Prezent dla żony

O wszystkim, czyli o niczym...
Matryca
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwietnia 2015, 08:25

Re: Prezent dla żony

Post autor: Matryca »

Myslę że markowe, dobre kosmetyki zawsze są dobrym prezentem. Tu http://www.vichy.pl/potrzeby/preparat-n ... s1015.aspx mozna znaleźć naprawde dobre i wysokiej jakości produkty.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Prezent dla żony

Post autor: Łyssy »

izabelaa93 pisze:Ja od swojego faceta dostaję zazwyczaj biżuterię lub kosmetyki, ostatnio dostałam natomiast (bez okazji) taką wełnianą bluzkę http://byinsomnia.com/kategoria/nowa-ko ... blouse-ltd - bardzo wygodna i miła w dotyku.

Spieprzaj stąd szeptaczu-szemraczu "polecaczu".
2,50 za wpis wpadło ? to po snickersa

Kim są tacy „polecacze”:
http://biznes.onet.pl/branze/kl-mstwo-w-sieci/5h47k
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Re: Prezent dla żony

Post autor: kamel222 »

można i tak :) ja na urodziny zabieram żonę do Krakowa, a że ma przed świętami to i szopkę się pierwszy raz w życiu zobaczy :) na koniec zwiedzania restauracja Mekong i kolacja, trochę chce być romantyczny w tym roku, bo muszę ją na potomka namówić :mur:
liza
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 25 listopada 2015, 14:36

Re: Prezent dla żony

Post autor: liza »

Ja wolałabym jakiś wyjazd do spa czy coś. Żeby odpocząć.
mirek_321
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 listopada 2015, 16:21

Re: Prezent dla żony

Post autor: mirek_321 »

Ja myślałem żeby w tym roku zrobić żonce jakiś odjechany prezent i kupić Gwiazdkę na Gwiazdkę :D. Ogólnie jesteśmy wyluzowanym małżeństwem i wydając hajs nie musimy mieć tej rzeczy potem materialnie u nas. Jak tu jest jakaś Pani to moglaby się wypowiedzieć, czy gwiazda z Kingdom of Universe wystarczy, czy mam też dokupić coś materialnego? (może teleskop, żeby zostać w klimacie?) :D
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Prezent dla żony

Post autor: madellina »

Polecam: www.studiomodyms.pl

--> oryginalny prezent - konsultacje u stylistki wizerunku
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Re: Prezent dla żony

Post autor: kamel222 »

robię w tym roku prezent praktyczny kupuję nowy telewizor xDD niby dla żony żeby te kulinarne programy mogła oglądac, a że mamy bańke jeszcze to akurat, na avans.pl są ciekawe ceny, przez internet to żona nawet się nie zorientuje :) już nie moge sie doczekać reakcji, odkładałem na niego sam :super:
maciek233
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 listopada 2015, 14:34

Re: Prezent dla żony

Post autor: maciek233 »

Cześć , wszystko zależy od funduszy jakich posiadasz na prezent. Jeśli chcesz coś niedrogiego to polecam kupić książkę, kobiety lubią czytać. Moja lubi biegać to kupiłem jej na libra.pl książkę "biegaj zdrowo" . Była zadowolona, mówiła że dowiedziała się czegoś nowego o bieganiu . Najważniejsze żeby prezent był związany z jej zainteresowani :) :ok:
tinymouse
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 27 listopada 2015, 14:09

Re: Prezent dla żony

Post autor: tinymouse »

Fajnym prezentem może być też jakieś wspólne wyjście albo wycieczka. Porobić fotki i mamy potem piękne wspomnienia :) Ewentualnie coś własnoręcznie zrobionego, zawsze to widać że ktoś włożył dużo serca i pracy w prezent.
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Prezent dla żony

Post autor: menua »

agnetta pisze:Nie, tylko nie prezent do kuchni. To ma być coś dla niej, nie dla Was, nie dla domu. Jeśli nie portfel, to może torebka albo biżuteria? Jakiś perfum? Voucher do SPA?
Dokłądnie ! Prezent dla żony to prezent dla żony, a nie dla kuchni.
To tak jakby żona kupiła Ci szczotkę do kibla .... -,-
Jelonek
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 listopada 2015, 12:29

Re: Prezent dla żony

Post autor: Jelonek »

Moze jakis bon? do drogerii? albo do sklepu odziezowego czy jakas bizuteria
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Re: Prezent dla żony

Post autor: kamel222 »

może zabierz ją do restauracji, tak po prostu? Poczuej się ważna, wiem coś o tym, zabrałem ją już z braku laku , z braku pomysłu na obiad ... wystoriła się,pachniała, uśmiechała, zjedliśmy orientalna kuchnie w Krakowie w lokalu Mekong, uwierz że widziałem ją szczęsliwą od baaardzo dawna
lamia
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 7 grudnia 2015, 09:51

Re: Prezent dla żony

Post autor: lamia »

Każda kobieta potrzebuje czasem pobyć sama ze sobą. Może kup jej jakąś ciekawą książkę na takie właśnie chwile. Ja kupuję książki w matrasie. Co jest bardzo wygodne dla faceta, można zamówić przez internet, więc odpada bieganie po sklepach :)
kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 23:07

Re: Prezent dla żony

Post autor: kamel222 »

kupiłem żonie na święta suszarkę do włosów i prostownice, ma mega piękne długie włosy, suszarkę już sklejała taśmą bo szczotka odpadała, na avans.pl zamawiałem oba gadzety
maria4
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 grudnia 2015, 18:09

Re: Prezent dla żony

Post autor: maria4 »

Może spodoba jej się jakaś książka o tajnikach makijażu ? teraz blogerka modowa ciekawą ksiązke wydała.Możesz zobaczyć na stronie matrasa na bank ją dostaniesz. Cena też jest teraz promocyjna a no i dostawa do księgarni za free.
ODPOWIEDZ