręczać WOŚP. Proponuję byś jednak porównał nakłady NFZ i WOŚP na ten cel przeznaczane... A poza tym, skoro można wiedzieć, ile kosztują wszelkie imprezy finansowane przez samorząd, to dlczego koszt imprezy na rzecz WOŚP jest tajny? Wiem, ciebie to nie dziwi, ale ja należę do kategorii istot myślących, więc mnie to dziwi.
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: kowalski38200 »

Śmiertelność niemowląt 1991 (przed WOŚP) 10,6 na 1000
Śmiertelność niemowląt 2011 6,7 na 1000.
Może nie jestem taki bystry jak ty ale inkubatory potrafię policzyć.
Dlaczego państwo zbyt mało środków przeznacza na służbę zdrowia? Może te środki przeznacza na opłacenie nauki religii, muzea w świątyniach opaczności itp.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: Sun Tzu »

Może nie jestem taki bystry jak ty ale inkubatory potrafię policzyć.
To jak już policzyłeś te inkubatory bystrzaku, to może podaj, ile ich jest?
Dlaczego państwo zbyt mało środków przeznacza na służbę zdrowia? Może te środki przeznacza na opłacenie nauki religii, muzea w świątyniach opaczności itp.
Taaak... Państwo powinno więcej przeznaczać na edukację: naukę pisania, czytania... Bo samo liczenie, że Opatrzność zastąpi naukę to może być za mało.
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2014, 10:29 przez Sun Tzu, łącznie zmieniany 1 raz.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: juve_fan »

kowalski38200 pisze:Śmiertelność niemowląt 1991 (przed WOŚP) 10,6 na 1000
Śmiertelność niemowląt 2011 6,7 na 1000.
Takie same dane dla:
Singapur
1990 - 4,49
2010 - 1,92

Austria
1990 - 7,12
2010 - 3,97

Luksemburg
1990 - 7,26
2010 - 2,32

Włochy
1990 - 7,59
2010 - 3,51

Jak widać każdy ma swojego Owsiaka:)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: nitro »

Sun Tzu pisze:Przyjacielu! Nie każ mi wierzyć w rzeczy, które obrażają moją inteligencję... Urodziłem się w czasach, gdy o Jerzym Owsiaku nikt nie słyszał, a dzieci na oddziałach noworodków jakoś nie umierały na masową skalę, więc sobie daruj działanie na emocjach w rodzaju "będziesz miał chore dziecko", bo takie argumenty na mnie nie robią wrażenia. I przestań mi wmawiać, że Państwa nie stać na zakup sprzętu medycznego i musi się wyręczać WOŚP. Proponuję byś jednak porównał nakłady NFZ i WOŚP na ten cel przeznaczane... A poza tym, skoro można wiedzieć, ile kosztują wszelkie imprezy finansowane przez samorząd, to dlczego koszt imprezy na rzecz WOŚP jest tajny? Wiem, ciebie to nie dziwi, ale ja należę do kategorii istot myślących, więc mnie to dziwi.
Typowy "ból du*y";) Na inkubator szkoda, ale księdzu kieszeń wypchać już nie :dobani: Ciekawe ile sprzętu medycznego byłoby z tacy i imprez Kościołowych? Wklejcie tabelki....
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: juve_fan »

Pańszczyźniani potrafili już nakierować dyskusję na gadkę jak spod budki z piwem: "albo dajesz na dzieci, albo na kler" :)

Czekam na: "sam nic takiego nie organizujesz, to milcz" :)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: nitro »

juve_fan pisze:Pańszczyźniani potrafili już nakierować dyskusję na gadkę jak spod budki z piwem: "albo dajesz na dzieci, albo na kler" :)

Czekam na: "sam nic takiego nie organizujesz, to milcz" :)
Beatyfikujemy Cię, jesteś taki mądry... :hyhy: Ksiądź nie kupił inkubatora, ale się pomodlił za to :padam:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: Sun Tzu »

Beatyfikujemy Cię, jesteś taki mądry...
Wprawdzie nieznane sa wyroki boskie, ale ciebie raczej nie beatyfikujemy. Ale za to, gdybyś się wykąpał, to można byłoby o tobie powiedzieć: czysta głupota!
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: nitro »

Nieznane są wyroki boskie, tak jak koszty budowania Kościołów, kanonizaji, beatyfikacji i czego tam jeszcze :P Przeliczcie to na sprzęt medyczny i wklejcie tabelke.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: ile kosztuje WOŚP w Jaśle?

Post autor: juve_fan »

nitro pisze:Nieznane są wyroki boskie, tak jak koszty budowania Kościołów, kanonizaji, beatyfikacji i czego tam jeszcze :P Przeliczcie to na sprzęt medyczny i wklejcie tabelke.
Nie krępuj się stary. Napisz wprost: wspierając Kościół, odbierasz życie dzieciom. Będzie jeszcze fajniej:) A tak na serio, kończ waść... Czytając posty tego typu jestem za zakazem używania smartfonów w gimnazjum.
ODPOWIEDZ